Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balıkesirde Masa Tenisi Oynayabileceğim Bir Yer Arıyorum.

RosieSmith

Recommended Posts

Öncelikle herkese selamlar. Ben balıkesir merkezde oturuyorum. 17 yaşındayım ve 3 senedir masa tenisi oynuyorum. En sevdiğim spor haline geldi masa tenisi ve sürekli oynamak istiyorum. Sadece okulda oynuyabiliyorum ve okul çıkışlarında antremanlara kalıyorum. Tam olarak profesyonel oynadığım söylenemez ama lisansım var ve turnuvalara katılıyorum. Ve sonuna kadarda masa tenisinde gitmeyi düşünüyorum. Youtube'de ki neredeyse tüm masa tenisi maçları , antremanları , servis vuruş stilleri , spin vuruş stilleri vs biliyorum. Kendimi geliştirmek ve mümkünse Türkiye derecesine kadar gitmek istiyorum. Balıkesirde oynayabilceğim yer neresi var? Partnerde olabilir. Msn adresim : bloodytears@imjustadreamer.in burdan ulaşabilirsiniz yada konuya cevap yazabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Balıkesir' de Nissan Bayisi Necat Otomotiv' in sahibi Cenk Tunçsiper'le irtibata geçin. Bildiğim kadarı ile kendisinin bir masatenisi kulubü vardı. En azından sizi yönlendirebilir.

Evet Tunçsiper kulubu. Demet Candemir hoca antranorluk yapıyor. Oraya gidicem. İlginiz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
bn oynuorm babamda öğrtmni tanırsın belki turgay ismi ? x)

Sevgili Ayşegül;

Foruma hoşgeldin. Babanın masa tenisi antrenörü olması senin için ne kadar büyük bir şans. Umarım bu imkanın değerini erken anlarsın da, azami miktarda faydalanırsın.

Ayrıca küçük bir hatırlatma olarak, dilimizin kullanımına özen göstermek, ancak ve ancak biz Türk'lere düşmektedir. Bu konuda birazcık daha özen gösterebilirsen, hem mesajlarının anlaşılabilirliği artacaktır, hem de bir sporcu olarak örnek kişiliğin bir bileşenini başarıyla ortaya koymuş olacaksın.

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka Balıkesir'de oynayan arkadaşlar var mı? Bir gün buluşup oynuyalım , muhabbette ederiz. :)

Kardeş 5 Nisan Pazar günü balıkesir'de Açıköğretim sınavım var, saat 16:30 gibi müsait olurum, oynabileceğimiz bir yer var ise ve Samsanov gibi bir rakip arıyorsan (boy uzunluğu bakımından) oynayalım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeş 5 Nisan Pazar günü balıkesir'de Açıköğretim sınavım var, saat 16:30 gibi müsait olurum, oynabileceğimiz bir yer var ise ve Samsanov gibi bir rakip arıyorsan (boy uzunluğu bakımından) oynayalım..

Olur oynayabiliriz. Gençlik merkezinde salonda bir masa var fakat alan biraz kısıtlı gibi hiç yoktan iyidir ama. Antreman salonunda 5 masa var fakat anahtarları alamayız sanırım antreman saatlerinde açık oluyor sadece çünkü. Girişde bir masa var orda oynayabiliriz. Seviye olarak orta seviyedeyim. Biraz küçük gelebilirim bu konuda size :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

3 sene önce açmıştım konuyu ama son zamanlarda yazan arkadaşlar olmuş. Ben şuanda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde okuyorum Balıkesir'e tatillerde geliyorum sadece arkadaşlar. Ama Balıkesir'de oynamak isterseniz eğer Gençlik Merkezinde antrenmanlar oluyor orada oynayabilirsiniz. Gün ve saat hakkında bilgi isterseniz eğer özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..