Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eğitim

Guest Yan

Recommended Posts

slm arkadaşlar.masa tenisi küçük illerde çok geri kalıyo.benim bulunduğum ilde hemen hemen hiç yok sayılabilir.üniversite deyken aktif bir şekilde devam ediyordum.okul bittiği için artık idman yapamıyorum.bu sporun yurt dışında eğitimini veren okullar yokmu.mesela isvec,almanya,,fransa olabilir.bu ülkelerde masa tenisi ileri seviyede.hem masatenisi sayesinde değişik ulusların oyuncularıylada kaynaşmış oluruz.eğer böyle birşey varsa imkanı olan arkadaşlar bundan faydalanabilir. :fildir:.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar.masa tenisi küçük illerde çok geri kalıyo.benim bulunduğum ilde hemen hemen hiç yok sayılabilir.üniversite deyken aktif bir şekilde devam ediyordum.okul bittiği için artık idman yapamıyorum.bu sporun yurt dışında eğitimini veren okullar yokmu.mesela isvec,almanya,,fransa olabilir.bu ülkelerde masa tenisi ileri seviyede.hem masatenisi sayesinde değişik ulusların oyuncularıylada kaynaşmış oluruz.eğer böyle birşey varsa imkanı olan arkadaşlar bundan faydalanabilir. :fildir:.

Merhaba Yan,

masa tenisi için sürekli bir okul yok ama yazın katılabilinecek ilginç bir kurs da ben vereyim:

http://www.sommertt-kurs.hu/

kursa, Werner Schlager'in antrenörü, hatta sürpriz misafir olarak kendisi de katılıyormuş...

Selamlar

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dini-ni-niiiin..!!!! :lol: bir bomba daha..

kursa, Werner Schlager'in antrenörü, hatta sürpriz misafir olarak kendisi de katılıyormuş...
ben bir kere werner ile oynayayim, butun dunyalar benim olur..

ne kadar kursun masrafi?

www.tees-sport.co.uk adresinden ogrenebilğirsiniz yazlari ingilterede masatenisi yaz okulu oluyor 300poundmuydu neydi tam hatırlamıyorum..

489 pound bu sene.. Durham'da Van Mildert College'da.. 16-21 agustos tarihleri icerisinde.. ucrete yemek, konaklama, maclar, ulasim (Durham ici) ve seminerler dahil.

calistirici koclar; matt syed (ittf 87. sirada ingiltere sampiyonu 4 kez), nicola deaton (bayanlarda ingiltere sampiyonu 5 kez), alan cooke (ingiltere milli takim kocu, ingiltere sampiyonu, commonwealth sampiyonu).....

hergun en azindan 5 saat pingpong oynama garantisi veriyorlar.. 28 butterfly masa olacakmis kursda..

odalarda tuvalet banyo yok, koridorda birkac odanin birlikte kullanacagi sekilde olacak..:)))

daha fazla bilgi almak isterseniz yazarim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Cin deki stajlar icin adres :

http://www.china-progress.com/homepage.htm (fransizca)

subat-nisan aylari : 1500 euro (iki hafta)

temmuz agustos : 2000 euro (uc hafta)

1600 euro (iki hafta)

bu fiyatlara dahil olanlar :

- paris-pekin-paris ucak bileti

- uc yildizli otel

- odalar bir yada iki kisilik

- yarim pansiyon (kahvalti + ogle yada aksam yemegi)

avrupa da ki kurslari pek tavsiye etmem.Daha cok tatil amacli. Cin deki kurslar oldukca yogun ve gidip gelenlerdeki farki hemen goruyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..