Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balıkesir'de Rastlantı Sonucu Buluşma

Guest CagdasUste

Recommended Posts

İşte Çağdaş-İlker karşılaşması!Bir yandan da Schlager Carbon-Cofferlait FL karşılaşması!Bu günkü idmanda hem antreman yapabilme hem de maç yapabilme

fırsatını bulduk.Yapılan bir antremandan sonra maç teklifi geldi.Çok çekişmeli bir maçtan sonra Çağdaş Abiyi zar zor 3-2 yendim.Sonra başka birini yendim.Ve yine bir Çağdaş-İlker karşılaşması oldu yorgun İlker öldü öldü dirildi bu maçı yine zar zor 3-2 yendi.Sonra bi maç Gökhan ile yaptım(Tunçsiper in 3. oyuncusu) onu da zar zor 2-1 yendim.

Öncelikle Çağdaş abiyi böyle güzel oynayarak iyi partner olduğu için kutluyorum.

Ayrıca bi maç ben alırım bi maç o.Günden güne değişir.Kim formundaysa o yener.

İnşallah Captain ile de tanışma fırsatımız olur.

Bu arada Salvo nun yüzeyine baktım baya eskiydi.2. el di herhalde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte Çağdaş-İlker karşılaşması!Bir yandan da Schlager Carbon-Cofferlait FL karşılaşması!Bu günkü idmanda hem antreman yapabilme hem de maç yapabilme

fırsatını bulduk.Yapılan bir antremandan sonra maç teklifi geldi.Çok çekişmeli bir maçtan sonra Çağdaş Abiyi zar zor 3-2 yendim.Sonra başka birini yendim.Ve yine bir Çağdaş-İlker karşılaşması oldu yorgun İlker öldü öldü dirildi bu maçı yine zar zor 3-2 yendi.Sonra bi maç Gökhan ile yaptım(Tunçsiper in 3. oyuncusu) onu da zar zor 2-1 yendim.

Öncelikle Çağdaş abiyi böyle güzel oynayarak iyi partner olduğu için kutluyorum.

Ayrıca bi maç ben alırım bi maç o.Günden güne değişir.Kim formundaysa o yener.

İnşallah Captain ile de tanışma fırsatımız olur.

Bu arada Salvo nun yüzeyine baktım baya eskiydi.2. el di herhalde

bende seni bu güzel oyunundan dolayı tebrik ediyorum,ilker. :lol:

güzel maç oldu,ama ilker ben korkak oynadığım için kendime kızardım ama sen benden de korkak çıktın;bide schlager carbon kullanıyon :huh:

gökhan'a 3-2 ya da 3-1 yenildim,diğer kişinin adı neydi bilmiyorum ama herkese yenildi sanırım onu 3-0 ya da 3-1 yendim bi de resilon kullanan bi vatandaşı 3-0 ya da 3-1 yendim.ilker rövanşı bayramdan sonra yaparız :fildir:

captain sen balıkesir'i biliyon mu?eğer biliyorsan gençlik merkezine bi hafta sonu saat 10:30 gibi gel,oynayamasakda tanışırız,ama gelmeden önce mutlaka haber ver.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Evet dün iki karşılaşma daha yaptık.Birini o 4-2 birini ben 4-2 kazandım

Tam üçüncü maçı yapıyoduk ki top yoktu(bizde) ilk seti aldım maç orada kaldı.Bu arada 1-2 hafta sonra il şampiyonası vardır duyrulur.Bu arada ben de bir top şeması yapmak üzereyim bu da duyrulur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Valla güzeldi top gelip gidiyodu baya güzeldi

Bu arada ikinci olduk ve bununla ilgili yakında bir fotoğraf göndereceğim

Bu ikinci olmakla birlikte okulun resmi dergisinde fotoğrafımız çıkacak böylece ali şuuri ile ıspartaya gidiyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

geçenlerde idmana gelen bi antrenör ile maç yaptık (ismi ismail eskişehir ya da kocaelin'de antrenörlük yapyomuş,türkiye ferdilerde de halil hacıya yenilerek elenmiş)tabi ben her zaman ki gibi yenildim :(:

neyse maç esnasında bi ara sinirlendim,gelen servise back hand fast spin yapayım derken raket elimden bi fırladı 2-3 metre sonra güm diye duvara tosladı,az kaldı göz yaşlarıma hakim olamayıp ağlıyacaktım;şansım varmış ki cofferlait ime pek bi şey olmadı sadece sapının en alt kısmı biraz ezildi! gerçi şimdi diceksiniz altı üstü bi tahta ama insan o tahtayı sekiz senede elde edince baya bi koyuyo adama :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün turgay hocadan bişey duydum milli olduğu yıllarda eğer lastiği yanlışlıkla küçük keserlerse gidip tahtayı lastiğe göre kestiriyorlarmış.

ee yuh yani

ayrıca bugün birnin lastiğini sökmeye kalkarken yırttım

neyse raket hazır raketti ama;yasaka idi hazır raket idi lastikler markV idi tahta yasaka mark idi ve tahtadaki mark yazısının altında made ın sweden yazıyodu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..