Jump to content
Masatenisi.org Forum

Selam, Kimler Antalyada Masa Tenisi Oynuyor

Guest mca

Recommended Posts

Ben varım abi biliyosun zaten beliki bilmeyen vardır ondan yazıyorum bi de antalya'da genelde yetişkinler masa tenisiyle ilgilendiği için siteyi bilmioyorlar sanırım

Biliyorum İsmail, diyerleriylede tanışalım. Bu arada yarın (p.tesi) stada gidecekmisin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya giderim buyuk ihtimallede doktora gitme gibi bi ihtimal var ya saat 5 de orda olucam ben galiba 7 8 gibi cıkarım sen geliceksen kacta gelıcenni bana solersin ok?

5 gibi bende sanırım stadda olabilirim sen doktor işini kesinleştir ona göre ayarlayalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

arkadaşlar meraba

ben umut,

akdeniz üniversitesi tıp fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim

12 yıldır amatör olarak masatenisi oynuyorum ama ne bi antrenör beni oynarken gördü,alıp eğitti,ne de çok fazla kişiyle oynayıp kendimi çok geliştirebildim

kısacası yurdun takımında 6 aydır oynayıp(tabi yurdun takımında antrenör var) benden çok daha kötü başlayıp,şimdi benden çok daha teknik oynayan adam var ve ben bunu yediremiyorum

yani farklı farklı kişilerle oynayıp tekniğimi kendi kendime geliştirmek istiyorum

ama açıkçası çok da fazla boş vaktim olduğu söylenemez..malum tıp fakültesi..ama eğer sizinle tanışıp oynama fırsatlarını da elimden geldiği kadar değerlendirir boşluk yaratmaya çalışırım..şimdiden hepinizle tanıştığıma memnun oldum,cevaplarınızı bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 9 months later...

konun üstünden 1 yıl geçmiş nerdeyse ama bende antalyadanım oynamak isteyen arkadaşlarla seve seve oynarım raket alınabilecek yer arayanlar hala arıyorlarsa lauranın en alt katına bakmalarını öneririm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..