Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009-2012 Joola Avrupa Milli Takımlar Bayanlar Ligi Başlıyor

Recommended Posts

2009-2012 JOOLA AVRUPA MİLLİ TAKIMLAR BAYANLAR LİGİ BAŞLIYOR....

Avrupa Masa Tenisi Federasyonu bünyesinde Joola ana sponsorluğunda yapılan 2009-2012 Joola Avrupa Milli Takımlar Bayanlar ligi maçlarında B Grubunda bulunan Bayan milli takımımız ilk maçını Slovenya'ya karşı 24 Şubat 2009 tarihinde saat:19:30’da İstanbul Caferağa spor salonunda yapacaktır.

Bayan Milli takımımız Antrenör Sabahattin SABRİOĞLU, Gürhan YALDIZ, Sporcu olarak Fulya ÖLZER, Melek HU, Ildız Meral ALİ ve Şirin HE ile maça çıkacak olup konuk takım Slovenya ise Antrenör Andreja OJSTERSEK, Sporcu olarak Jana TOMAZINI, Manca FAJMUT, Natalija LUZAR ile katılacaklardır.

Maçlar TRT 3 tarafından canlı olarak yayınlanacak olup 2008 yılında ilk lere imza atan Bayan milli takımımız şimdi de Avrupa Milli takım liglerinde ilkleri yaşamak için ilk maçtan işleri sıkı tutarak başarı peşinde koşmaya devam ediyor.

24 Şubat 2009 tarihinde saat:19:30 herkesi milli takımımıza destek için caferağa spor salonuna bekliyoruz...

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu

www.tmtf.gov.tr sitesinden alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Erkek Milli Takımımızda aynı kupada İngiltere'de İngiltere'yi 3-1 gibi net bir skotla yenerek büyük avantaj yakaladı. İki takımımızıda kutluyor, başarılarının devamını diliyorum...

İki maç ile ayrıntılı bilgileri öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayın...

http://www.tmtf.gov.tr/Content/DynamicPage.aspx?PageID=74

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkekler: İngiltere & Türkiye

İngiltere

A1 Paul Drinkhall

A2 Darius Knight

A3 Andrew Rushton

A4

Türkiye

B1 Bora Vang

B2 Pengfei Jiang

B3 Cem Zeng

B4

adamlar Çin'le falan mı oynuyoruz diye şaşırmıştır herhalde :P:

Marka Türk malıda. Üretim yeri Made in Çin..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de görünüş önemlidir. Zaten Melek tatlılığı, Şirin şirinliği, Fulya güzelliği sayesinde maç alıyor bence. Kızlarımızın bu üstün özellikleri iyi ki var. Yoksa bütün iş Yıldız'ımıza kalacaktı. Takımımız göz kamaştırıyor maşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi ya şu Fulya Özler'i görmeyi çok istiyorum resimlerinden görüldüğü kadarıyla çok güzel :):) ben de hep böyle bi oyuncumuz olsun istemiştim Türkiye takımında , Macaristan'ın Georgina Pota'sı gibi....
Musti hormonlarına ince bir ayar çeksen iyi olacak derim. Rolantin bozulmasın sonra...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marka Türk malıda. Üretim yeri Made in Çin..

ktm

Selim Abi biliyorsun gümrük mevzuatına göre Türkiye sınırlarına girince millileşiyor. Üretim yeri önemli değil. Bu politikaya hak vermemek elde değil, dünyada tüm milli takımlara yetecek kadar iyi Çinli oyuncu varken, yerli oyuncu yetiştirmek gereksiz bir uğraş. Bizim Batuhan' da dernekte çalışsın dursun. Beş sene sonra bi çinli daha alırlar, Batuhanla uğraşmak yerine. Çünkü Batuhanları yetiştirmek emek istiyor. Ben olsam yıldız milli takımını falan da iptal ederdim. Ne gerek var?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..