Jump to content
Masatenisi.org Forum

Edirnede Oynayacak Yer

Guest lighterstone

Recommended Posts

Ben edirnede oturuyorum ve masa tenisinin edirnede unutulmaya yüz tutmuş olduunu biliyorum çünkü hiçbir faaliyet olmuyor yılda 3,4 turnuva yapılıyor ve m.t ilgi yok ama belki ilgilenenler vardır edirnede oynayacak yer arıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeş Edirne de harbiden partner de oynayacak yer bulmak da sorun. Spor salonlarında yok. Ancak öyle oyun salonlarıda ya da okullarda falan var ama onlar da tat vermiyor. Masalar dandik otram iyi değil vs. Ben de Keşanlıyım burda durum Edirne dekinden bile kötü yani:) Şimdi partner bulduk oynamaya yer bulamıyoruz. Anlatabildim herlde durumun ne kadar vahim olduğunu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeş Edirne de harbiden partner de oynayacak yer bulmak da sorun. Spor salonlarında yok. Ancak öyle oyun salonlarıda ya da okullarda falan var ama onlar da tat vermiyor. Masalar dandik otram iyi değil vs. Ben de Keşanlıyım burda durum Edirne dekinden bile kötü yani:) Şimdi partner bulduk oynamaya yer bulamıyoruz. Anlatabildim herlde durumun ne kadar vahim olduğunu...

Evet haklısın partner ve oynayacak yer bulmak aşırı sorun yeni il temsilcisi seçildi inşallah güzel faaliyetler yapmasını bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni il temsilcisi inşallah güzel şeyler yapıcak eskisi zaten bu işten pek anlamıyormuş senn dediin o galiba kırklarelinde masa tenisine ilgi gayet güzel oynayacak yerde var ama gelmek sorun işte,ama ilginiz için teşekkürler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

edirne de iyi bir mekan ve partner olduğunu öğreneyim özel olarak çorlu dan gelirim. ;): trakya masa tenisi sıkıntısı var. iyi ekip olursa çorlu da masa tenisi mekanı açacam özellikle çorlu da iyi potansiyel olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

edirne de iyi bir mekan ve partner olduğunu öğreneyim özel olarak çorlu dan gelirim. ;): trakya masa tenisi sıkıntısı var. iyi ekip olursa çorlu da masa tenisi mekanı açacam özellikle çorlu da iyi potansiyel olduğunu düşünüyorum.

Masa tenisi ile ilgili mekan açma konusu sevindirici, aradığınız potensiyeli bululursunuz inşallah diyorum.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

trakyada spor konusunda büyük sıkıntı var. bütün spor müdürleri yatıyo

spor için talep geldiğinde adamlar rahatsız oluyor, salonlar devlet dairesi olmuş

Aman sakın rahatsız etmeyin,etraflarına gürültü yapmayın levhaları koyun, yapabiliyorsanız üzerlerini örtün uyumaya devam etsinler. Bizlerin bu paşa takımına daha iyi davranmamız lazım ki uyanıp ortalığı karıştırmasınlar.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi Trakya'da vallaha sadece bir Kırklareli'de var o da il temsilcimiz sayesinde...Tamamen alt yapıdan yetişen kızlar 2.ligde erkekler ilokullarda 4 oldu kızlar 1 oldu 2 tane bedensel engelli erkek milli sporcu var...4 tane oyuncumuz bu kış yapılan milli takım kamplarına gitti , kurumlar arası lig var vs.

Yani bir kişinin çok inatla bu işlerin üzerine gitmesi lazım....ayrıca Stiga arkadaşım bu sene liseye geçen bri arkadaşım vardı geçen sene onla irtibata geçebilseydin keşke şu adna Çapa and. öğretmen lisesinde , gayet iyi oynuyordu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..