Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ataköy+yeşilköy+bakırköy

Guest LAcarer

Recommended Posts

• 2 weeks later...
(Tabi dizim iyileşince) ... :(

Mail grubunda ne zamandır yazmak istiyordum, konuyu biraz dağıtmış olcam ama buraya kısmetmiş.

Geçmiş olsun. Umarım kısa sürede iyileşirsiniz ve bu spora kaldığınız yerden devam edersiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Ben beylikdüzü nde oturuyorum ama yeşilköy e gelebilirim...

(Tabi dizim iyileşince) ... :(

Ben de Beylikdüzü'nde oturuyorum...

Dizin iyileşince haber ver :) o zamana benim de dizim iyileşmiş olur herhalde. :)))

(Futbol oynarken sol diz kapağımı çıkarttılar da...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
buralarda oynadiginiz bir yer var mi selda

selam,

bende Ataköyde oturuyorum... bu civarda kurulu spor klüp ve derneklerin hiç birinde Masa Tenisine rastlamadım :(

Bakırköy_Ataköy_Yeşilköy_Yeşilyurt_Florya gibi geniş alanda bu spor dalında bir mekan olmaması üzücü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhaba,

Selda, Sunsystem ve Stiga sizleri Avcilara davet ediyorum. yesilkoy-avcilar sahilden ~10 km. beylikduzu-avcilarda yine aynen ~10 km.

avcilarda duzenli olarak antrenman yapiyoruz: hafta ici hergun.

marmara spor tesislerinde oynuyoruz 6 masa mevcut. masalarin kalitesi ve oynayacak alan fena degil.

ilgilenenler mail atabilir...

:thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

Selda, Sunsystem ve Stiga sizleri Avcilara davet ediyorum. yesilkoy-avcilar sahilden ~10 km. beylikduzu-avcilarda yine aynen ~10 km.

avcilarda duzenli olarak antrenman yapiyoruz: hafta ici hergun.

marmara spor tesislerinde oynuyoruz 6 masa mevcut. masalarin kalitesi ve oynayacak alan fena degil.

ilgilenenler mail atabilir...

:thup:

selam size katılmak isterim. Yalnız tam adresi nasıl öğrenebiliriz birde ücretler nasıl oluyor :)

görüşmek üzere teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

merhaba arkadaşlar

sanırım ups spor salonunu duymamışsınızdır. topkapı ambarların arkasında seyitnizan tramvay durağında.

bugün orada bir turnuva düzenlendi bundan sonrada her ay ın ikinci cumartesi günü de sürekli olarak tekrarlanacak. şu an salı perşembe ve cumartesi günleri açık . şayet katılım fazlalaşırsa sizler gibi oynamak isteyenlerle bu çalışma günleri her güne çıkarılabilir.

masa ve salon süper . sadece katılımcı aranıyor. hepinizi bekliyoruz.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

sanırım ups spor salonunu duymamışsınızdır. topkapı ambarların arkasında seyitnizan tramvay durağında.

bugün orada bir turnuva düzenlendi bundan sonrada her ay ın ikinci cumartesi günü de sürekli olarak tekrarlanacak. şu an salı perşembe ve cumartesi günleri açık . şayet katılım fazlalaşırsa sizler gibi oynamak isteyenlerle bu çalışma günleri her güne çıkarılabilir.

masa ve salon süper . sadece katılımcı aranıyor. hepinizi bekliyoruz.

selamlar

Mustafa Bey UPS salonunu biliyoruz. fakat niçin daha verimli kullanılmıyor düşündünüz mü ?

----Haftanın her günü kullanılabilmesi güzel olur.

---Abonelik sistemi kişileri salondan uzaklaştırır. çünkü abonelik sistemiyle insanlar oraya bağlanıyor insanların istediği zaman oynayabileceği makul bir fiyatla salon daha verimli kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Bey UPS salonunu biliyoruz. fakat niçin daha verimli kullanılmıyor düşündünüz mü ?

