Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Çikan Solusyonsuz Kullanilan Lastiklerin Karsilastirilmasi

Guest Nejdet

Recommended Posts

Boost tp bana gerçekten platin,gold,tenergy,roxonun yaninda gerçekten yumusak geldi.Benim için oyniyamiyacak kadar yumusak!(sert lastikleri sevdigimden)

Fakat denedigim boost tp prototip bir lastik.yani piyasaya denenmek için surulmus bir lastik!!!Ustunde hiç bir sey yazmiyor.sadece arka sungerinde boost tp yazili!

Tsu arkadasa cevap,

Arkadasim,benim oyunum.

Forhandla kisa bir servis,gelen topa backhandla smash.Blok,kisa oyun.falsolu topspin.Kesme.

fakat saglik problemlerim yuzunden,gittikçe lastiklarimi inceltiyorum.

Su anda,backhanda sriver S 1.7,forhanddada tackiness 1,7 kullaniyorum.(avatarimi degistirmem lazim)

Platin guzel bir lastik benim çok hosuma gitti.Roxonda oyle.Ama bence sert lastikleri sevenler için daha iyi.Birde fizigi yerinde olanlar için!

Birde,yuksek atan lastiklerle oyniyamiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özür dilerim.Unuturmuyum.Seni bas aktör oarak düsündüm.tabiki kabul edersen

Denecek lastikleri sana yolliyacagim.Sende organizasyonu yapacaksin.

Tsu,senin denemek istedigin lastik hangisi?Eger elimde yoksa,tedarik etmeye çalisacagim.

Arkadaslar,denemek istediginiz lastikler yenide olabilir.Formûlûnu asagi yukari anlatmistim.

Organizatôr Tsubasa,

denemek isteyenler

Saadettin(arkadasima fazla görev vermeyelim zira su anda vakti yok)

Mustafa,

mekansiz.

Toplam 4 kisi

Selamlar Nejdet Abi.. Artık istediğiniz kadar görev verebilirsiniz çünkü bir şekilde bir yerlerden başlamam gerek.. Sonuçta yaşayan herkes için hayat devam ediyor... (Nazik düşüncen içinde ayrıca teşekkürler..)

Geçen gün 9. Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası'na da katıldım ve biran önce antrenmanlara başlamam gerektiğine karar verdim ciddi ciddi. Bu turnuvaları bizim lig başlamadan koydukları için hep formsuz bir vaziyette katılıyorum ondan sonra da istediğim dereceyi yapamıyorum. Şampiyonluk yakışırdı ama ilk 8'e bile giremedik. Hazır Tufan Abi'de yokken kupayı alırım dedim ama onun yerine kantinden sandviç aldım... :P:

Şu yeni lastiklerin hepsinden denemek istiyorum çünkü 1 sene sonra elimdekileri kullanamayacağım ve bu sebeple ne kadar firmalar sisitemi tam oturtsun diye beklerken bu seferde teknolojiye uzak kalacağız...

Bu arada kimse yeni lastiklerden denemek istemiyor galiba?..

Yaklaşık 10 kişi falan olsak hatta daha fazla hiç fena olmaz hani. Denedikçe bilgileri paylaşır daha sonra da lastikleri ihtiyacı olan genç oyunculara hibe edebiliriz. (Sitede bir ilkokul yardım bekliyor mesela...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadettin merhaba,

Fenerbahçe turnuvası genelde nasıl geçti? Kimler vardı? Dereceler nasıl oldu?

Selamlar,

Selamlar Mehmet Abi,

Pazar günü salonu erken terketmek zorunda kaldığım için dereceleri bende bilemiyorum.

1. ve 2.lig maçları olduğu için geçen senekeine göre daha az katılım vardı diyeceğim ama 30-39 grubu 120 kişiden fazlaydı sanırım. Anladığım kadarıyla 30 yaş altınıda bizim gruba eklediler ve bizim grup şişti. Tahminim bizim grupta dereceyi Bulgay oyuncular yaptı. Çünkü iyi birkaç oyuncu vardı. Ancak işim olduğu için ben salonu 13.00 gibi terkettim çiftli maçlara kalamadım bile...

