Jump to content
Masatenisi.org Forum

Andro Lp22

erdemmm296

Recommended Posts

• 2 weeks later...

ben antici değilim ama babam kullanıyo lp 22 daha yeni aldı 1 ay fln oluyo topu çok düşürüyomuş memnun değil ve çok fazla spinli topları fileye takıyomuş o artık tsp curl p3 R kullanıcak hem lp 22 den hemde dr neubaouerden daha iyi bi lastik

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastiğim bugün akşamüstüne doğru elime ulaştı,ilk bakışta pütürleri bambooya göre çok daha yumuşak;[bana bir an j.fakiri hatırlattı] fakat oyuna gelince ne yazık ki beklediğim gibi frictionless=0...

kağıt üstünde belliydi önceden böyle olacağı ama insanın oynayıp da,her zamanki gibi basit bir hareketle raketi ittirerek rakibin spinini aynen iade etmeyi beklerken;topun adeta bir ceset şeklinde ölü,cansız,bomboş,savunmasız bir şekilde karşı tarafa süzülüşünü seyretmesi... :shock: hayal kırıklığı duygusunu en ağır şekilde yaşattı bana;adeta masa tenisi hayatım bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti...

sonuç olarak görünen o ki bu yasaklar benden bhden en fazla 1-2 blok yapıp hemen fhe geçmemi istiyor;ve objektif olarak baktığımda şunu itiraf etmeliyim ki;ittfnin amacı gerçekten de seyir zevkini arttırmakmış..özlemişim fhden uzun rallilere girmeyi;eskiden rakip oynardı,ben de kolumu öylece tutarak rakibin terlemesini izlerdim keyifle;fakat artık benim için de terlemenin zamanı gelmiş gibi görünüyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.0 mm krmzi lp22,nittaku haneyoshi thtada denedim..spinleri uzaktan,çok uzaktan, masa seviyesinde ve özellikle de masa seviyesinin altina düshürüp kesmek,çok sert kesmek,ashiri dolu,boş ve belirsiz top göndermek bahsinde feint long2 ve 3'ten daa çok, tsp curl p1r'den hafif daa az etkili (emme bariz daa kontrollü) olduunu düshünü..fl3 kdar kontrollü,bariz daa hzli..fl2'ye yakin,belki biraz daa hzli...ayak çalishmasinin önemini belrginleştiren özellikte bi ekpman, harbiden kesme ve kesmeme varyasyonlari malzemesi...veri gut veeylenceli ekipmın..

p3alphaR nin hepsinden daa kolay oynanabilir olduunu düshünü lakin kesme aarlikli oyun için yukardakiler daa etkili görünii..p3alfayla daa çok şutop, bulok, atak, tak tak tak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiyê'nin en iyi defansı bu lastikle oynuyor:Deniz Ertuna

Birkaç idmanda da ben deneme fırsatı buldum..

Masa üstü etkiliydi.. Öyle çok fazla bir oyun bozma etkisi yok ama oyun kontrolünü elde tutabiliyorsun..

Hem boş hem dolu kesikleri ard arda yaparken de pek sıkıntı çekmiyosun..

Servis açma ya da karşılama gibi bir sorunu da yok..

Ancak antreman isteyen ve alışma süreci gerektiren bir lastik bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..