Jump to content
Masatenisi.org Forum

Standart Boyutlardan Küçük Tahtalar

Rafık

Recommended Posts

Bir saat önce, burak acar yazdı:

nexy rubicon 

sanwei dynamo

5 saat önce, akar35 yazdı:

Tibhar Samsanov alfa,butterfly gergely alfa,tibhar inferno  

Türkiyede satılan tahtalar önceliğimdir ama yurt dışı olanlar da kabulüm . İlgimi çekerse veya hoşuma giderse alabilirim  . Fiyat olarak ne kadar uygun olursa o kadar iyi benim için . Sanwei Dynamo yu beğendim biraz . Fx-p ve Rxton 3 lastikleri ile kullanmayı planlıyorum . Başka ne önerirsiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Rafık yazdı:

ITTF onaylı , baş kısmı diğer tahtalara oranla daha küçük olan , All ve üstü hızlarda (Off tercihimdir) tahtalar var mı ? Varsa hangileri , yardımcı olur musunuz ?

Tahtalarda İTTF onayına gerek yok. Küçük tablalı tahta aramana gerek yok sevdiğin bir tahtayı kenarlardan istediğin orantıda zımparala ve oyna. Yada istediğin ölçüde, katmanda, ağırlıkta ve seçtiğin ağaçlar ile TR da veya yurtdışında el yapımı yapanlara söylüyorsun onlarda sana yapıp gönderiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

Tahtalarda İTTF onayına gerek yok. Küçük tablalı tahta aramana gerek yok sevdiğin bir tahtayı kenarlardan istediğin orantıda zımparala ve oyna. Yada istediğin ölçüde, katmanda, ağırlıkta ve seçtiğin ağaçlar ile TR da veya yurtdışında el yapımı yapanlara söylüyorsun onlarda sana yapıp gönderiyorlar.

TR de kimler var ? Bulabilir miyim bilmiyorum ama 7 ya da 5 katman hinoki istiyorum . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Rafık yazdı:

TR de kimler var ? Bulabilir miyim bilmiyorum ama 7 ya da 5 katman hinoki istiyorum . 

Türkiyede 7 veya 5 kat hinoki yapan birini bulamazsın. Türkiyede hinoki ağacı bulunmaz, olsada japon değildir. El yapımı yapanların çoğu kaliteli hinoki bulmadıkları için hinoki tahta pek yapmaz. Yapsada 400 euronun altında alma şansın yok bahsetiğim hinokiler japon olmalı diğerleri pek tutulmaz.

Başlıkta ucuz tahta istediğini yazmışsın. Tahtanın padişahını istiyorsun hemde ucuZ olacak. bende Jun szlc isyorum ama:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

Türkiyede 7 veya 5 kat hinoki yapan birini bulamazsın. Türkiyede hinoki ağacı bulunmaz, olsada japon değildir. El yapımı yapanların çoğu kaliteli hinoki bulmadıkları için hinoki tahta pek yapmaz. Yapsada 400 euronun altında alma şansın yok bahsetiğim hinokiler japon olmalı diğerleri pek tutulmaz.

Başlıkta ucuz tahta istediğini yazmışsın. Tahtanın padişahını istiyorsun hemde ucuZ olacak. bende Jun szlc isyorum ama:))

Siz de Haklısınız ama baktığımızda markaların (ki hepsinin Hinokileri Japon , istisna vardır ama) 400 Tl ye Hinokileri var . Ben Stag markasının Hinoki tahtasını gördüm masatenisi.com da . Orada 70Tl idi , baya şaşırdım . Neyse , o zaman birkaç tane Hinoki tahta yazar mısınız ? Hoşuma gideni alayım .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek kat değil de çok katmanlı hinoki tahta istiyorum dediğin için, sana önerim Nittaku Septear.  Fiyat / performans olarak muhtemelen düşük fiyatlı hinokiler içinde en iyisi olabilir. Tabii Darker marka tahtalar da var ama onlar daha yüksek fiyat bandında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Levend yazdı:

Tek kat değil de çok katmanlı hinoki tahta istiyorum dediğin için, sana önerim Nittaku Septear.  Fiyat / performans olarak muhtemelen düşük fiyatlı hinokiler içinde en iyisi olabilir. Tabii Darker marka tahtalar da var ama onlar daha yüksek fiyat bandında.

Masatenisi.com da Stag Hinoki vardı ve kalmamış . Stoklara da gelmeyecekmiş dediklerine göre . Denemek isterdim 70tl gibi aşırı ucuz bir rakama satılıyordu . Acaba bulma şansımız var mı ? O tahtanın öyle ucuz olma nedeni ne peki .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Rafık yazdı:

Masatenisi.com da Stag Hinoki vardı ve kalmamış . Stoklara da gelmeyecekmiş dediklerine göre . Denemek isterdim 70tl gibi aşırı ucuz bir rakama satılıyordu . Acaba bulma şansımız var mı ? O tahtanın öyle ucuz olma nedeni ne peki .

70 liraya veya 400 liraya öyle güzel hinoki alamazssın. Hinoki var 300 yıllık hinoki var 10 yıllık. Ben sana gerçek hinoki tahtalardan bahsediyorum. Levent abinin önerdiği nittakunun bile ilk versiyonu ve sonraki versiyonu arasında fark var. Ayrıca hinoki alacaksan tek kat olmalı yazmayı unutmuşum. 

https://tt-maximum.com/en/shop/blades/yinhe-milkyway-350-kiso-hinoki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

70 liraya veya 400 liraya öyle güzel hinoki alamazssın. Hinoki var 300 yıllık hinoki var 10 yıllık. Ben sana gerçek hinoki tahtalardan bahsediyorum. Levent abinin önerdiği nittakunun bile ilk versiyonu ve sonraki versiyonu arasında fark var. Ayrıca hinoki alacaksan tek kat olmalı yazmayı unutmuşum. 

https://tt-maximum.com/en/shop/blades/yinhe-milkyway-350-kiso-hinoki

Önerileriniz için teşekkürler . Hzır link atmışjen TT-Maximum dan alışveriş yapmak mantıklı mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 10.01.2020 Saat: 13:59, Rafık yazdı:

ITTF onaylı , baş kısmı diğer tahtalara oranla daha küçük olan , All ve üstü hızlarda (Off tercihimdir) tahtalar var mı ? Varsa hangileri , yardımcı olur musunuz ?

Donic waldner offansıf. yada Tibhar samsanow alpha

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 12.01.2020 Saat: 15:09, Levend yazdı:

Tek kat hinokiler de olur . Sadece tek kat tahtalar nasıl hiç bir bilgim yok . Aliexpress de Sanweinin tek katman Hinokisini görmüştüm . Tek kat önerilerinize de açığım . Bir de TT Maximumdan alışveriş yapmak mantıklı mı ? Alışveriş yapanlar bilgilendirebilir mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..