Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Aşkım

Guest Stiga

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bende Çerkezköy'de oturuyorum Seref abi Çerkezköy'de oynanıcak bir yer arıyorum.Biliyorsan yazarmısın.HFZ And lisesinde okuyorum okul takımındayım okulda haftada 1 gün antreman oluyor fakat yetersiz diye düşünüyorum canım sıkılıyor bu konuda yardımcı ol lütfen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
yaa daha turnuvalara katılacak kadar iyi oynamayorum fakat. kendimi gelişticeğm bir yer varsa iyi olur.

nerdensiniz Çorlu Tekirdağ ?

Çorlu da askım cafe tam bir rezalet burayı gören herhalde bir daha masa tenisi oynamaz bazı okulların salonlarında oynayan gruplar varmış ama henüz karşılaşamadık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şeref abi istanbul yakın çorluya hemen yanı başımızda yani yolun düşmezmi istanbula burda çokm oyuncuyla karşılaşırsın çeşit çeşit oyun stilleri olan kaliteli oyuncular var inşallah yolun düşer haberleşiriz iyi günler size

arkadaş bu oyuncular nerelerde oynar Çorlu da bilgi verirmisin :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
nerdensiniz Çorlu Tekirdağ ?

Çorlu da askım cafe tam bir rezalet burayı gören herhalde bir daha masa tenisi oynamaz bazı okulların salonlarında oynayan gruplar varmış ama henüz karşılaşamadık

Çerkezköy'de oturuyorum fakat kısmet olmadı bir türlü Çorlu'daki yerlere gitmek.

PingPong diye bir yer olması lazım.

Çorlu Aşkım Cafe'yi bilmiyorum fakat Cafe, bilardo salonu, vs.. gibi yerler deyince bir adım uzak durmakta fayda var.

Masa tenisi şevkinizi kırar.

Benden söylemesi

Demişim zamanında... :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her zaman bulabileceğiniz İsmet abi ve ben varım.

Kendisi Çorlu'da ikamet etmekle beraber .

:

ismet abi benim adaşım selamlarımı iletirmisin.... kendisi çorlu da ikamet ediyorsa burada başka grup ve mekanlardan haberi vardır belki

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bende çorluda oturuyorum.fakat dediğiniz gibi aşkım kafeden başka birye sanırım yok oynayacak.. cok dar ve havasız bir ortam..

lüleburgazda bile kulubu olan masatenisinin çorluda hiçbir öncü ssüyok..

bende ama törce işyerinde oynuyorum...geliştirmek istiyorum acıkcası...

arada uğruyorum ama oynayacağım kimseyi bulamıyorum..

oynamak isteyen arkadaşlarla tanışsak hoş olur aslında ...

selametle....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

arkadaşlar ben çorluluyum aşkım cafenin masa tenisiyle hiç ilgisi yok sakın kimse gtmesin zafer koleji mehmet akif ersoy anadolu lisesi bide kız meslek lisesnde masalar war ama hergeleni oynatırlar mı bilmiom bi şansınızı deneyin isterseniz belki yeni açılan çorlu lisesindede vardr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben çorluluyum aşkım cafenin masa tenisiyle hiç ilgisi yok sakın kimse gtmesin zafer koleji mehmet akif ersoy anadolu lisesi bide kız meslek lisesnde masalar war ama hergeleni oynatırlar mı bilmiom bi şansınızı deneyin isterseniz belki yeni açılan çorlu lisesindede vardr

siz masa tenisi oynuyormusunuz Çorlu da ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..