Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Masa Tenisi Kupasi (ettu Cup)

Recommended Posts

Geçtiğimiz sezon yine bu kupada final oynayan Masa tenisi erkek A takımımız 09 Kasım 2008 pazar günü saat 16:30 da Caferağa Spor Salonu'nda Avrupa Masa Tenisi Kupası çeyrek finale kalma maçını İspanya temsilcisi Borges Grup Vall takımıyla oynayacaktır.Tüm masa tenisi severleri bu önemli maçımıza bekliyoruz.

Babür ÜSTÜNDAĞ

Koordinatör Antrenör

Fenerbahçe S.K. Masa Tenisi Şubesi

Tel: 0216-336 36 09

Gsm: 0505-227 43 29

Fax: 0216-3378044

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz sezon yine bu kupada final oynayan Masa tenisi erkek A takımımız 09 Kasım 2008 pazar günü saat 16:30 da Caferağa Spor Salonu'nda Avrupa Masa Tenisi Kupası çeyrek finale kalma maçını İspanya temsilcisi Borges Grup Vall takımıyla oynayacaktır.Tüm masa tenisi severleri bu önemli maçımıza bekliyoruz.

Babür ÜSTÜNDAĞ

Koordinatör Antrenör

Fenerbahçe S.K. Masa Tenisi Şubesi

Tel: 0216-336 36 09

Gsm: 0505-227 43 29

Fax: 0216-3378044

inşallah yeneriz geçen seneyi en azından tekrar ederiz....istanbula gelemeyecekler için bide tv de verseniz mesela ben çok memnun olurum....masa tenisi fb tv de izlenir :D: :D: :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inşallah yeneriz geçen seneyi en azından tekrar ederiz....istanbula gelemeyecekler için bide tv de verseniz mesela ben çok memnun olurum....masa tenisi fb tv de izlenir :D: :D: :P:

inşallah hak ettiği yere gelirler diyorum ve birde acaba maçı fb tv vereceklermi cvp bek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Borges Grup Vall takımında:

Hu Bin

Baggaley Andrew

Andrade Pageo Jose Luis

Riu Domenech David

Mir Fernandez Oriol

Olivart Masbernat Jordi

oynuyor...

Fenerbahçeye başarılar..

Aynı zamanda IBB ise fransadan Istres Ouest Provence takımı ile

karşılaşıyor, maç deplasmanda..

Rakibin kadrosu:

Legout Christophe

Hakansson Fredrik

Martinez Michel

Lebrun Stephane

Nativel Jonathan

Son 16 da 2 takımımız var:

Fenerbahce SC TUR - CTT Borges Grup Vail ESP

Pontoise Cergy FRA - TTSC “DESP-Horizon 2012 RUS

Caen TTC FRA - SF SKK El Nino Praha CZE

Victoria Moscow RUS - Bonbons Biasi CTT Olesa ESP

Fakel Gasproma-Orenburg RUS - Irun Leka Enea ESP

Istres Ouest Provence TT FRA - Istanbul Büyüksehir Beledyesi TUR

SV Plüderhausen GER - SC Nord – Donetsk UKR

T.T. S.C. “UMMC” RUS - Stella Sport La Romagne FRA

İnşallah bu sene maçlarımızı photoslide dan daha teknolojik

bir şekilde seyrederiz.

Başarılar iki takımımıza da...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük hedeflere ulaşabilmek için çıktığımız yolun daha başında 3-1 yenilerek elendik...

Bu sene takımımızdan daha iyi neticeler beklerken ETTU Cup'ta ilk 16 takım arasına kalmamızı bile sağlayamadılar. Onların bizden daha fazla üzüldüğünü biliyorum ama herkes gibi bende şaşırdım.. Sağlık olsun diyorum...

Maç için yorumlarım ise;

Bobo bence Fenerbahçe'nin en iyisiydi ve Hu Bin'e karşı kaybettiği kritik maçın iki setini uzatmalarda verdi. Birini çevirse belki maçın gidişatı başka olacaktı ama artık 35 yaşına geldiği için hızı rakibe göre yavaş kaldı. Zekasıyla almaya çalışsa da birazda şanssızlığının kurbanı oldu.

Cem beklentilerimizi bu sene boşa çıkardı. Acaba Cem'de bir form düşüklüğü var mı diye aklıma bir soru takıldı. Çünkü geçen sene çok daha iyi oyuncuları yenmişti. Bu sene haliyle çok daha fazlasını bekliyorduk. Yazık oldu...

FB'nin Çin'den yeni transferi Ling Weicao İspanyol rakibi Jose Luis Andrade ona göre çok yavaş kaldığı için maçı rahat kazandı ama bana ilerisi için çok güven vermedi . Güven vermedi dememin sebebi belkide bu sene ETTU Cup'ta kesin Şampiyon olmak için oynarlar diye düşünerek daha iyi bir transfer bekliyordum ancak oyununu gördükten sonra alınan oyuncunun sadece bizim lige yararlı olacağı kanaatine vardım.

ETTU'da şampiyonluk artık seneye diye umut edelim ve bekleyelim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben maçları FB TV'den seyrettim (son 3 maçı).

Kamera çekimleri berbattı. Nerdeyse masa seviyesinde kamera olur mu?

Ayrıca masaya yakın veya masanın altına bir mikrofon koymak çok mu zor.

Sessiz film gibi seyrettim. Top masaya çarptı mı, rakete değdi mi pek anlaşılmıyordu.

Bobo'nun son maçı çok zevkliydi. İlk 2 setten birisini alsaydı belki maçı da alabilirdi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sene takımlarımız düşüşte galiba, istanbul büyükşehir belediyesi de 3-1 maçı kaybetmiş. Bu yılki transferler pek işe yaramıyorlar galiba. geçen seneki çinliden sonra böyle bir oyuncuyu beklemiyorduk . tabiki biz daha iyilerini bekliyoruz doğal olarak, işin duygusal ! kısmı bizi pek ilgilendirmiyor doğrusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

berabere olan setleri alsak gerçektende kazanabilirdik düşüncesindeyim... kaybettik oldu bitti....kamera açıları gerçekten çok kötüydü... özelliklede ilk cemin maçında bide tribün kamerasına falan geçtiler iyice kötü oldu görüntü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçın saati 16.30 olarak bildirilmişti. Maça gittim maç bitti dediler. Maç saat 14.30 a alınmış. Ondan sonra seyirci gelmiyor diyorlar. Bunu insanlara duyurmak çok zormu? izlemeyi çok isterdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçın saati 16.30 olarak bildirilmişti. Maça gittim maç bitti dediler. Maç saat 14.30 a alınmış. Ondan sonra seyirci gelmiyor diyorlar. Bunu insanlara duyurmak çok zormu? izlemeyi çok isterdim.

forumdan duyurulmuştu....takiptede sorun var anlaşılan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

IBB, Türkiye'ye şimdiye kadar gelenlerden en iyi yabancı oyuncuyu getirtmişti. Ne yazık ki o da gitti. Eğer o olsaydı fenerbahçede ETTU Cupda yine final oynarlardı.

Ali bey haklısın.

Bence burdaki sporculara örnek olsun, beraber antraman yapma şansları olsun ( milli takım kamplarına götürülerek) diye de Türkiye de tutulabilinirdi. tabiki federasyonun da desteğiyle. özellikle oyun tarzından dolayıda tercih edilmeliydi.

bence neden burada tutamadık diye bir özeleştiri yapmak gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..