Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Oynayacak Partner

TTOY

Recommended Posts

Menemen de oturuyorum.Fakat oynayacak yer ile ilgili hiçbir bilgim yok.Eve 15 tatil için geleceğim.bu sürede oynumu geriletmek istemiyorum.Bornova da Karşıyaka da yer bilenler varsa partner arayanlar varsa bu süre içinde anternman yapmaya hazırm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhaba.ben yeni üyeyim ve masa tenisi oynuyorum..bende rakip veya partner arıyorum.hiç bir profesyonel bi tecrübem olmadı ama kendime oldukça güveniyorum..izmirli arkadaşlara duyrulur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhaba.ben yeni üyeyim ve masa tenisi oynuyorum..bende rakip veya partner arıyorum.hiç bir profesyonel bi tecrübem olmadı ama kendime oldukça güveniyorum..izmirli arkadaşlara duyrulur.

izmirde oynayabilecek yerler hakkında bilgisi ola varsa yazabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest bulent gumusay

izmirde masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar Atatürk Stadının kapalı tirübünü altındaki masa tenisi salonuna gelebilir Pazartesi ve cuma günleri saat17:00 ile 20:00 arası antreman saatleridir. Çarşamba akşamları ise Kuruluşlar ligi maçları var seyretmek için gelebilirsiniz . Bülent Gümüşay

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu pazartesi balçova spor tesisilerine masa tenisi oynamak için gittim ancak orada uzakdoğu sporları eğitimi verildiğini gördüm.pzts çrşmb ve cuma günleri saat 16 dan sonra akşamları ekonomi ünv ne ayrılmış.ayrıca bundan bir ay öncede oyun oynarken ekonomi ünv si öğrencileri geldi ve burada dans kursları olduğunu belirterek bizi nazikçe kapı dışarı ettiler.yani şu anda oraya gidecek kişiler varsa ,özelliklede uzaktan gelenler hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

İzmir de masa tenisi oynama için öncelikle 3 konuda size sunulacak seçeneklere uyum göstermeniz gerekecektir...

1- Saat 17.00- 20.00 saatleri arasında oynamayı kabul edeceksiniz

2- Sadece P.Tesi ve Cuma günleri bu saatlere uyacaksınız.

3- Halkapınar Atatürk stadında ...İzmir Kuruluşlar ligi katılımcıları veya lisanlı lisanssız tüm oyucular ile beraber 6 masa da oynamayı kabul edeceksiniz..

Sizlere orayı önerenlerin bunlarıda yazamalarını beklerdim..Gittiğinizde bir masa da 4 kişinin aynı anda farklı oyun stillerinde top oynamaya (antreman değil) çalıştığını görürsünüz

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

İzmir de masa tenisi oynanacak yerleri yine de sorumluluğum gereği belirtmek istiyorum.Sizinde bildiğiniz gibi hani çocuk parkları vardır..kimisinin zemini çamur iki kaydırak vardır..çatlamış plastiklerde kıçındaki giysileri parçalar çocukların..birinin zinciri kopmuş salıncaklar tahtası olmayan tahtıravalliler...

Bakmayın siz aslında aynıdır İzmir de masa tenisi oynayacak yerlerin tanımı...

Kimi ulaşılmaz..Belediye mensubu yasak der..kimi zaten özeldir DSİ gibi klüptür..Veya Federasyon temsilcisinin il GSİM müdür ve de Stad müdürü ile birlikte kontrol ettiği saha...

Oynanacak günleri..Saati.katılımı...soyunma dolabı..duşu...sonrası..

Gidip görünüz...

Eğer onun adı masa tenisi antremanı yapmak ise...

Siz en iyisi yukarıdaki oyun parkında kalmaya devam ediniz..

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi yer Buca oynamak için.Hasanağa bahçesinin içindeki spor salonunda..Bir sürü masa. Hem de kalite.Hafta içi sabahtan 17.00 ye kadar.saati 1 lira.Hiç kalabalık olduğunu görmedim. Halkapınar çok kalabalık.

Bir de Basmane garın sol arka tarafında Yıldız spor tesisleri diye bir yer var. Üzerinde masa tenisi ve bilardo diye yazı var. Ama ben hiç gitmedim. sadece gördüm. masa var mı yok mu, varsa şartları neler bilmiyorum.

Bundan bir kaç ay öncesine kadar Balçova spor tesislerinde de çok rahat oynanabiliyordu. Ama oraya başka etkinlikler de gelmiş. Şu an bayağı yoğun herhelde.

Netice: EN İDEALİ BUCA.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[/b] Bende Balçova daki yere gittim. Öğleden sonra ve çok yağmurlu bir gündü ondan olsa gerek kimse yoktu. Ayrıca daha önce başka bir gün daha gittiğimde ikametgah istediler Balçova da oturduğuma dair... :) Ankara ya 2 hafta içinde tekrar dönmeden önce sanırım hiç antrenman yapamayacağım. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..