Jump to content
Masatenisi.org Forum

Turkspor Kanalı

Guest Eko72

Recommended Posts

Türkspor kanalı, cumartesi akşamı saat 23:30 civarında timo boll'ın avusturya vatandaşı çinli asıllı savunmacı (ismini unuttum) ile yaptığı maçı yayınladı. boll ilk seti vermesine rağmen maçı 3-1 aldı.

Türksat Uydusundan yayın yapan bu kanala masatenisi severler olarak mail atarsak sanırım masatenisi maçlarını bu kanalda daha çok izleme şansına sahip olabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evete ondan öncede rumen Adrian Crisan ile oynamıştı. Chen Weixingi de yenmesi beni pek şaşırtmadı doğrusu. Crisan'a 2 set vermesine hatta biri 11-1 olmasına rağmen biraz kendini sıkıp 3-2 aldı maçı. Yanlız crisanın masaüstü backhandlerine blok yapamaması da çok ilginçti. Ben de ekoya katılıyorum maillerle bu kanalı masatenisine daha çok yer ayırmasını sağlayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kanal aynı maçları gösterip duruyor. Arasıra da werner schlager vs. joo se hyuk 2003 dünya kupası final maçını gösteriyor...

Ama başka bir şey yok. Ben daha rastlamadım. Kanal badmintoncular için yapılmış sanki. İkide bir badminton federasyonunu badminton maçlarını gösteriyor. Türkiyede en hızlı gelişen spor dalı , genç kalmanın yeni adresi falan filan... Neresi zevkliyse artık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu kanalda Badminton, bilardo gibi musabakalari gördüm, masa tenisi de varsa ne ala. Yalnız iletişim kurmak için bir email adresi veya websitesi bulamadim. Bilen, gören var mı?

malasef bende e-mail adresi bulamadım. kanalın sahibi kimdir? irtibat tlf , adresi hiçbir bilgi yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar türkspor, doğan grubuna ait türkvizyon adlı paketin içinde gelen bir kanaldır. kanal hala test yayınındadır. yani ileride ne olacağı belli diil. eğer aramak istiyorsanız doğan grubunu arayın... şu kanal d , starın sahibi olan grup...(yanılmıyorsam)

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş.:: 212 677 00 00

DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş: 216 556 90 00

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar geçen akşam bu kanala ilk defa baktığım halde, şans eseri denk geldim ben de masa tenisi yayınına. 2003 dünya şampiyonası final maçını veriyorlardı, Werner Schlager ile Joo Se Hyuk arasındaki. Ben son setin son sayılarına denk geldim, tüm maçı verdiler mi bilmiyorum. Sanıyorum aynı maçları tekrar tekrar veriyorlardır test yayınında olduklarına göre, ama gene de iyi birşey masa tenisi müsabakası vermeleri. Daha sonra Badminton ile ilgili detaylı görüntüler verdiler. Badminton Federasyon başkanı faal bir şahıs herhalde, 20 bin lisanslı oyuncudan bahsediliyordu. Ayrıca bir organizasyonda bir bakan ve birkaç ünlü isim vardı ve onlara da birkaç vuruş yaptırdılar. Bence bu tarz faaliyetler masa tenisi için de gerekli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malesef.Ne yazıkki sporada politika bulaştı.Badminton federasyonu şu anda hükümetin desteklediği kişi tarafından yönetiliyor. Bu yüzden bol bol badminton tanıtımları görüyoruz. Diğer spor branşlarıda var ama ağırlıklı olarak badminton. eğer masa tenisi federasyonunada hükümetin tanıdığı, belirlediği birisi atanırsa bol bol tanıtım,maç,yorum eğitim vs. görürüz. Internetten araştırdım. Ne yayın listesi ne kanal web sayfası hiçbirşey yok....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..