----Haftanın her günü kullanılabilmesi güzel olur.

---Abonelik sistemi kişileri salondan uzaklaştırır. çünkü abonelik sistemiyle insanlar oraya bağlanıyor insanların istediği zaman oynayabileceği makul bir fiyatla salon daha verimli kullanılabilir.

size katılıyorum.

geçen hafta sonu orada yapılan turnuvaya katıldım. bu konuları oradan sorumlu olan nurullah bey le enine boyuna konuştuk. bu isteklerimizi yönetime bu hafta bildireceğini söyledi. sanırım bu sorunlar biz oraya devam ettiğimiz sürece çözülecektir. ayrıca bir de katılımı arttırmak ve tanıtmak amacıyla da her ayın ikinci cumartesi günü bir turnuva düzenlenecektir. şimdiden duyurmuş olayım.

bu yaka da gerçekten oynanabilecek tek yer orası gözüküyor. hep beraber katkı sağlayıp oynanacak hale getirelim.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

size katılıyorum.

bu isteklerimizi yönetime bu hafta bildireceğini söyledi. sanırım bu sorunlar biz oraya devam ettiğimiz sürece çözülecektir. bu yaka da gerçekten oynanabilecek tek yer orası gözüküyor. hep beraber katkı sağlayıp oynanacak hale getirelim.

selamlar

umarım makul bir karar alırlar gerçekten nezih bir yer.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Anadolu Yakasında şu anda 3 tane dernek var ve hepsi abonelik sistemiyle çalışıyor. Ayrıca günlük gidenlerde makul bir aidat ödeyip salonun hem masalarından hemde duşlarından yararlanabiliyor.

UPS Salonundaki en önemli sorun; anadolu yakasındaki 3 salonda birçok masa tenisçinin katılımıyla devamlı kullanılabilirken avrupa yakasındaki tek salonda nedense oynayacak 10-15 kişi bulunamıyor. Ben o salon geliştiripe oynanacak gün sayısını diğer derneklerde olduğu gibi 5-6'ya çıkaralım diye bu siteden tüm turnuvaları haber veriyorum ve yakın olanları yönlendirmeye çalışıyorum ama birazda sizin bu salona gitmek için gayret göstermeniz gerek...

Eğer abonelik sistemi kötü olsaydı diğer derneklere gidipte haftalırının neredeyse her gününü orada geçiren birçok arkadaş uzun yıllardır işleyen bu sisteme karşı çıkardı herhalde diye düşünüyorum. Ayrıca salondan yararlanmak için illa abone olmak gerekmediğine göre sizde günlük gidip parasını ödemek suretiyle oynayabilirsiniz. Mesela ben şu anda bu seçeneği kullanıyorum. Devamlı gidemeyeceğimi bildiğimden gittiğim günlerin parasını ödüyorum yetiyor... sizde aynı sistemi uygulayabilirsiniz... ama bu salon daha da gelişsin daha çok katılan olsun derseniz, abonelik salonun açık kalması açısından hem sizi hemde "bu sene kaç kişi katılır acaba? yoksa salonu başka bir spor için mi kullansam" diyen salon yetkililerini rahatlatır. Sonuçta orası bir işletme ve herşeyi belirli bir kazanç için yapıyorlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sonuçta ataköy, yeşilköy, b.köy civarında yer var mı yok mu

ben çok aradım bulamadım kardeş. Yeşilyurt Spor salonu varmış ama adamlar uçmuşlar-maddi olarak-. Ataköy de ise yalnızca kort tenis var - onuda oynayabilseler iyi komedi seyretmek isteyen onları görsün-

Bu yörede Spor salonuna benzeyen birkaç yer gözüküyor.

Zeytinburnu UPS Salonu --iyi

Zeytinburnu Belediye Spor Kompleksi--gitmedim

Bağcılar-Bahçelievler Spor Kompleksi---forumda gidenler var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..