Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Avrupa Yakası Kulüp?

Ceren

Recommended Posts

Benimde baya bı antreman eksiğim var yaklaşık 7 senelik eksik falan :) Avcılar'da ikamet ediyorum kurs değilde free bir şekilde kendimiz için oynayabilicegimiz bir yer varmıdır tek başımayım (lisede bireysel turnuvada 4 okul birincisi 1 bölge 3. Lugu ve bilge okul takımı 3.lugum var kendime göre o zamanlar üst düzeyde yarı profesyonel oynuyordum tyfn.sahinnn@gmail.com oynamak ve birlikte geliştirmek isteyen g-mail yoluyla iletisime geçebilirler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Tarih: 15.11.2021 Saat: 21:13, Ceren yazdı:

Merhaba, 20 yaşındayım orta seviye oynadığımı düşünüyorum uzun süredir antremanım eksik, oynayışımı üst seviyeye taşımak için Avrupa Yakası’nda Sarıyer tarafında oynayabileceğim kulüp benzeri bir yer var mı biliyor musunuz? Özel kurs şeklinde değil de daha ılımlı bir yer..

Merhaba Ceren Sarıyer e çok gidip gelen birisiyim orta seviye sayılırım bende metin oktay spor kompleksini de iyi biliyorum müsait olduğun bir gün beraber antrenman yapabiliriz ne dersin ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..