Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org üyeleri için indirim ?

Recommended Posts

ayrica kafadan 300 tane musteri bulurdu kendisine Gurhan Bey..

Gurhan Beyle bu konuda konusmayi dusunuyor musun su anda Ertan?

Ben kendi adima fiyat skandalini unutmaya hazirim.. tabii bir baska skandala mahal vermeyecekse..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana psikolojik olarak zarar verir tahtanin yipranmis olup olmamasi valla..
:lol: Katiliyorum, benim de kullanacagim malzemenin ilk sahibi ben olmaliyim, oyle "doktor bayandan, temiz" falan gibi iddialar benim aklimi celmeye yetmez... :)))

ayrica kafadan 300 tane musteri bulurdu kendisine Gurhan Bey..

Valla duzgun bir fiyat politikasi izlerse niye bulmasin? Yabanci forumlarda cesitli markalarin distributorleri de takip ediyorlar forumu ve kendi markalarina musteri cekmeyi basariyorlar, hatta ozel fiyat verdikleri de oluyor, bu bahsi gecen uygulama yapilamayacak bir sey degil, sadece insanlarin gelen elestri ve tepkilere kulaklarini tikamamalari yeterli...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katiliyorum, benim de kullanacagim malzemenin ilk sahibi ben olmaliyim, oyle "doktor bayandan, temiz" falan gibi iddialar benim aklimi celmeye yetmez... :)))

Hic anlamamisimdir, neden Doktor Bayan daha iyi bakar raketine (?) :lol: .. Raket (Araba) konusunda kesinlikle biz erkekler daha bilincli kullaniriz.. ama bayanlara soracak olsan, onlardan iyisi yok..

Yok abi kesinlikle sifir, paketinde acilmamis olacak ki icimiz sinsin alirken..

....

Gurhan Bey bir indirim yapabilir kolaylikla diye dusunuyorum.. Her ay bir urune ozel indirim yapar mesela, elinde kalan gitmeyen urunlerden birini.. forum uyelerine 1-2 euro ayrica bir indirim yapabilir butun urunlerde.. buyuk bir ihtimalle bircok kisi spinspor'a yonelecektir.. Indirim lafinin gecmesi bile musteri potansiyelini arttirmaya yeterli olacak bir oge..

Ertan gercekten konusacak olursan bu hem kendisinin hem de forum uyelerinin lehine olacak birsey.. ayrica diger magazalarda (ender spor) da bir sekilde rekabet ortami yaratabileceginden diger magazalarda fiyatlariyla oynayabilirler.. dolayisiyla forum uyeleri kesinlikle karli cikar.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu başka yöne gittiğine göre ben de yazayım bari.

neden yurtdışına siparişleri topluca vermiyorsunuz. örneğin, her ay kim ne alacaksa bildirir, ay sonunda birisi topluca siparişi verir. böylece, yüksek tutarda siparişlerde % 20'leri bulan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

hatta bunu daha da ileri götürürsek, forum üyeleri arasında bir nevi kooperatif gibi birşey kurulabilir; bu da üyelerin siparişlerini biriktirir ve belli dönemlerde, dışarıdan anlaştığı bir satıcıdan tedarik ederek üyelere ulaştırır. aynı şehirlerde, özellikle, büyük şehirlerde kolaylıkla yapılabilir birşey bu.

bu fikir için ücret istemez, foruma hediyem olsun... :bonus:

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu fikir için ücret istemez, foruma hediyem olsun... 
Ping, var ya fikirden almiyosun ama, sonra siparislerden komisyon istemeyesin? :lol:

neden yurtdışına siparişleri topluca vermiyorsunuz. örneğin, her ay kim ne alacaksa bildirir, ay sonunda birisi topluca siparişi verir. böylece, yüksek tutarda siparişlerde % 20'leri bulan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Bu tip buyuk alimlarda gumruk komisyonu girer devreye muhtemelen. Tutar belli bir miktari asinca dayanamaz bizim gumruk... Haliyle astari yuzunden pahaliya gelebilir, onu iyice arastirmak lazim... Ama 2 kisi birlesip alsa, en azindan gonderme masraflari azalir... O yuzden yeni alim yapmak isteyenlerin soyle bir bahsetmesinde fayda var forumda.

Ender spor ile fazla tanışıklığım yok.

Benim var, o konuda da ben sorarim ilk firsatta... Rekabet her zaman icin iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Gürhan bey ile daha konuşmadım. Semih bey ile konuştum. Semih bey indirim yapamayacağını fakat her ay bizim seçeceğimiz bir üyeye bir hediye verebileceğini belirtti. Vereceği hediyeyi de kendi satış durumuna göre belirleyecek.

İşin doğrusu bu üyeyi nasıl seçeceğimizi bilemiyorum. Bence ihtiyacı olanlar olmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumun sağ üst köşesine semih beyin istediği bir banner hazırlanıp konur?

Bence bunu ekipman veya sadece okunabilen yeni bir bölümde yazı olarak listeleyelim.

Forum ekranının ticari bir firma ile ilişkilendirilmesi foruma zarar vereceğini düşünüyorum. Masatenisi camiasının güvenini kazanmak için tüm firmalara aynı uzaklıkta olmamız gerekir. Tabii ki yeri geldiğinde firmaları tenkid edelim, yeri gelince övelim ama kimseye de sizin şu firma ile ilişkiniz var, veya forum şu firmayı destekliyor dedirtmeyelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

meraba arkadaşlar..

bende site bağımsız olması gerektiğini düşünüyorum. :robot:

tsubasanın bilgi yarışması önerisi iyi bi fikir.

oldukça eğlenceli bi yarışma olur bence :D:

yarışmayla ilgili diğer üyelerin düşünceleri için yeni bi konu açılabilir :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..