Jump to content
Masatenisi.org Forum

Muzitani Jun- Photino

Recommended Posts

photino için diyebilirim ki gerçekten sert bir tahta. gördüğüm en hızlı butterfly tahtaları arasında.

jun mizutani'nin limited edition'ı ile oynama şansı bulmuştum. off+ bir tahta diyemem. off bir tahta gibi. timo boll spiritten daha hızlı ama photino kadar asla hızlı değil. zira jun mizutani'nin üst katmanı hinoki değil. tahtanın hissi harika bunu söyleyebilirim. aşık oldum tahtaya ama fiyatı 285 lira ayrı dünyaların insanlarıyız dedim sonra=)

sonuç olarak photino sert klasik carbon butterfly tahtalarından ve artısı hafif olması(benim oynadığım tahta hafif gelmişti). jun mizutani ise off klasmanı biraz daha hisli bir tahta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mizutani Maze'in az daha hızlı ve az daha serti denebilir. Photino kullanmadım ama daha yumuşak hisli olduğunu yazıyorlar, zira Zylon+Karbon değil sadece Zylon.

Emre abi o zaman muzitani tam benlik off dan biraz hızlı off+ dan biraz yavaş, bazı arkadaşlarımda üst kattaki tahtasının yumuşak olduğunu istediğimde rahat blok yaptığını istediğimde de atak canavarı olduğunu söylediler. Zira tahtamın primoraca göre kontrollü ve biraz daha yavaş olması kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ozan abinin dediği gibi Offfensive CR yi bırakma hep onunla devam et malzeme arayışına girmene gerek yok çok güzel bi tahta :oop:

Kamil abicim, Ozan abi ve sen aslında haklısınız ama bu stiga tahtaların en yavaşı bile bana primoractan kontrolsüz geliyor. Oynayamıyorum. Bh dimde lastik arayışımı bitirdim galiba bryce bhime çok güzel oldu bakalım bryce fx onun kadar olacak mı? Fh lastiğimi ve tahtamıda bulucam inanıyorum. :D: Aslında yapmak istediğim şey tahtamı lastiğimi alayım ve bir daha değiştermek zorunda kalmayayım.. ama pek olmuyor. Deneye deneye yakında bulurum herhalde..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jun Mizutani MMaze ve TBS' e göre biraz daha hızlı bir tahta. MMaze' den Jun Mizutani'ye geçtiğimde kontrol açısından zorluk çekmedim. Bu nedenle kontrollü olduğunu düşünüyorum. Ancak MMaze ve TimoB. Sprit' e göre biraz daha sert ve az hisli bir tahta. Tahta konusunda uzman değilim ancak OFF olduğunu düşünüyorum, OFF+ değil. Uzun süre değiştireceğimi zannetmiyorum. Ancak fiyat konusunda biraz duyarlı olmanızı tavsiye ederim. Sonuçta pahalı bir tahta, bana göre MMaze ve TBS' de aradaki fiyat farkını dikkate aldığınızda oldukça iyi alternatifler.

Ben Fenerbahçe Veteran Derneğinde bu oyunu öğrenmeye çalışıyorum. Bence insan gücünün yettiği en iyi ekipmanla oynamalı. Ancak üstadları incelediğimde işin sırrının ekipmanda olmadığını çok net olarak gördüm. Hiçbirşey iyi antrenmanın yerini tutmuyor.

Herkese keyifli oyunlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..