Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tsp Lastik Değerlendirmesi

Guest Mekansız666

Recommended Posts

Tsp'nin yeni nesil lastiklerinden sadece Actor ü deneme şansım oldu ve bir çok yeni nesil lastiğe göre de (misal H3,Nimbus Sound,Neos sound synergy,Platin vs) daha çok beğendiğimi söyleyebilirim.

Ancak sadece tek antrenman kullanma şansım olduğundan sizlerin yorumları ya da paylaşımları da önemli. Zira lastiğin sahibi arkadaşla bir daha antrenman yapma şansımız yok (o:

Eğer beni tatmin ederse yorumalrınız, Tsp Reflex tahta üzerine üste belirttiğim lastiklerden herhangi birini yapıştırıp yedek tahta olarak kullanacağım..

Şimdiden teşekkür ederim..

İyi bayramlar forum eşrafı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

björn kullandım 1 ay boyunca. o lastik için diyebileceğim bol spinli yumuşacık bir lastik. sanırım tackifire special soft'un daha gergin ve hızlı olanı gibi birşey. ayrıca tsp'nin lastikleri gördüğüm kadarıyla çok dayanıklı.

brio ve brio spark'ı sadece 15 dakikalığına denemiştim. brio sparkın süngeri çok sert. brio'nun süngeri de ona göre yumuşak ama yine de orta sertlikte. sriver-L'nin biraz daha hızlısı gibi brio. brio spark ise sriver-L'den bile sert geldi bana. şahsi fikirlerim bunlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsp'nin, Brio, brio spark, björn ve Actor Solüsyon etkilimi? Subazlı solüsyonlarla oynamaya elverişli yeni nesil lastiklerden mi ?

Selamlar,

brio spark sponge u benzinle yapıştırıp oynuyorum bildiğim kadarıyla diğer brio serilerininde de eski tip lastikler gibi yapıştırıp oynuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SAdece Actoru denedim. Actor solüsyonlu gibi hoplak bir lastik. Orta mesafeden iyi spinler çekilebiliyor ama yakın masada iyi spin çekmek mümkün değil. Lineer lastiklerden sonra solüsyonlu gibi etki yaratabilir ama çok miktarda solüsyona alışanlar için yine yeterli değil bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..