Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups'de Turnuva

Recommended Posts

Yer: Seyitnizam tramvay durağı karşısı - Zeytinburnu/İstanbul

Katılım ücreti 5 ytl.

Bu turnuvalar güzel oluyor da, saat olayı biraz ters bana. Başlama saati sabah 10 gibi olsa günün kalan yarısı da diğer işlere kalmış olur.

Saat 13:30 de başlayan turnuva akşam 19:00-20:00'ye kadar sürebiliyor. Eve gidiş oluyor 21:00. Duş, yemek derken bitti gün...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şort giymek şartmı ups in turnuvalarında,ona göre alıyım bi tane :) şart deilse almıycam sevmiorum şort giymek

şart değil. Uluslararası resmi bir turnuva değil.

Arkadaşlar arası , sıcak ortamda yapılan bir turnuva olarak görebilirsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu turnuvalar güzel oluyor da, saat olayı biraz ters bana. Başlama saati sabah 10 gibi olsa günün kalan yarısı da diğer işlere kalmış olur.

Saat 13:30 de başlayan turnuva akşam 19:00-20:00'ye kadar sürebiliyor. Eve gidiş oluyor 21:00. Duş, yemek derken bitti gün...

hakan bey bir çoğumuz cumartesi günü de çalıştığı için ne kadar geç olsa daha çok işimize geliyor doğrusu.

sizin gibi düşünenler çok olursa neden olmasın.

bu turnuvada demokrasiyi konuşturup oylayalım katılanlar arasında.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey bir çoğumuz cumartesi günü de çalıştığı için ne kadar geç olsa daha çok işimize geliyor doğrusu.

sizin gibi düşünenler çok olursa neden olmasın.

bu turnuvada demokrasiyi konuşturup oylayalım katılanlar arasında.

selamlar

turnuvaya katılacak arkadaşların o gününü harcaması gerekiyor salonda cumartesi günü çünkü baya sürüyor turnuva. hem geç başlaması gördüğüm kadarıyla herkesin işine geliyor cidden.

Mustafa abi geçen turnuvanın şampiyonu. o karar versin bizim sözümüz geçmez:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güray cığım senin yokluğunu fırsat bildim.

Bana kalırsa herkes sabahtan işlerini ayarlayıp öğleden sonrasını ayırması daha uygun geliyor.

yani oraya geldikten sonra şuraya buraya gidecem diye bir düşüncesi olmaz sadece masatenisi keyfini çıkarır.

Birde katılımın durumuna göre maç lar uzarsa sıkıntı olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Mekan: Seyitnizam tramvay istasyonu karşısındaki UPS İlkokulunun bahçesindeki UPS Spor Salonunun en alt katındaki top seslerinin geldiği salon.

Uzay-zaman: 15 Kasım Cts. 13:00 suları

Katılım ücreti: 5 lira

Lisans: filan hak getire

Kıyafet: Havalar serin, ortam sıcak ona göre giyinin ama Arap şeyhi gibi de gelmeyin lütfen. Gülmekten oynayamıyoruz.

Ekipmanınız ITTF onaylı olmalıdır.

Lastikleriniz su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırılmadıysa, halihazırdaki 5-6 enez cihazımızdan birine yakalanıp, gözü dönmüş kalabalık tarafından tramvay durağına kadar kovalanabilirsiniz.

Pütürlü lastik kullanıyorsanız kem gözle bakılacaktır.

TT-rating üyesi iseniz gözünüzün yaşına bakılmayacaktır.

Şüpheli durumlarda dereceye girenlere doping testi yapılabilir.

Turnuva grup maçlarıyla başlayacak, gruplardan çıkan oyuncular eleme yöntemiyle maçlara devam edecek, çıkamayan oyuncular teselli grubunda maçlara devam edecek, teselli grubunda elenen oyuncular, hayıflanma grubunda mücadelesine devam edecek, hayıflanma grubunda elenenler ise bugün bende iş yok bari kenarda oturup muhabbet edeyim grubunda dedikodu yapacaklardır.

Turnuva sabaha karşı biterse hep beraber işkembeciye gidilecektir. (Yerseniz)

Neyse efendim bekleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mekan: Seyitnizam tramvay istasyonu karşısındaki UPS İlkokulunun bahçesindeki UPS Spor Salonunun en alt katındaki top seslerinin geldiği salon.

Uzay-zaman: 13:00 suları

Katılım ücreti: 5 lira

Lisans: filan hak getire

Kıyafet: Havalar serin, ortam sıcak ona göre giyinin ama Arap şeyhi gibi de gelmeyin lütfen. Gülmekten oynayamıyoruz.

Ekipmanınız ITTF onaylı olmalıdır.

Lastikleriniz su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırılmadıysa, halihazırdaki 5-6 enez cihazımızdan birine yakalanıp, gözü dönmüş kalabalık tarafından tramvay durağına kadar kovalanabilirsiniz.

Pütürlü lastik kullanıyorsanız kem gözle bakılacaktır.

TT-rating üyesi iseniz gözünüzün yaşına bakılmayacaktır.

Şüpheli durumlarda dereceye girenlere doping testi yapılabilir.

Turnuva grup maçlarıyla başlayacak, gruplardan çıkan oyuncular eleme yöntemiyle maçlara devam edecek, çıkamayan oyuncular teselli grubunda maçlara devam edecek, teselli grubunda elenen oyuncular, hayıflanma grubunda mücadelesine devam edecek, hayıflanma grubunda elenenler ise bugün bende iş yok bari kenarda oturup muhabbet edeyim grubunda dedikodu yapacaklardır.

Turnuva sabaha karşı biterse hep beraber işkembeciye gidilecektir. (Yerseniz)

Neyse efendim bekleriz

gelmek isterdim de ups'nin önünden geçecek vaktim yok. özledim ups'nin ortamını. nurullah hocama ve oradaki herkese selam söyle benden=)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Selim abi gelmeyi düşünüyorsan haberin olsun birkaç kişi o gün Tozkoparan'da olacağız. Turnuvadaki UPS nüfusu az olacak yani.

Oooo Tozkoparana oyuncu olarak mı? Ups deki turnuva kesmez artık sizleri İstanbul il birinciliği varken, başarılar o zaman..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lisans gibi herhangi bir şart yok bir dostluk turnuvası raketi olan herkes katılabilir.

Haldun Alagaş takımı olarak yarın geliyoruz. Bol bol TT-rating maçı yapmak niyeti ile...

Umarım orada olursunuz Mustafa bey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haldun Alagaş takımı olarak yarın geliyoruz. Bol bol TT-rating maçı yapmak niyeti ile...

Umarım orada olursunuz Mustafa bey.

Sabahleyin tozkoparanda olacağım ancak rating ne kadar sizlere fayda sağlamış diye öğleden sonrada büyük ihtimal ups de olacağım.

Geç de kalsam sizin için yinede geleceğim, siz gelmemezlik yapmayın. görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..