Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik tavsiye

Recommended Posts

Arkadaşlar raketim combo lastigi ilerleyen zamanlarda değiştirmeyi planlıyorum atak odaklı bir oyuncuyum en ekonomik ve hızlı ve spini güzel bir lastik istiyorum avrupa yada japon değilde çin lastiği istiyorum düz lastik istiyorum tırtır falan bana uymaz tavsiyeleriniz nedir şuanki düşündüklerim friendship 729 fx yada -40 s birde yihne moon speed pro düşünüyorum daha uygun fiyatlı bulamadım tavsiyeleriniz neler ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın KaosBlack,

4 saat önce, KaosBlack yazdı:

...ilerleyen zamanlarda atak odaklı bir oyuncuyum...

Az kalsın ''hem atak odaklı bir oyuncusunuz hem de -ilerleyen zamanlarda-''yazmışsınız, ikisi nasıl oluyor diye yazacak,  bu duruma açıklık getirmenizi taleb edecektim ki, cümlenizin öncesini tekrar okudum ve ''ilerleyen zamanlarda'' combo raketinizin lastiğini değiştirmeyi düşündüğünüzü, ancak yazarken bunu, zerre noktalama işareti kullanmaksızın ifade etmek istemiş olabileceğiniz kanaatine vardığımı  ifade etmek istiyorum.

Yazarken, noktalama işaretlerini kullanmak ve doğru bir şekilde kullanmaya ehemmiyet vermek gerektiğinden, buradaki bazı forumdaşlarca kah kınanmak, kah yerilmek, kah günah keçisi yerine konmak, kah yakınmak, kah da sözlerimin iyiden iyiye çarpıtılması bahasına, müteakip kerreler bahsetmiş idim.

Gelelim lasdiklere: Andığınız marka ve lasdikler, atak da odaklı bir oyuncu olduğunuz beyanınızı da göz önünde bulundurarak,, kanaatimce gayet uygundur. Ancak bir istisna olarak ''-40 s'' le neyi, hangi lasdiği kast etdiğinizi anlayamadığımı sözlerime eklemek isterim... Belki Friendship 802-40'ı kast ediyordunuz da, (ki 802-40 bir düz lasdik değil, bir kısa pütürdür) belki tavsiyeyi bir an önce almak bahsinde bir nebze aceleniz olduğundan, ''-40 s'' diye yazıp geçivermişsiniz...Bildiğim kadarıyla adında -40tan sonra ''s'' olan ne düz ne de pütürlü bir lasdik de henüz yok. Kimbilir, belki '''İlerleyen zamanlarda'' olabilir; lakin bunu da kimse bilemez.

Sayın KaosBlack,

Belki andığımız lasdiklerin yanısıra LKT Pro XT Light lastiğini de göz önünde bulundurmak istersiniz. Cümlemi arada kullandığım bir virgülü müteakiben bir noktayla bitirirken, andığınız birbirinden harikulade lasdiklerin yanında LKT Pro XT Light'ın da ay gibi yanıp, güneş gibi parladığına işaret etmek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, berhan batu yazdı:

knkm sakın yinhe moon speed alma denedim çok berbat bir lastik çok yavaş bana bir bütçe söylersen ve tahtanı söylersen sana bulmaya çalışırım 

Knk tahta mastens mega carbon internette bakarsan çıkacaktır masatenisipazar.com da bütçe olarak emin değilim tam olarak ama max 550 diyeyim ama daha uygun bir lastik bulursanız iyi olur şuan ki lastiğim reactor carbor elit internetten hazır olarak getirttim önerin nedir bana ne uyar he birde daha topspini tamamen oturturamadım gelişmeye çalışıyorum dediğim gibi ilerleyen zamanlarda almayı planlıyorum şimdiden bulmaya başladım çünkü birde para biriktirme durumu var zaten biriktirdiğimde topspinleri tamamen oturtmuş olurum bayağı hızlı gelişiyorum önerini bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, beşyüziki yazdı:

Sayın KaosBlack,

Az kalsın ''hem atak odaklı bir oyuncusunuz hem de -ilerleyen zamanlarda-''yazmışsınız, ikisi nasıl oluyor diye yazacak,  bu duruma açıklık getirmenizi taleb edecektim ki, cümlenizin öncesini tekrar okudum ve ''ilerleyen zamanlarda'' combo raketinizin lastiğini değiştirmeyi düşündüğünüzü, ancak yazarken bunu, zerre noktalama işareti kullanmaksızın ifade etmek istemiş olabileceğiniz kanaatine vardığımı  ifade etmek istiyorum.

