Jump to content
Masatenisi.org Forum

Başakşehir İ.b.b. De Masa Tenisi Oynayacak Arkadaş...

Guest siyak

Recommended Posts

Masa tenisine ilgim,alakamın bu kadar fazla olmasına rağmen hala masa tenisi oynayabileceğim İYİ OYNAYAN bir arkadaşım yok :( Bazen diyorum gidicem tek başıma benimle masa tenisi oynar mısınız? iye teker teker sorucağım :) Neyse uzun lafın kısası,masa tenisine gelirim diyenler buyursunlar da maç yapalım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisine ilgim,alakamın bu kadar fazla olmasına rağmen hala masa tenisi oynayabileceğim İYİ OYNAYAN bir arkadaşım yok :( Bazen diyorum gidicem tek başıma benimle masa tenisi oynar mısınız? iye teker teker sorucağım :) Neyse uzun lafın kısası,masa tenisine gelirim diyenler buyursunlar da maç yapalım :)

senin oralarda oturan bir iki arkadaş tanıyorum onlarla iritibata geçebilirsin özel mesaj dan biri lokman bey d,ğer arkadaşın adını hatırlayamadım.

ayrıca oynamak istiyorsan herkesin takıldığı salonlara senin gitmen lazım. avrupa yakasında olduğuna göre sana yakınlık mesafesine göre salonları yazıyorum. ups-okmeydanı-yasaka anadoluda: haydarpaşa-fenerbahçe-göztepe

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım bu yazıyı sana yazan senden daha hasta masa tenisine yani ben bende senin gibiyim bulamadım sadece dün mustafa abiyle tanıştım mukemmeldi aynı denkte oynadık ikimizde iyi hoş yazmışsında ben seni nerde görecem ve nerde ben numaramı burakıyom istersen bulusur oynarız yer farkettmez ..05354147561.05458178169...iyi günler

Mustafa Bey'in yukarıda bahsettiği gibi ben de Başakşehir'de oturuyorum. Bir kaç arkadaşla (Eray, Ahmet ve Mevlüt Beylerle) genelde salı ve perşembe akşamları bazen de uygun bir hafta sonu bir araya gelebiliyor ve İkitelli deki spor salonunda oynuyoruz. Fırsat bulursak UPS ya da Okmeydanı'na gitmeye çalışıyoruz. Pek fırsat bulamadığımızı eklemeliyim bu arada. İyi ve ilgili arkadaşlarla Başakşehir'de seve seve oynarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba;

1989-1990 yıllarında kars bölgede kısa bir süre 1992-1997 yıllarında manisada bölgede ve okulda oynadım. Seneler sonra birazda spor yapma ihtiyacından :) tekrar başlayayım istiyorum. Halkalı soyak olympiakentte oturuyorum. Sizin içinde uygunsa size katılmak isterim.

Muhakkak ki elimiz bozulmuştur ancak biraz antremandan sonra orta seviye bir partner olurum sanırım.

Selamlar...

Uğur ATAMAN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar bende ne iyi ne kötüyüm halkalı fazla uzak sayılmaz ama haftada en az iki üç defa buluşup antreman yapmamız lazım valla iyi olur ben buna okey diyorum hafta içi ben akşam 18 den son ra herzamna musaitim hafta sonu sadece pazar çalışıyom 24 saat işte pazar bana ters geliyor ondan bilmiyom sen ne zaman musait olursun bende çapada oturuyom yolun düştüğü bir günde ararsın beni tnışırız numaramı bırakıyom sana hadi eyvalla 05354147561

Bu durumda ilgilenen arkadaşları 17/06/2008 Salı Akşamı 19:30 gibi Başakşehir'de (ikitelli spor kompleksinde) masa tenisine bekliyoruz. Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

siyak bu cumartesi saat 19 da ordayım inşallah bahane bulma bu sefer oynayacaz senle ilk başta yazmışsın kimse yok şimdi ben varım artık ve teklifte ediyorum şart cumartesideğil hafta içide olur ama sen bi saat yada tarih söylemen lazımki günler denk olsun bu aralar ups çok takılıyom tabi orda üst düzey oyuncularla oynuyoruz maleysef çok eksiğim var ama sık sık gitmeyi düşünüyorum oraya fırsat buldukça ve öyle olacak inşallah cumartesi turnuva var katılacam ilk deneyimim olacak neyse eyvalla sana siyak senin tenise olan bağlılığın yeter gerisi önemli değil zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

merhaba;

1989-1990 yıllarında kars bölgede kısa bir süre 1992-1997 yıllarında manisada bölgede ve okulda oynadım. Seneler sonra birazda spor yapma ihtiyacından :) tekrar başlayayım istiyorum. Halkalı soyak olympiakentte oturuyorum. Sizin içinde uygunsa size katılmak isterim.

Muhakkak ki elimiz bozulmuştur ancak biraz antremandan sonra orta seviye bir partner olurum sanırım.

Selamlar...

Uğur ATAMAN

Güneşlide oturuyorum. Organizaston yaparsanız katılırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..