Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Tahta Üzerine Hangi Lastik Almalıyım?

Guest kaan keskin

Recommended Posts

Acaba?

Tenergy (yeni nesil lastiklerin en babayiğitlerinden) alıp hala "Acaba ben bunu solüsyonlasam nasıl olur?" diye soranlar, "Ben solüsyonladım. İlk başlarda çok süperdi, ama sonra lastik balon yaptı, yırtıldı, zayi oldu" diyen insanlar var dünyada. Bir sürü para verip solüsyon etkili lastik almışlar ama "uğraşmaya" devam ediyorlar anlayacağınız.

İnsanoğlu doyumsuz tenergy'ye de solüsyon sürülür mü ya ?? :D: Eyvah Eyvah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsanoğlu doyumsuz tenergy'ye de solüsyon sürülür mü ya ?? :D: Eyvah Eyvah

tenergy solüsyona tepki vermiyor zaten. bir arkadasın lastiğini subazlı olmadıgından t05 acil bi sekilde solüsyonla yapıstırdım hemde 2 kat felan sürmüstüm sadece kokusu kaldı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gayet normal. Alıcılarınızın ayarıyla oynamayınız. Sorun vericiden kaynaklanıyor.

Yukarıdaki yazıyı kulübün kapısına as istersen. Yeni gelenler içeri girmeden okuyup afallasın.

"Biz nereye geldik böyle?" desinler. Size eğlence çıksın.

dediğini aynen yapacagım ongun abi :lol::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sriver fx 1.9 oneriyorum. Konu ne kadar "subazli cagi" na gecse de biz eski kafalilar hala eski lastiklerden memnunuz.

kalinlik olarak MAX kalinligina sakin aldanma, his cok azaliyor. 2.1 de MAX gibi fakat biraz daha his birakiyor sana. Ama ilk kombinasyonun oldugu icin 1.9 oldukca iyi gidebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..