Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beyoğluspor………. Bora Dileri………. İçin……. Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı……………..

Cem Avunduk

Recommended Posts

bora-kapak.jpg
Beyoğluspor inanılmaz bir işi başardı.
Bora Dileri’nin Hastalanması ve bir süreliğine masa tenisine ara vermesi üzerine, moral ve destek vermek amacı ile 13.10.2019 Tarihinde Beyoğluspor’da Çiftler turnuvası düzenleğeceğini açıkladı.
Bu bir işaret fişeği oldu ve bütün Türkiye’ye yayıldı. 1970 yılından beri camianın içindeyim, masa tenisi camiasını bu kadar kenetlenmiş olarak görmedim,duymadım.
Türkiye’de en az 20 ilde Bora’ya destek ve moral turnuvaları düzenlendi.
Herkes Bora’ya koştu.
Milli sporcularımızında Beyoğluspor’daki turnuvaya katılmaları çok değerli idi.  Camia milli sporcularımızı daha yakından tanıdı ve kişiliklerine hayran oldu.

bora-2.jpg

Sevgili Samet Polat’ın Almanya masa tenisi milli takım antrenörü Richart Prause, Avrupa Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Ronald Kramer ve Portekiz Masa Tenisi Federasyonu başkanı Pedro Miguel Moura’nın Bora’ya geçmiş olsun mesajlarını Facebook sayfasından yayınlaması beni çok etkiledi.
Turnuva öncesi ve sırasında organizasyon ekibinden Ertan Hüner ile, bir kaç kere telefon ile konuştum. Heyecanına ve Bora’ya olan sevgisine hayran kaldım.
Davit Kumru ve Ekibi çok büyük iş başardı. Emeği geçen her kesi kutluyorum.

Şimdi sıra Bora’da, bu maçı da kazanıp bir an önce masalara dönecek.

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm: 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/beyogluspor-bora-dileri-icin-turkiyeyi-ayaga-kaldirdi/

lord2-34.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bu kenetlemeyi Bora kişiliği ve duruşu sayesinde sağladı. Her şey olabilirsin ama ADAM OLMAK ayrı bir lütuf...

Evet arkadaşlar acaba bizde masatenisi forum üyeleri olarak bir destek kampanyası başlatabilir miyiz derim.

Bora Kardeşimi tanıyan ama bulunduğu bölge itibariyle nasıl destek olurum diyen sevenleri vardır mutlaka.

Böyle bir destek kampanyası da biz başlatalım diyorum. Ortak bir arkadaşa havale yapıp kendisine ulaştıralım.

Var mısınız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Saadettin yazdı:

Öncelikle bu kenetlemeyi Bora kişiliği ve duruşu sayesinde sağladı. Her şey olabilirsin ama ADAM OLMAK ayrı bir lütuf...

Evet arkadaşlar acaba bizde masatenisi forum üyeleri olarak bir destek kampanyası başlatabilir miyiz derim.

Bora Kardeşimi tanıyan ama bulunduğu bölge itibariyle nasıl destek olurum diyen sevenleri vardır mutlaka.

Böyle bir destek kampanyası da biz başlatalım diyorum. Ortak bir arkadaşa havale yapıp kendisine ulaştıralım.

Var mısınız?

:thup: varım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..