Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eskişehir Masa Tenisi

Guest özge7

Recommended Posts

merhabalar...

sorulmuş bi soru ama ben tekrarlayacağımm.. eskişehir de masa tenisi oynanabilecek yer var mı :) kesinleşmiş bi cevap göremedim ve uzun zamandır da konuşulmamış.. özellikle orhan oğuz lisesinde antreman oluyo mu bilenler varsa cevap yazabilirler mi.. bildiğim kadarıyla belediyenin düzenlediği yaz okulu kursları orada yapılıyor.. ayrıca oynanabilen bir cafe falan bilen varsa ulaşabilirler mi... ilgilenen olursa sewinirim.. ulaşmak için msn adresimi ekleyebilirsiniz.. ((kitapkurdu91@hotmail.com)) şimdiden çook teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eskısehırde genclıkspor yaz okuluna yazılarak bolge spor salonunda oynayabılırsın hocası tunay abladır...orhan oguz anadolu lısesınde tepebası beldıyesının duzenledıgı yaz okuluna kayıt yaptırarak oynayabılırsın ..orhan oguz anadolu lısesındekı antremanları ben yaptırıyorum... salı harıc hafta ıcı hergun 11-14 arası antremanlar .... ıyı gunler ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben de Eskişehir'de masa tenisi oynayacak bir yer ve birilerini arıyorum. Çok iyi bilmiyorum ve senelerdir de oynamadım ama özellikle de şu işsiz günlerimi masa tenisiyle geçirmek istiyorum. Beraber oyanabileceğimiz birileri ve bir yerler var mııı whoiscryingnow@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

http://www.esmasatenisi.gen.tr açıldı. Bu site üzerinden organize olabilirsiniz. Oynayacak çeşitli mekanlar var. Sayısını ve imkanlarını artırma gayretleri de var. Önemli olan partneri bulmak...

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...

Eskişehir ve civarında amatör & veteran masa tenisi ile uğraşanlar son dönemde esmtligi.com bünyesinde organize olmuş durumdalar. Bu çerçevede düzenli masa tenisi oynama imkanı da bulabiliyorlar.

Eskişehir Masa Tenisi Sevenleri

Bu civarda ikamet eden tüm masa tenisi sevenlerin ilgisini bekleriz.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..