Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Tahtadan Anlayan Arkadaşlar...

Guest sokrat64

Recommended Posts

arkadaşlar bende bir butterfly monbeam tahta var bu tahtanın tam özellikleri hakkında bana bir bilgi verirseniz sevinirim. ayrıca önere bileceğiniz bir lastik varmı??? ..sunuda söleyim atak oynamaya uygun bir lastik olmalı teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bende bir butterfly monbeam tahta var bu tahtanın tam özellikleri hakkında bana bir bilgi verirseniz sevinirim. ayrıca önere bileceğiniz bir lastik varmı??? ..sunuda söleyim atak oynamaya uygun bir lastik olmalı teşekkürler...

merabalar moonbeam cok eski bi tahta ve su an uretilmiyor fakat ben oynadim. bi kere agir ve kalin bi tahta. ama hizlidir ve iyi hissedebilirsin. bence bu tahtanin uzerine sriver fx veya bryce fx lastikler gercekten guzel olur. fakat kalin ve cok atan bi tahta oldugu icin uzerine sriver fx ideal olur. hem de iyi hissedersin. ben fx ile denedim, cok iyiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiç duymadım eski olabilir ama ümitt inde dediği gibi bryce fx veya sriver fx olabilir yada beklersen bryce spped ve bryce speed fx çıkacak onları denersin:)

grubba teşekkür ederim ilginiz için bana bahseddiğiniz breyce sppeed ve fx hakkında biraz bilgi verirmisiniz.. teşekkürler görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merabalar moonbeam cok eski bi tahta ve su an uretilmiyor fakat ben oynadim. bi kere agir ve kalin bi tahta. ama hizlidir ve iyi hissedebilirsin. bence bu tahtanin uzerine sriver fx veya bryce fx lastikler gercekten guzel olur. fakat kalin ve cok atan bi tahta oldugu icin uzerine sriver fx ideal olur. hem de iyi hissedersin. ben fx ile denedim, cok iyiydi.

ümit teşekkür ederim ilgin için bende srivere fx kullandım daha sonra yeni çıkan tackıfire soft ları denedim. ancak istediğimi yakalyamadım.. onun için diğer arkdaşların bilgisine başvurmak istedim suan kafamda brice fx i kullanmak var peki bunun üstüne stiga lastik taksak nasıl olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..