Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu topladığım raket sizce iyi mi

User1234

Recommended Posts

Donic Ovtcharov Carbospeed + 2x Donic Blue Fire M3 bu komboyu denedim hız ve his  olarak çok iyiydi ama 1 raket deneme ile olacak iş değil (720Tl) . 

Donic Ovtcharov Carbospeed + 2x Yasaka Rakza 7 (bir blogda görmüştüm isveçli birisi kullanıyordu ve memnundu) (743Tl) .

çoğunluk kağıt üstünde ve biraz deneme ile belirlenmiş olsa da tam doğru olmayabilir benden daha iyi bilen üyeler yazarlarsa sevinirim ben de öğrenmiş olurum . 

Xiom Allround S + Tibhar Evolution EL-P + Xiom Omega V Pro .MX-P ile oynadım ve EL-P nin MX-P ye nazaran daha spinli olduğunu söylediler ondan koydum ama bu raketin MX-P li versiyonunu şiddetle öneririm (796Tl) .

Avalox P700 + DHS Skyline Tg3 Neo + Donic Acuda S2 . Değişiklik olsun diye Avalox tahta koydum (Rakza 7li kombo ile aynı sitede buldum ve bu komboyu kullanan baya oyuncu var ama tahta değişik oluyor Byt kullanıyorlar kullanmayan 2 adam vardı birisi bunu kullanıyordu diğeri de Yasaka Ma Lin Carbon ile kullanıyordu) (712Tl) .

Tibhar Carbon Shot + 2x Xiom Vega Pro . Bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli rakettir ki lsatikler kalite diye bağırmakta (566Tl) .

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Benim de Donic lastikler hakkında sorum var ve bu konuda başlık açtım bilgisi olan üyelerimiz yazarsa mutlu olurum (eğer kendi başlığımı burada paylaşmam suçsa silebilirsiniz 4 gün yokum) .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, User1234 yazdı:

Merhaba ben 1 - 2 seneden beri masa tenisi oynuyorum ve bende Butterfly TimoBoll Gold vardı ve şimdi bana az geldiği için raket toplmayı düşünüyorum ve tahta olarak Andro Temper Tech All+ ve lastik olarak ise XİOM VEGA ELİTE karar verdim sizce nasıl bir seçim olur.

Bence iyi bir seçim yapmışsınız. İlk toplama raketinizin çok hızlı ve pahalı olmasına gerek yok. Zamanla kademe kademe seviyeyi yükseltirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 30.10.2019 Saat: 21:01, vedaty yazdı:

Donic carbospeed ve çift taraflı donic blue fire m3 çok iyi bir seçim.  

Hızlı tahta,  kontrollü  yavaş fakat çok spinli lastikler uyumlu olacaktır.  Bu combo ile oyundan zevk alabilir ve oyununuz gelişir.. 

peki vedaty bey donic lastikler hakkında bilginiz varsa donic lastikler hakkında bilgi istiyorum başlıklı bir konu açtım buraya bildiğiniz lastikleri , özellikleri ve bu lastiklerle yapılabilecek uygun fiyatlı ve iyi kombo (birden fazla da olur) yazar mısınız ? aynı zamanda sayfada donic lastikler hakkında bilgi isteyen biri olursa da tek bir başlık altında bakar ve saatlerce aramasına gerek kalmaz . sizce nası ? yardım ederseniz sevinirim . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1) Yapılacak combo için oyun tarzınız önemli. Yazılanlara göre, 
2) Yolun başlarında olan birisi için Donic carbospeed çok çok hızlı, sert ve kontrolsüz bir tahtadır. 
3) Daha önceleri donic blue fire m1, m2, m3, blue storm z1 ve z2 kullandım. Bluestorm z serisi son versiyon lastiklerdendir. 
4) Donic lastiklerinin güzel fakat uzun ömürlü olduklarını düşünmüyorum. Kullanım şekli,  sıklığı ve bakımı lastik ömrünü etkiler. 
5) donic carbospeed,  fh m2, bh m3
6) donic carbospeed,  fh m2, bh z3
7) Donic carbospeed,  fh joola ryzer 43, bh donic z3
8) Kontrollü olması için donic tahtanızla aynı fiyatlarda olan yasaka ma lin extra off tahta, fh için joola ryzer 43 ya da tibhar fxp,  bh için donic z3, tibhar fxs ya da andro rasant beat 

9) Uzun ömürlü lastik olarak xiom omega serisi olabilir. 

10) Eli düzgün bir partner,  düzenli antrenman şart.. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..