Jump to content
Masatenisi.org Forum

250Tl ve Altı Tahta Tavsiyesi

TheDeimosS

Recommended Posts

Sürekli kullanmak için tahta arıyorum . Üzerine şimdilik Fx-p ve Ventus Spin (ya da Reactor Thunder) takacağım ama alacağım tahtayı uzun süre kullanacağım için bu lastikler üzerinden değil de "genel" bir öneri olması beni için çok daha iyi olur . Fh de hızlı şut ve anlık vuruşlar ilr sayı alıyorum . Bh de ise daha çok kontrollü oynamayı seviyorum . Bh ağırlıklı bir oyunum var ama bu yazdıklarım önerilerinizi çok etkilemesin . Her türlü iyi yada kötü oynayabiliyorum . Uzun pütür bile olsa en azından  oynarken rahat oluyorum . Yeri gelir Fh spin ağırlıklı oynarım , yeri gelir masa başı blok . Elimdeki rakete , karşımdaki rakibe ve o anki moduma göre oynama stilim değişiyor . Birkaç tahta beğendim , fiyatları ile alta yazacağım .

Petr Korbel (St sap 200Tl)

Tibhar İnferno (Fl sap 200-250Tl arası)

Xvt Champion (Fl sap 145Tl)

Primorac Off- (Fl sap 200Tl)

Dhs Pg-7 (Fl ya da St sap 200Tl)

Stiga Allround Classic (Fl sap 120Tl)(Slowhand nickli abimizin suan forumda satişta olan tahtası)

Yeni Max Wood (Fl sap 225Tl)

Tibhar V1 Carbon (Fl sap 200Tl)

Yinhe T-11+ (Fl sap 215Tl)

Hybird Wood (St sap 200Tl)

Joola Classic Off Carbon (Fl sap 265Tl)

Donic Waldner Dicon (St sap 245Tl)

Palio Tnt (Fl sap vergisiz 110Tl)

Ovtcharov Senso V1 (Fl sap 240Tl)

Sanwei Dynamo (Fl sap 200Tl)

Benim bulup seçtiğim tahtalar bunlar . Oyun farkları farklı tahtalar çok olsa da benim nasıl bir tahta istediğimi az çok anlamışsınızdır umarım . Kısaca uzun süre verim alabileceğim bir tahta olsun yeter. Oyun tarzımı uydurmakta sorun yaşamam . Baktım beğenmedim ben de satarım . Sizin sattığınız veya çevrenizdeki herhangi bir kişinin sattığı tahtalara da talibim .Önerdiğiniz başka tahtalar varsa lütfen yazın . Herkese iyi oyunlar .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar, eğer tekniğiniz oturmuş ise yazdığınız tahtalardan Petr Korbel veya Primorac ı tavsiye edebilirim. Bu iki tahtada özellikle Avrupa-Japon lastiklerine yatkın spin ağırlıklı atak oynamak için yeterince esnek ve kaliteli tahtalardır.

Şahsi tavsiyem ise Stiga Allround Evolutiondur. Allround Classic den biraz daha sert ve daha hızlıdır. All+ , Off- arası bir hıza sahip. Hızlandırmak için sadece lastikleri güncellenmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca her türlü lastik ile (çin,pütür,avrupa-japon) uyumlu bir tahtadır. Buna göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Ayrıca Allround Classic satıldı, bilginize (:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seçenekler arasında yok ama 250 ₺ altında tahta deyince tek geçeceğim bir tahta var, oda Donic Appelgren Allplay. Yukarıdaki tahtaların çoğunu bilirim. İçlerinde pg7 ve Korbel (made in japan) ön plana çıkıyor. Ancak bunlar “off” seviyesinde tahtalar. Benim önerim ise daha ziyade “all”

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 18.02.2020 Saat: 22:39, Levend yazdı:

Seçenekler arasında yok ama 250 ₺ altında tahta deyince tek geçeceğim bir tahta var, oda Donic Appelgren Allplay. Yukarıdaki tahtaların çoğunu bilirim. İçlerinde pg7 ve Korbel (made in japan) ön plana çıkıyor. Ancak bunlar “off” seviyesinde tahtalar. Benim önerim ise daha ziyade “all”

Maçlarda kullanmak için Off tahta arıyorum . Lastik denemelerim için All bir tahta alacağım .

3 dakika önce, Rafık yazdı:

Korbel Japan nereden bulunabilir ?

Ben de aynı sorunun cevabını alabilir miyim ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..