Jump to content
Masatenisi.org Forum

Uşakta Oynayacak Yer

Guest murat43

Recommended Posts

Bugün (26 Ocak Cumartesi 2008) Uşak spor salonunda forum sayesinde tanıştığımız arkadaşlarla buluştuk...Bu sitenin ilk faydasını böyle gördüm.Özgür Hoca , Onur ve Turgut hocamlarla çok güzel bi çalışma ardındanda harika bi maç yaptık..Bu arkadaşlar ve gizli kahraman Ahmet Kadıoğlu hocam Uşakta masa tenisini ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Uşakta oynayabileceğiniz bir spor salonu var..Salonun hemen girişinde solda iki masa var..Salonun iç tarafında jimnastik salonunda da güzel maç masaları varmış onları göremedim ama talep olursa herhalde onlarıda aktif hale getirirler..

Oynadığımız arkadaşların hepside üniversiteden buyana gördüğüm en iyi oyuncular fh, bh, spin, kesik , hücum , defans hepsi üst seviyede... Uşakta daima 1. oluyorlar ve il dışı turnuvalara katılıyorlarmış.. O kadar ilgililer ki yakında İzmirde yapılacak olan önemli karşılaşmaları izlemeye gitmeyi düşünüyorlar.. Gerçekten özendim arkadaşlar..

Her Cumartesi salonda olacaklar ve ben de onlara katılmaya çalışacağım. Hepsinden de öğreneceğim çok şey var ..Ayrıca Hepsine bugünkü antrenman ve samimiyetleri için çok çok teşekkür ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

murat hocam bizde tanıştığımıza memnun olduk biz teşekkür ederiz asıl. sizin gibi insanlarla bu sporu uşakta en iyi seviyeye çıkaracağımıza inanıyorum ben. bizim istediğimiz herkesin bizim kadar bu spora ilgi göstermesi. inanın bizim kadar herkes ilgi gösterse uşaktanda diğer illerdende türkiye dereceleri çıkar. herzaman bekleriz hocam memnun edebildiysek ne mutlu. tekrar tekrar teşekkürler.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

murat hocam bizde tanıştığımıza memnun olduk biz teşekkür ederiz asıl. sizin gibi insanlarla bu sporu uşakta en iyi seviyeye çıkaracağımıza inanıyorum ben. bizim istediğimiz herkesin bizim kadar bu spora ilgi göstermesi. inanın bizim kadar herkes ilgi gösterse uşaktanda diğer illerdende türkiye dereceleri çıkar. herzaman bekleriz hocam memnun edebildiysek ne mutlu. tekrar tekrar teşekkürler.....

Konuyla alakası yok ama merak ettim. Bu yıl uşakta liseeler arası il birinciliği maçlarında erkekleri Uşak Spor Lisesinin aldığını biliyorum. Kızlarda hangi okul birinci oldu bilginiz var mı??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
  • 4 weeks later...

merhaba ben seher bu nesajları okuyunca çok sevindim çünkü uzun süredir uşak ta masatenisi hakkında hiçbirşey duyamıyordum ve bu beni çok mutsuz ediyordu:( Bende 2000-2003 yıllarında masatenisinde maçlara katıldım o zaman gerçekten çok büyük ilgi vardı çok iyi hatırlıyorum Gazi 23 nisan ve kızılcasöğüt ilköğretim okulları klüplerde oynardık ve gerçketen geleceği umutlu oyuncular vardı pelin yağmur zehra esra vs. emniyetspor modaydı o zaman şimdi neler değişti çok merak ediyorum. Liseyi dışarda okudum üni yi de dışarda okuyorum yani 7 yıldır gurbetteyim o yıllarımı çok özledim lütfen masatenisi adına ilimizdeki bütün güzellikleri internete yansıtırsanız bizlerde sizlere destek olup hatta katılmak isteriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

skylife uşakta partner ve sürekli belli aralıklarla oynayabilecek arkadaşlar arıyorum. yazarsanız sevinirim. muzafferefe@hotmail.com
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..