Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi Dünya Kupası

Melekber

Recommended Posts

Bu duyurum kimsenin ilgisini çekmedi mi? En azından bir teşekkür yazısı görmek isterdim doğrusu... :(:

Ben yazıyı okudum çok memnun oldum ama teşekkür etmek aklıma geldi ama unuttum.Teşekkür etmenin zamanı olmaz diyelim ,Teşekkürler Melekber.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle duyuru için teşekkürler =) ancak izninizle küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. dünya şampiyonası değil 'dünya kupası'. son dünya şampiyonası geçen sene zagreb te oynanmıştı. seneye ise yokohama/japonya 'da oynanacak. 2 senede bir düzenleniyor yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Şükran,şükran,Thanks a lot,Danke Schön,Mercie Bien,Gracias,grazie mille,

mutişekkirem,Spasibo

,şi şi,Doomo arigatoo gozaimashita,velhasıl teşekkürler Melekekber!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz zorlama işe yaradı galiba... :D:

Bu arada 28 Eylül programında değişiklik yapmışlar...00.00 UK (Dolayısıyla bizde 29 Eylül 01.00 de banttan yayınlayacaklar,umarım)...Tamam tamam başka teşekkür beklemiyorum... :D:

Bora'nın düzeltme ve bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum.Hassasiyetiniz için çok çok teşekkür ediyorum... :bye:

Not:Saatlerde değişiklik yapılabilir :excl:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Şükran,şükran,Thanks a lot,Danke Schön,Mercie Bien,Gracias,grazie mille,

mutişekkirem,Spasibo

,şi şi,Doomo arigatoo gozaimashita,velhasıl teşekkürler Melekekber!

SerhatAbi'RS,ben de teşekkür ediyorum,ama,lütfen yanlışımı düzeltip,tamamlar mısınız?

Şükran=Arapça Thank a lot=İng. Danke schön=Alm. Merci bien=Fr. Gracias=İsp. Grazie mille=İtalyanca

Müteşekkirem=Azeri Şi şi= ? Doomo argatoo gozaimashita= Arjantin dili ? :fildir: Ya da dersime ben çalışayım...Hoşcakalın...

Bu arada pek izlenemese de Dünya Kupası grup maçlarında;

Wang Hao- Shlager = 4-0 (?)

Kreanga -Timo Boll =4-2

Ocharov- M.Saive =4-3

Wang Hao- Chuan =4-1

Timo Boll- ? =4-0

Bugün saat 20.30 (19.30 UK) maçlar devam edecek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an eurosports da çeyrek final maçları yayında..ilk maçta Wang Hao,Ovtcharov'u 4-1 ile geçti ve şu an oynanmakta olan Kreanga-Joo See Hyuk maçının galibiyle yarı finalde karşılaşacak..(setlerde Kreanga 3-1 önde)..diğer eşleşmelerde Timo Boll ,Ryu Seung Min ile karşılaşacak..ardından Ma-Long -Werner Schlager maçı oynanacak ve 4 üncü ve son yarı finalist belli olacak..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kreanga bryce lastik kullanmış, solusyonsuz bir işe yaramayan bu lastiği nasıl kullanıyor acaba, yoksa yasak bu kupada uygulanmıyor mu??

Schlager'de SC+Bryce Hard ile oynuyormuş diye okumuştum bir yerlerde. Yapıştırmadan SC+Bryce Hard ile oynayacağına beyzbol sopası ile oynasa daha iyi olur aslında. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..