Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acaba Bu Sene Üniversite Maçları Nerede Olacak? :)

Guest Kemal Balim

Recommended Posts

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Üzülerek söylüyorum ancak duyumlarıma göre bu yıl maçlar Amasya'da olacak.. )o:

Bir Marmaris agasıyken,Amasyazede olmayı kim ister bilemem ama en azından 2.5 saatlik yol bana tek tesellim bu (o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen sene sınava otobüste çalışmıştım, dönüşten 1 gün sonraydı. aynı olayı yaşamak istemiyorum :(: önceden çalışsaydın, etseydin gibi yorumlar gelmezse sevirim ^_^

İnsanın fikri neyse zikride o dur. Bu işler söylemekle olmaz, otobüste çalışmaya devam..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'da diye üzülmüştük, Amasya olursa çok daha kötü, Bursa'yı arayacaz heralde :P

Biz sadece tatil amaçlı geleceğiz de, bari turistik bi yer olsun :P

İyidir iyidir. Boş vakitlerinizde bol bol elma yersiniz ..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3-6 Mart

Amasya Üniversitesi

[Link]

Mekansızdan al haberi (o:

Ben demiştim size uşaklar yanlız hayalleri sizin gibi beni mde suya düştü kesinleşince..

En azından bursa,antalya ve samsun gibi alternatifler de vardı..

Neyse yapacak bişe yok artık;

görüşmek ümidiyle.. (o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 year later...

Karadeniz Teknik Üniversitesi olarak geliyoruz; kız takımımız çıkmadı sadece ferdiler için bir kız olacak, erkek takımı da üç oyuncudan oluşacak şekilde geliyoruz. Parayı kendi cebimizden verdiğimiz için maddi imkansızlıklardan dolayı gelmekte zorlanıyoruz, bu da bizim ünicersitenin güzelliği...

Ayrıca bir sorum olacak; takım maçlarında 4 kişi olmak zorunda mıyız? Üç as oyuncu var fakat seramoniye 4 kişi mi çıkmak zorunda? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karadeniz Teknik Üniversitesi olarak geliyoruz; kız takımımız çıkmadı sadece ferdiler için bir kız olacak, erkek takımı da üç oyuncudan oluşacak şekilde geliyoruz. Parayı kendi cebimizden verdiğimiz için maddi imkansızlıklardan dolayı gelmekte zorlanıyoruz, bu da bizim ünicersitenin güzelliği...

Ayrıca bir sorum olacak; takım maçlarında 4 kişi olmak zorunda mıyız? Üç as oyuncu var fakat seramoniye 4 kişi mi çıkmak zorunda? Bu konuda bilgisi olan var mı?

yok ömer 3 kişi çıkıyor... bu arada biz de geleceğiz ama daha kesinlik kazanamadı... bizde de biraz butçe sıkıntısı var <_< bu arada iddialı geliyoruz diyeyim :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Taha Çalışkan

Bu sene üniversiteler arası 13-14 mayısta bursada osmangazi dikkaldırım spor salonunda yapılacak diye biliyorum. Hatta bizim hocalarımız orada kendilerine otel bile ayarladılar. 23 nisanda gençler türkiye şampiyonasıda orada yapılmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi olarak katılacağımızı söylediler ve halen söylüyorlar ama bana kalırsa bütçe ayrılmadı yada ayrılmayacak diyeceklerdir.Tek başıma olsa bile oraya gelip o ortamı solumak bir kaç maç yapmak için olsada geleceğim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..