Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gazi Üni. Fen-edeb. Fak. Turnuva Sonucu

Recommended Posts

Selamlar,

cannibal1313 (ahmet) arkadaşımız gazi üni. fen-edeb. fakültesi turnuvasında 2nci olmuştur. Arkadaşımızı kutlar başarılarının devamını temenni ederim :D:

1nci olanla tanışamadığım için adını söyleyemeyeceğim.

1.uğur oldu sanırım...

ama ben en çok mustafanın 1 olamadıgına şaşırdım... helal olsun ugur a...

ahmet dostum sennde ellerine saglık ama senn ugur u yenmeni beklerdim... gerçi dediğin gibi masa faktöru çok önemli....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle teşekkür ederim ancak bazı düzeltmeler yapmam gerekli..... ben ve mustafa çiftlerde 2. olduk....turnuvayı ben düzenledim 6 kişi eşit seviyede oynuyoruz bizim okulda 2 tanede çömezimiz var herkesten iyiler onlarla beraber 8 seri başı çeyrek finalde denk gelecek şekilde kuralar ayarlandı teklerde kuraları ben çektim evde bana büyük masada fh me servis atıp beni zorlayan arkadaş çıktı orada elendim o yüzden 2 seti 9-6 dan verdim birazda ona yanıyom dediğim gibi servis çıkarma sorunundan büyük masada spin atamıyorum....115 tim şu an zayıflama programına girdim 110 oldum şimdi yapsam yenerim :P: neyse uğur 1 mustafa 2 eray 3 oldular çiftlerde uğur yakup 1 mustafa ahmet(ben)2 salih doğukan 3 oldular.... artık forum buluşmasını bekliyoruz...uğuru gaza getirdim benimle ufak masada masalyasına kapışmayı kabul etti :D: yenersemde almayacamda yinede önemli olan standart masada yenmek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başarılarınızın devamını dilerim ahmet. mustafa ile iyi bir ekip oluşturmuşsunuz.uğur hangisiydi?esmer olan mı?

bu arada gazi üniversiresinin turnuva sonucu ne oldu? yazar mısınız.kadir kaçıncı oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başarılarınızın devamını dilerim ahmet. mustafa ile iyi bir ekip oluşturmuşsunuz.uğur hangisiydi?esmer olan mı?

bu arada gazi üniversiresinin turnuva sonucu ne oldu? yazar mısınız.kadir kaçıncı oldu.

sen geldiğinde sanırım uğur ile oynamadın ama emin değilim benden bi kaç cm kısa olan arkadaş.... öbür oynadığım arkadaşlar benden uzunlar .... kadir rektörlükte 2. oldu yarı finalde mustafayı yendi finalde sinaya yenildi....sinada finale çeyrekte beni yenen harunu yenerek çıkmıştı..... kadir berbat irenç oynadı zaten oynamayıda pek bilmez :D: msn sine ödülünün resmini koymuş görürsün arada

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen geldiğinde sanırım uğur ile oynamadın ama emin değilim benden bi kaç cm kısa olan arkadaş.... öbür oynadığım arkadaşlar benden uzunlar .... kadir rektörlükte 2. oldu yarı finalde mustafayı yendi finalde sinaya yenildi....sinada finale çeyrekte beni yenen harunu yenerek çıkmıştı..... kadir berbat irenç oynadı zaten oynamayıda pek bilmez :D: msn sine ödülünün resmini koymuş görürsün arada

Ahmet, siz dışarıda sigara molasındayken oynadığım arkadaş Uğur muydu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen görursun yarın musaitsindir inşallah... gösteririm sana sayı bile vermicem :D:

saat 5 te mezuniyet töreni felan var o saate kadar gelip oynayabilirizz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..