Jump to content
Masatenisi.org Forum

Boll Tri Carbon

turushanovgu

Recommended Posts

merhabalar. boll tri carbon kullanan var mı. tahtayı yeni sipariş verdim. backhand için andro plazma 470 2.0 mm siyah sipariş verdim. forehand için andro hoşuma giderse kırmızısını takacağım. bu kombinasyonu kullanan yada fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta geldi işçilik mükemmel. forhand andro plazma 2.0 siyah, backhand dhs tg3 kırmızı taktım. kullandığımda çıkan sese inanamadım. şimdiye kadar aradığım ses bu dedim. kombinasyon hız olarak mükemmel kontrol de gayet ii. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta geldi işçilik mükemmel. forhand andro plazma 2.0 siyah, backhand dhs tg3 kırmızı taktım. kullandığımda çıkan sese inanamadım. şimdiye kadar aradığım ses bu dedim. kombinasyon hız olarak mükemmel kontrol de gayet ii. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim

Truss Merhaba,

TG3 biraz daha düzeldi inşallah. Memnun değildin diye hatırlıyorum. Sök takt yapıp 3-5 kere oynayınca canlanmıştır diye ümit ediyorum. Yalnız sana tavsiyem TG3 bh'den çok fh lastiğidir. Bir de öyle kullan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Belki çok sıradan olacak ama butterfly sitesine göre önerilen lastikler bryce fx ve sriver gx2 fx kombinasyonu .Bende tahtayı bryce fx forehand ve juıc varietes 2.0 backhandde denemeye başladım hakkaten çıkan ses çok keyif verici.. İyi oyunlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emre valla şaşıracaksın ama şu an mükemmel performan alıyorum. nedense ilk günler lastikle anlaşamadık ama şimdi memnunun. andro plazma 470 2.0 le kıyasyınca fark daha da anlaşılıyor

Yok yok şaşırmam :). Asıl spinsiz deyince şaşırmıştım ben. güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben timo boll spirit kullanıyorum uzun yıllardan beri. en son foruma da üye olan bir arkadaşımız aldı tri carbon. timo boll spirit'e göre daha hızlı bir tahta. kontrol sağlamak açısından yumuşak lastikler tercih edilebilir. daha çok bilgi almak istersen forumda Kastasgökhan'a özel mesaj atabilirsin. seni daha iyi bilgilendirecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok ben de bir süre Boll Spirit kullandım. OFF+ olup da sert olan tahtalar bana gelmez. Okuduklarıma göre Tricarbon TBS'den sert ve hızlı. H2 TG3'den çok farklı olmayacaktır ona göre mukayese edebilirsiniz. Çok yumuşak lastik koyarsan kısa oyunda ciddi his kaybı oluyor. Orta yumuşaklıkta birşeyler yakışır. Bryce filan demişsiniz, Tahta çok hızlı, lastik çok hızlı olunca insan bir miktar zorlanır. Sriver + Sriver EL filan olabilir. Yumuşak severim, yeni nesil yumuşağından olsun derseniz Sriver G2FX özellikle bh için gayet güzel. Joola Energy Green Power da olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Enine boyuna iice düşündükten sonra sriver g2fx her iki tarafada olur diorum antrenmanınız yeterliyse hızlandırıcılı yoksa normal zamkla keyifle kullanabilirsiniz yada bi taraf genelde backhand normal zamk forehand hızlandırıcılı olur.Keyifli oyunlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladım önerileriniz için çok teşekkür ederim. andro 470 çıkarıp çift yüz tg3 taktım. lastik yapıştırma işleri ile daha yeni uğraşmaya başladım. şöyle bir sorunum oldu. normal oyunda iken topa hızla vurduğumda hani kırık toptan acayip bir ses çıkar ya öyle bir ses çıkarıyor. akşam söküp taktım top da sıfır top. acaba yapıştırmada mı bir sorun var yoksa tahta ile tg3 mü uyumsuz. yapıştırıcım andro performance. lastik ve tahtaya 2 şer kez yapıştırcı sürüp yapıştırıyorum. yanlış mı?? bir de hızlandırıcı zamk hangisi benim ki hızlandırıcı zamk mı? tavsiye edeceğiniz zamk var mı ii günler dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladım önerileriniz için çok teşekkür ederim. andro 470 çıkarıp çift yüz tg3 taktım. lastik yapıştırma işleri ile daha yeni uğraşmaya başladım. şöyle bir sorunum oldu. normal oyunda iken topa hızla vurduğumda hani kırık toptan acayip bir ses çıkar ya öyle bir ses çıkarıyor. akşam söküp taktım top da sıfır top. acaba yapıştırmada mı bir sorun var yoksa tahta ile tg3 mü uyumsuz. yapıştırıcım andro performance. lastik ve tahtaya 2 şer kez yapıştırcı sürüp yapıştırıyorum. yanlış mı?? bir de hızlandırıcı zamk hangisi benim ki hızlandırıcı zamk mı? tavsiye edeceğiniz zamk var mı ii günler dilerim

Evet sizin tutkal hız tutkalı. Ama ben de persson speed light kullanıyorum. Her ne kadar etkisi için oyun öncesi taze tutkallamasam da nedense hız tutkalının 1-2 kereden sonra normak tutkala oranla lastiği daha güzel yaptığı kanaatindeyim. Üstelik sökerken daha rahat. Direkt olarak ıslakken yapıştırmadığınız sürece de 1-2 sök takla bir zararı yok. Kırık top sesi benim bildiğim çin lastiklerinin hız tutkallanmış genel sesi. H3'üm de benzer bir ses veriyor. Bu ara elimde tutkal olarak Andro Universal var, daha koyu ve normal tutkala yakın. TG3'e 3 kattan sonra bir bombe verdi ki sormayın. Ya TG3 kubbe vermeye çok meyilli ya da tutkal oldukça etkili. Diğer hiçbir lastiğim bu kadar coşmamıştı. Neyse o biraz konu dışı oldu. Tutkalınızı gönlünüzce kullanın, neredeyse tümü Belçika'da aynı fabrikalarda üretiliyormuş ve farklı marka etiketleri basılıyormuş (bu bilgi ordan burdan duyma :) ).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. ben de tg3'e 2. kat zamk sürdüğümde dediğin gibi kubbe gibi bombe verdi. bir de mesela lastiği sökünce lastik küçülüyor zamk sürünce tekrar eski boyutuna ulaşıyor. bu normal birşey heralde. zamk etkisi??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. ben de tg3'e 2. kat zamk sürdüğümde dediğin gibi kubbe gibi bombe verdi. bir de mesela lastiği sökünce lastik küçülüyor zamk sürünce tekrar eski boyutuna ulaşıyor. bu normal birşey heralde. zamk etkisi??

Evet lastik solüsyonu alınca genişliyor. Bu yüzden yüzey gerginleşiyor lastik hızlanıyor vs.vs. Genişlemişken yapıştırırsanız lastik tahtanın üzerinde eski halinde dönmeye çalışıp ömründen biraz yer derler. Hatta o yüzden oyundan sonra lastiğini sökenler var. Ama çok farkedeceğini sanmıyorum. Biraz daha bekleyip yapıştırırsanız zaten o genişleme azalmış oluyor. Bir de tahtanıza 2 katman sürmenize gerek yok. İncesinden tek katman yeter.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..