Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket tavsiyesi

Recommended Posts

Oyuncu durumunuz(başlangıç-orta-ileri seviye), oyun stiliniz , masa üstü mü yakın mı ya da uzak mı oyun kurarsınız bu kriterler bilinmeden hiç kimse yorum yapamaz. ben emekli olduğumdan çenem ve vaktim boldur:) Ha unutmadan bir de tahta Butterfly ın hangi modeli? Resim atmadan lastik yorumu da yapamayız. falan filan diyerek uzar gider.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında başlangıçtan biraz üste diyelim, oyun stilim içinse yok desem daha doğru olur. diyebileceğim tek şey kesmelerde vs zayıfım onun dışında ortalama bir oyuncuyum seneler önce tek tük oynamışlığım vardı yeni yeni 4 aydır haftada 3-4 gün birer saatten oynuyoruz ayrıca kırtasiye raketleriyle başlamış biriyim :) aslında  benim gibi çok anlamayan oynamaktan zevk alan arkadaşlar için bir raket tavsiyesi sadece ve son olarakta şu an kullandığım raket sunflex mogul tekrardan teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..