Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Stilime Bunun Gibi Videoları Seyrederek Hazırlanıyorum.

Saadettin

Recommended Posts

Fevkaladenin fevki. Hani ''kelimeler kifayetsiz'' tarzında sözcükler kullansam, doğrusu hiç de mübalağa etmiş olmayacağımı ifade etmek isterim. İçimizdeki ferahlayıp rahatlamaya, oyunculuk, yaratıcılık, neş'e ve canlılığımıza temas etmemize vesile olan bu zihin açıcı paylaşım için teşekkür ederim. 

Formel olandan çıkıp, onun dışında hareket ediş, keşfediş ve tadını çıkarışlara pek güzel örnekler buldum videoda. Muhakkak ki bir illet olan ciddiyetin hantal ve kalın perdesi bir nebze aralanıvermeye görsün... 

Formel olandan çıkmanın formel olanı reddetmek olmadığını da hatırlamak son derece önemli. Formel olan da var; ama istediğimde o alanın dışına çıkıp, orada da hareket ediyor, keşfediyor, yaratıyor ve lezzetyab oluyorum. Formel olan da olmayan da ikisi de var, ikisini de kabul ediyorum, hiç birini dışlamıyor, ikisine de yer açıyorum. Hayatım şimdi daha zengin ve canlı.

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 68 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..