Yazarken, noktalama işaretlerini kullanmak ve doğru bir şekilde kullanmaya ehemmiyet vermek gerektiğinden, buradaki bazı forumdaşlarca kah kınanmak, kah yerilmek, kah günah keçisi yerine konmak, kah yakınmak, kah da sözlerimin iyiden iyiye çarpıtılması bahasına, müteakip kerreler bahsetmiş idim.

Gelelim lasdiklere: Andığınız marka ve lasdikler, atak da odaklı bir oyuncu olduğunuz beyanınızı da göz önünde bulundurarak,, kanaatimce gayet uygundur. Ancak bir istisna olarak ''-40 s'' le neyi, hangi lasdiği kast etdiğinizi anlayamadığımı sözlerime eklemek isterim... Belki Friendship 802-40'ı kast ediyordunuz da, (ki 802-40 bir düz lasdik değil, bir kısa pütürdür) belki tavsiyeyi bir an önce almak bahsinde bir nebze aceleniz olduğundan, ''-40 s'' diye yazıp geçivermişsiniz...Bildiğim kadarıyla adında -40tan sonra ''s'' olan ne düz ne de pütürlü bir lasdik de henüz yok. Kimbilir, belki '''İlerleyen zamanlarda'' olabilir; lakin bunu da kimse bilemez.

Sayın KaosBlack,

Belki andığımız lasdiklerin yanısıra LKT Pro XT Light lastiğini de göz önünde bulundurmak istersiniz. Cümlemi arada kullandığım bir virgülü müteakiben bir noktayla bitirirken, andığınız birbirinden harikulade lasdiklerin yanında LKT Pro XT Light'ın da ay gibi yanıp, güneş gibi parladığına işaret etmek isterim.

Haklısınız ama gerçekten çok üşeniyorum hızlı yazmak istiyorum neyse şu lastik konusu LKT Pro XT Light demişsiniz fakat bu lastiğin bi tık kontrolü fazla gibi ben daha az kontrollü ve topa vurduğun gibi uçuracak bir şey arıyorum o değil Friendship Lkt Rapid Power bu lastik nasıl sizce uygun fiyatlı ve güçlü bir lastik gibi görünüyor sizin düşünceniz nedir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın KaosBlack,

Friendship Lkt Rapid Power lastiğiyle hiç bir deneyimim olmadığından, size bu lastiğe dair bir bildirimde bulunamayacağım. Kaldı ki bulunabilsem bile, bu, o lastikle oynamış olmanın uyandırdığı his ile ilgili kendi kişisel  yorumumun sözcüklerden ibaret aktarımı olmaktan öteye geçemeyecektir. Bunları, yorumları, sözcükleri okumak, yaşayışın, ilk elden canlı deneyimin yerini asla tutamayacaktır. Muhteviyat değişse dahi, kulağa tatlı gelen değil de, hakikat göz önünde bulundurulduğunda, hayatın pek çok alanında, bunun, ne denli önemli bir husus olduğunu göz önünde bulundurmanızı, sorularınızı da ona göre tevcih etmenizi reca ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

knkm 550 tl ye topu uçuracak bir şey alamazsın çünki hepsi çin lastiği ama sana tavsiye ediceğim lastikler şunlar olur Yinhe Jupiter II            Friendship Focus 3 Snipe               

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bide bazı gönderilerini gördüm verdiğin bilgiler okuduğun yani ezbere bilgilermi yoksa kulanıpta test ettiğin bilgilermi çünki bir bilginin aşağısında başka sorularınada cevap veririm diye bir yanıt koymuşsun ama mantıklı düşünüldüğündede bizden yardım istiyorsun bence biraz saçma gibi 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 10.10.2023 Saat: 22:10, berhan batu yazdı:

bide bazı gönderilerini gördüm verdiğin bilgiler okuduğun yani ezbere bilgilermi yoksa kulanıpta test ettiğin bilgilermi çünki bir bilginin aşağısında başka sorularınada cevap veririm diye bir yanıt koymuşsun ama mantıklı düşünüldüğündede bizden yardım istiyorsun bence biraz saçma gibi 

elimde belirttiğim var ama öbürleri yok onların bütçesi fazla bütçesi fazla olan lastikleri iyi kötü ayırt edebiliyorum ama benim aradığım ucuz bişey olduğu için pek emin değilim o yüzden soruyorum neyse iyi günler knk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, berhan batu yazdı:

fx729 superi denedim başlangıç çin iyi bir lastik ama dediğim gibi bu fiyata en iyileri focus 3 ve jupiter 2        2 sinide denedim 

Atak olarak jupiter 2 daha iyi gibi duruyor sence ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyazanlara bakma hepsi ticaret için yazılan şeyler denemen lazım ben her 2 sinide denedim spin çekiyosan jpiter 2 al çakma oynuyosan focuz 3 al jupiter 2 daha yapışkanlıdır üstü facus az yapışkanlıdır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..