Ortak tanıdığımız birçok oyuncu oradaydı ama dediğim gibi iki önemli ligin aynı tarihte oynanması turnuvanın Türk oyuncu sayısını düşürdü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu yeni lastiklerin hepsinden denemek istiyorum çünkü 1 sene sonra elimdekileri kullanamayacağım ve bu sebeple ne kadar firmalar sisitemi tam oturtsun diye beklerken bu seferde teknolojiye uzak kalacağız...

Yaklaşık 10 kişi falan olsak hatta daha fazla hiç fena olmaz hani. Denedikçe bilgileri paylaşır daha sonra da lastikleri ihtiyacı olan genç oyunculara hibe edebiliriz. (Sitede bir ilkokul yardım bekliyor mesela...)

Merhaba Sadettin abi,

Yeni lastikleri denemek ve bunun için grup oluşturmak isteyen arkadaşlarla; Ekipman tavsiyesi isteyen, durmadan şu lastik nasıl, bu tahta nasıl, ötüyormu, atıyormu diye yazı yazan meraklı arkadaşlar arasında bir tezatlık var!!

Heralde Bir lastiği deneyerek almak yerine,

-Ne gerek var!!

-Bastırırım parayı, alırım Lastiği diyen arkadaşlar daha fazla :))

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Nejdet Abi.. Artık istediğiniz kadar görev verebilirsiniz çünkü bir şekilde bir yerlerden başlamam gerek.. Sonuçta yaşayan herkes için hayat devam ediyor... (Nazik düşüncen içinde ayrıca teşekkürler..)

Geçen gün 9. Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası'na da katıldım ve biran önce antrenmanlara başlamam gerektiğine karar verdim ciddi ciddi. Bu turnuvaları bizim lig başlamadan koydukları için hep formsuz bir vaziyette katılıyorum ondan sonra da istediğim dereceyi yapamıyorum. Şampiyonluk yakışırdı ama ilk 8'e bile giremedik. Hazır Tufan Abi'de yokken kupayı alırım dedim ama onun yerine kantinden sandviç aldım... :P:

Selam Saadettin arkadasim,

Kusura bakma,son zamanlarda ugrasamadim.Gine ufak saglik sorunlarim var.Yakinda lastikleri yollayacagim.hepsini denersin.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Ben 2 haftadır Nimbus Soft kırmızı Max deniyorum backhandimde.

Solüsyonlu gibi ses çıkarıyor ve 4 kat solüsyonlu rapid soft gibi atıyor. Yüzeyi yapışkanlı değil ama tutuşu çok iyi. Nemli, rutubetli yerlerde oynuyorsanız tutuş düşebilir ve size kötü anlar yaşatabilir. Top epey zıplıyor servislerde falsosu iyi. Nimbus Soft forhand için pek uygun gelmedi bana. Ani hızlı vuruşlar yapamıyorsunuz. Topu uzun süre üstünde tuttuğu için olsa gerek bana bu hissi verdi.

Kontrolü yüksek. Top hem spinli hem de şut atarak hızlı bir şekilde yollayabiliyorsunuz. Servis kaşılaması kolay.

Hızlı bir tahatda kullanılması tavisye olunur. Kraenga Carbon üzerinde performansını çok beğendim.

Yumuşak ve solüsyon etkili lastik denemek isteyenlere öneririm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu ana kadar denedğim lastikler içinde en çok Roxon 500proyu beğendim..

Arakdaşımın Andro super core cell carbon tahtası üzerinde birkaç antremandır kullanıyorum ve performans oldukça tatmin edici..

Lastiğim eski olmasına karşın son derece güçlü ve hiç oyundan düşmüyor.

Müthiş bir dinamizm ve süreklilik gösteriyor.

Süngeri orta sertlik ile sert arası,yüzeyi gergin ve oldukça spinli..

Son derece etkili ve falsolu servisler gönderebiliyorsunuz

Masaya uzak mesafeden oynayanlar için oldukça ideal olduğunu söyleyebilirim..

Ses var,spin var,his var,solüsyon etkisi var kontrolü de fena sayılmaz..

Andro Core Cell Carbon tahtayla uyumlarını görmeniz lazım (o:

Benim Andro kinetik tahtamla da iyi bir kombinasyon olurlar diye düşünüyorum

Şiddetle tavsiye edilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..