Jump to content
Masatenisi.org Forum

Amatöre öneri Lütfen...

canatakan

Recommended Posts

öncelikle sitede emeği geçen herkese teşekkürler...ilk önce hobi olarak gördüğüm bu spora , burda yazan arkadaşların sayesinde daha bilimsel ve ciddi yaklaşmaya başladım...buda bana buyuk keyif verdi.. ilk olarak iyi bir raketim olsun istiyorum..butterfly 7000 raketim var...(çok ağır sanki)

hazerspordan donic malzeme sipariş edicem.amatör bir oyuncu olduğumu göz önüne alarak, kontrollü oyunu seven garanti olmadığı sürece şut atmayan,spinli ve kesmeli oynamak isteyen birine ne tavsiye edersiniz?

ayrıca ben denememe rağmen Persson Impuls 7.0 ve fhde desto f3 ve bhde f1 lastik düşündüm...sizler ne dersiniz...

herkese sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle sitede emeği geçen herkese teşekkürler...ilk önce hobi olarak gördüğüm bu spora , burda yazan arkadaşların sayesinde daha bilimsel ve ciddi yaklaşmaya başladım...buda bana buyuk keyif verdi.. ilk olarak iyi bir raketim olsun istiyorum..butterfly 7000 raketim var...(çok ağır sanki)

hazerspordan donic malzeme sipariş edicem.amatör bir oyuncu olduğumu göz önüne alarak, kontrollü oyunu seven garanti olmadığı sürece şut atmayan,spinli ve kesmeli oynamak isteyen birine ne tavsiye edersiniz?

ayrıca ben denememe rağmen Persson Impuls 7.0 ve fhde desto f3 ve bhde f1 lastik düşündüm...sizler ne dersiniz...

herkese sevgiler...

merhaba,

bence ezbere sipariş verme istanbul da isen bu cumartesi ups deki turnuvaya gel hazer spor un yetkiliside orada olacak yüzyüze görüşürsünüz sizin uyununuza uygun raket i beraber seçmiş olursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..