Jump to content
Masatenisi.org Forum

Erzurum/oltu Partner Arıyorum

Guest MustafaKirca

Recommended Posts

Recep Merhaba,

Bir arkadaşım 9'UNCU KOR. 109'UNCU TOP. A. K.LIĞI ERZURUM SUSUZHARMANLAR kısa dönem piyade er olarak salı günü gidecek. Sanırım askerliğini orada yapmışsın. Orası ile alakalı bize tavsiyelerde bulunur musun ? Bir de Kabul Toplama merkezi arzincan olarak görünüyor; Erzincan a gitmeden uçakla kendisi erzurum a gidip teslim olsa olur mu?

Yardımların için teşekkür ederim.

Suat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar. askerliğim Oltu'ya düştü. boş vakitlerimde(hafta sonları) orta profesyonel seviyede oynaya bilen partner arıyorum. Erzuruma gitmek pek mümkün olmuyor. İlgilenen olursa haberim olsun... ;):

Vay Oltu jandarma mı yoksa 2002 den beri Oltu ve askerlik iki kelimeyi nezamandır birlikte duymuyordum.Duygulandım şimdi :fildir:

2000-2002 yılları arasında Oltu' da oynayacak yer olarak çarşıda bir bilardo salonu içerisinde bir masa olucaktı eğer duruyorsa. Birde ilçe girişindeki yüksekokul da da vardı ama hafta sonları şansını bir dene.Halk eğitim merkezine de uğra.Bunların haricinde son 5 yıl içerisinde gelişme olduysa (ki sanmam) bilmiyorum.

Partner olarak sadece asker arkadaşlarını bulabilirsin ben 16 ayda asker dışında kimseyi bulamamıştım da.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam Suat,

Recep beye sormuşsun ama ben de yanıtlayayım.

Yerinde olsam kesinlikle Erzincan a gitmeden uçakla Erzurum a giderim.Otobüs dahi olsa yine de Erzincan'a uğrama direkt Erzurum'a gitsin ki ben de 5 yıl önce öyle yapmıştım.

Adı üstünde toplama merkezi yani o devre askerlerin teslim olma zamanına kadar gelen askerler orada bekletiliyor.Orada 10-12 gün bekletilen arkadaşlarımı biliyorum.

Selamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..