Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hamza Yerlikaya Spor Salonu

Guest serkan80

Recommended Posts

Merhaba,

İst.GOP.Hamza Yerlikaya Spor Salonunda oynayan arkadaşlar var mı? Buranın şartları nasıl? Masa tenisi hangi günler ve saatlerde açık? Ortam nasıl? Kaç tane masası var? Eğer gelen arkadaşlar varsa hafta sonlarında salonun civarında oluyorum, oynamak için gelirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

İst.GOP.Hamza Yerlikaya Spor Salonunda oynayan arkadaşlar var mı? Buranın şartları nasıl? Masa tenisi hangi günler ve saatlerde açık? Ortam nasıl? Kaç tane masası var? Eğer gelen arkadaşlar varsa hafta sonlarında salonun civarında oluyorum, oynamak için gelirim.

belediyenin tüm tesislerini gezmedim ama gnelde alan dar oluyor. Masalar kimpaş vb idare eder işte. Işıklandırma kötü değil.Masa sayısıda tesisten tesise göre değişiyor galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Anladığım kadarıyla vasat yerler. Ama hiç yoktan iyidir. Peki forumda Hamza Yerlikaya'da oynayan hiç kimse yok mu acaba?

Merhaba,

Hamza yerlikaya da uzun zaman önce oynamıştım. Oranın şu an nasıl olduğunu merak ediyorum. eğer oynamak istersen c.tesi öğleden sonra oynayabiliriz. iygezer@hotmail.com 533 706 2515

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..