Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlköğretim Okulları Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası

Murathan

Recommended Posts

Arkadaşlar,

31 Mayıs - 03 Haziran 2007 tarihleri arasında Kırşehir Aşıkpaşa spor salonunda başlayan İlköğretim Okulları Küçükler (Kız-Erkek) Masa Tenisi Türkiye Birinciliği Yarışmalarına 81 İlden ve KKTC den 142 İlköğretim Okulu Masatenisi takımı katılmıştır. Sıralama şöyle:

Küçük Kızlar

1.Şafaktepe İÖO-Ankara

2.Mimar Kemal İÖO- Adana

3.Ö.Şişli Terakki İÖO-İstanbul

4.İnönü İÖO-Bursa

Küçük Erkekler

1.Şafaktepe İÖO-Ankara

2.Öğretmen Yusuf Ziya İÖO-Yalova

3.İ.Tuna Dıravacıoğlu İÖO-İzmir

4.Cumhuriyet İÖO-Kırklareli

Gördüğünüz gibi Ankara Şafaktepe İlköğretim Okulu öğrencileri 20-25 yıllık bir aradan sonra Ankara'ya hem kızlarda hem de erkeklerde Türkiye şampiyonluğu getirdiler, bu başarının mimarı masa tenisi camiasının yakınen tanıdığı, hayatını masa tenisine ve altyapıdan sporcu yetiştirmeye adamış Şafaktepe İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf KILINÇKAYA'dır. Kendisini canı gönülden kutlarız, aylardır, yıllardır gece demeden gündüz demeden altyapıdan sporcu yetiştiren, ilkelerinden ve disiplininden taviz vermeyen, karşılaştığı zorluklarla yılmadan mücadele eden Yusuf hocamızı ve şampiyonada derece alan bütün sporcuları ve antrenörleri kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

31 Mayıs - 03 Haziran 2007 tarihleri arasında Kırşehir Aşıkpaşa spor salonunda başlayan İlköğretim Okulları Küçükler (Kız-Erkek) Masa Tenisi Türkiye Birinciliği Yarışmalarına 81 İlden ve KKTC den 142 İlköğretim Okulu Masatenisi takımı katılmıştır. Sıralama şöyle:

Küçük Kızlar

1.Şafaktepe İÖO-Ankara

2.Mimar Kemal İÖO- Adana

3.Ö.Şişli Terakki İÖO-İstanbul

4.İnönü İÖO-Bursa

Küçük Erkekler

1.Şafaktepe İÖO-Ankara

2.Öğretmen Yusuf Ziya İÖO-Yalova

3.İ.Tuna Dıravacıoğlu İÖO-İzmir

4.Cumhuriyet İÖO-Kırklareli

Gördüğünüz gibi Ankara Şafaktepe İlköğretim Okulu öğrencileri 20-25 yıllık bir aradan sonra Ankara'ya hem kızlarda hem de erkeklerde Türkiye şampiyonluğu getirdiler, bu başarının mimarı masa tenisi camiasının yakınen tanıdığı, hayatını masa tenisine ve altyapıdan sporcu yetiştirmeye adamış Şafaktepe İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf KILINÇKAYA'dır. Kendisini canı gönülden kutlarız, aylardır, yıllardır gece demeden gündüz demeden altyapıdan sporcu yetiştiren, ilkelerinden ve disiplininden taviz vermeyen, karşılaştığı zorluklarla yılmadan mücadele eden Yusuf hocamızı ve şampiyonada derece alan bütün sporcuları ve antrenörleri kutluyorum.

