Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Temizliği

Guest ardıç

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

herzeze merhabalar;masa tenesine yeniden başlıyorum sanki bi mazim varmış gibi konuştum ama lisede takımdaydım.turnuvalara da katıldım.milli oyuncularıda görmüştüm(oyun tarzları v.s) o zamanlar.şimdi bu tutkumu hem ciddi olarak hemde spor ve eğlence olarak devam ettirmek istiyorum...şimdi bi tane masa aldım bu gün kuldum gerçekten özlemişim eskiyi hatırladım birden...iyi olduğunu düşündüğüm 2 tane raket aldım(stiga **** tıtantech_revtech)ve 3 yıldızlı stıga turnuva topu aldım... iyi raketlerle oynamanın zevki bi başka.kısaca hikayemi anlattıktan sonra sorulara geçeyim...

1:raketlerin lastiklerini temezlemek için bisürü şey söylenmiş acaba bu kullanmakta olduğum raketler için sadece sünger yada (az su ve detejan) karışımı yeterli olur mu?

2:stıganın cup topu var(6 lı. 2,62 ytl ) ama hiç bir açıklama yapılmamış 3 yıldız yada 2 die,kupada kullanıldığı için mi yoksa başka bi anlam ifade ediyor mu?

Bende Masa Tenisinde İyi Raketlerle Oynayınca Daha Zevkli Olduğuna Katılıyorum. Raketlerin Hepsinin Lastikleri Aynı Olduğuna İnanıyorum.Masa Tenisi Oynarken Maç Sayıları Arasında Hohlaman Yeterli.. Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana. Bu Arada 2,62 TL Ye Cup Topu Satılmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..