Jump to content
Masatenisi.org Forum

Atatürk Stadyumu Masa Tenisi

Umitt06

Recommended Posts

• 11 months later...
Konya'da Atatürk stadyumu haricinde masatenisi antrenmani yapabilecegimiz bir yer var mi? Ayrica Atatürk stadyumunun imkanlari nelerdir? tesekkürler

slm arkadasım bende konya da ünv.de okuyorum bi klupte oynamadım bi hocayla calışmadım ama bu sporu ilkokul yıllarımdan beri oynuyo sayılırım ve severek oynuyorum..turnuvalara katıldıgım zaman goruyorum ki bi hocayla calışan veya klupte buyuyenlerden cok eksigim var..bende kendimi geliştirmek ve bu konuda bana yardımcılacak arkadaslar hocalar arıyorum..enazunda bu sporu zevkle oynayabilecegm bi partner..eger düşünürsen mailini bekliyorum..

ahmet

mail adresim:ahmetoky_5005@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum Atatürk stadyumuna bir git istersen haftasonu 10-11 arasi en azindan oynandigini biliyorum. yine de stadyumun içinde il spor okullari merkezinden ne zaman açık olduğu konusunda bilgi al. Zaten oraya gittikten sonra ya seninle oynarlar ya da sana biryerler tavsiye ederler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..