Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Super Anti Ve Diger Anti Lastikler

Guest humbaba

Recommended Posts

merhaba

defansif bir oyun tarzim var. forumdan takip ettigim kadariyla kendime su sekilde bir kombinasyon secmistim.

btf balsa carbon X5 tahta

btf super anti fh

btf tackiness chop 2 bh

ancak

bh de su an tackiness driver var. (dandoyun yanlis lastik takmasi sonucu :) )

cok fazla antrenman yapamadim ancak ozellikle anti tarafla nasil vurus yapilabilecegi konusunda

yardima ihtiyacim var. temel bilgiler kisminda anti lastiklerle ilgili yaziyi okudum. ancak cok kisa

ve yeterli deil. anti lastiklerde tecrubeli arkadaslardan bu konuda yardim bekliyorum. bir de bu

kombinasyon hakkinda yorumlarinizi.

simdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Ben defans oyuncusu olarak çok uzun yıllar anti kullandım. Anti boş top atan bir lastiktir. bence de bir carbon tahta o lastikler için oldukça hızlıdır. Çoğunlukla anti backhandde kullanılır çünkü onunla atak oynamak pek mümkün olmuyor. backhandden şut atabilme şansınız var ama normal şartlarda kesik oyunlar için kullanılır. en azından ben öyle kullandım. Biraz uğraşırsanız blok yapabilirsiniz. lastiğin özelliği topa falso vermemesidir. bu bir avantaj olabilir. Ama forehandde kullanırsanız atak yapma şansınız azalır. tabi backhandden çok iyi atak yaparım diyorsanız o başka. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..