Merhaba arkadaşlar,

bu başarı o kadar zorun başarılması ki Milli takım antrenörümüz yusuf hocamın ve ekibinin spor salonunu mesken edip eviyle sadece uyuma ihtiyacını karşılamak üzere kullanan diğer bütün zamanlarını antreman,maç,devam eden moderin masa tenisini takıp ederek başarıya giden yolun çok çalışmayla kazanılacağı bilinçiyle Murathan abiminde dediği gibi çalışmalırından taviz vermeyen çok çalışmayı kendine meslek edinmiş çok değerli kadrosuyla bundan sonra bütün yarışmalarda ve müsabakalarda bizde varız anlayışıyla bütün sporcuları da disiplinle yetiştiren sayın Yusuf Kılınçkaya hocamı kutluyorum.Bu başarı bütün masa tenisi camiasına hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şafaktepe ilköğretim okulu kız ve erkek takımına başarıdan dolayı tebrikler.. yanlız bu başarı sadece yusuf yalçınkayanın değil ekip çalışmasından gelen süreç var, bu çocukları ciddi anlamda çalışmalara başlarken yusufhoca ile gültekinhocayla başlamışlardı, bu ekibin içinde gültekin kartoğlununda büyük emeği var, gece gündüz o çocuklar için çalıştıkları biliyorum ve onu da haksızlık etmemek lazım.. saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şafaktepe ilköğretim okulu kız ve erkek takımına başarıdan dolayı tebrikler.. yanlız bu başarı sadece yusuf yalçınkayanın değil ekip çalışmasından gelen süreç var, bu çocukları ciddi anlamda çalışmalara başlarken yusufhoca ile gültekinhocayla başlamışlardı, bu ekibin içinde gültekin kartoğlununda büyük emeği var, gece gündüz o çocuklar için çalıştıkları biliyorum ve onu da haksızlık etmemek lazım.. saygılar

beethoven edinilmiş bir başarıda,sonuca ulaşıldığında, başından beri çalışma arkadaşların yanındaysa o başarıyı bölüşmek lazım değil midir? yoksa bu iş hale, lale, jale ve bütün mahalle mantığına dönmez mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yusuf KILINÇKAYA Hocamı ve Öğrencilerini (Sporcularını) bu büyük başarılarından dolayı tebrik eder. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim......(Gerçekten Hem Erkeklerde Hemde Kızlarda Bu başarıyı almak çok zor olsa gerek.)

TEBRİKLER YUSUF HOCAM.........................

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende arkadaşıma katılıyom hale jale olmasın ama neden o zaman yusuf hocanın sadece ismi geçiyo bildiğim kadarı o sporcularda gültekin kartoğlu nun emeği daha fazla bu seviyeye getirene kadar onuda unutmamak lazım teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm emeği geçene TEŞEKKÜRLER..........................................

Mutlaka başarılar sonuca varıldığı zaman paylaşılmalı onurlandırılmalı ve gurur duyulmalıdır.Sevgili arkadasım mutlaka emeği geçen herkesi kutlamak ve onurlandırmak Biz ve bizim gibi bu camiaya hizmet eden antrenör,idareci,yöneticilerin övgüleriyle tebrikleriyle başarılarını teşfik ederek ifade etmesi gerekmetedir.Kimsenin başarısını göz ardı edilmedigi bir gerçek ve aşıkardır Gültekin kardeşimizde çok degerli bir kardeşimiz ve antrenör arkadaşımızdır.Emekten bahsetmişken kim neyi ne kadar biliyor şu anda zaten Yusuf hocanın kordinetörlügünü yaptığı TED kolejinde beraber çalışıyorlar.Kimsenin emegine saygısızlık yapmak istemem ancak Yemekle, ekmek arasındaki farkı anlayarak değerlendirmek gerekir.Ben gültekin hocayı sever ve saygı duyarım arkadaşların yazılarından anladığım kadarıyla bazı işleri karıştırıyorlar.Beraber çalışmanın bazı anlamı ve zorluğu vardır ekip işinden bahseder iken lütfen araştırarak değerlendirme yapmak gerektiğine inanıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Beethoven;

Herhalde sayın Yusuf hocamın soyadını KILINÇKAYA yazacaktın yanlışlık oldu.Hiç kimseye haksızlık yapıldığını sanmıyorum Gültekin hocadan önce bir buçuk sene Yusuf kılınçkaya ve en önemlisi abdullah pehlivan diye bir kahraman hiç söz edilmiyor esas başarının abdullah pehlivanlının olduğunu bu camia bilmesi gereklidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara ekibini bir kez daha tebrik ediyorum. Bu arada Yalova ekibi de geçen yıl oynayan 2 oyuncu mezun olmasına rağmen aynı başarıyı üst üste 2. kez göstermiştir... Tekrar tebrikler yusuf hoca ve abdullah hoca...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yusuf hocamı tebrik ederim.Bu kadar imkansızlıklar içinde bu başarıyı sağlamak gerçekten olağanüstü bişey.Özellikle diğer şehirlerin bu spora verdiği değeri düşününce.Ankara da yıllardır sıkıntımız olan alt yapı böylece çözülecek gibi.Çünkü uzun zamandır Ankara alt yapı olarak çökmüş haldeydi.Ne minik ne yıldız ne de genç oyuncu vardı.İnşallah bunun devamı da gelecek başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 8 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..