Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum buluşması 2019

Recommended Posts

Arkadaşlar hepinize uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Yeniden aranızda olmak çok güzel. Umarım artık sürekli birlikte olabiliriz çünkü 3 seneye yakın bir süre milli takım antrenörlüğü ki bunlar olimpiyat, dünya ve Avrupa Şampiyonaları yoğunluğu ve ayrıca çalışma yerimin yani spor bakanlığı projeleri falan gerçekten beni sadece burası değil birçok şeyden uzak bıraktı. 

Artık yine beraberiz ve birlikte mutlu olduğumuz, eğlendiğimiz forum buluşmasını yapacağız. Pendik okuduğum kadarıyla çekilmiş geriye sadece Kastamonu kalıyor ki görüşme yapacağım ve size bilgi vereceğim. 

Hiç kimse merak etmesin ki Kastamonu olmasada geçen senelerde olduğu gibi istek olmazsa ben Ankarada bu sene yine yapacağım ve gerçekten bizimle olmak isteyen forum üyelerimiz ile güzel bir buluşma için elimden geleni yapacağım. 

Karşılıklı iyi niyet, sevgi ve en önemlisi saygı çerçevesinde biz harika bir aileyiz ve bu değerlere sahip çıkarsak dahada büyük ve güçlü bir aile olarak devam edeceğiz. 

Sevgi ve saygılarımla. 

• Beğen 10
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Tufan Yalcin yazdı:

Arkadaşlar hepinize uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Yeniden aranızda olmak çok güzel. Umarım artık sürekli birlikte olabiliriz çünkü 3 seneye yakın bir süre milli takım antrenörlüğü ki bunlar olimpiyat, dünya ve Avrupa Şampiyonaları yoğunluğu ve ayrıca çalışma yerimin yani spor bakanlığı projeleri falan gerçekten beni sadece burası değil birçok şeyden uzak bıraktı. 

Artık yine beraberiz ve birlikte mutlu olduğumuz, eğlendiğimiz forum buluşmasını yapacağız. Pendik okuduğum kadarıyla çekilmiş geriye sadece Kastamonu kalıyor ki görüşme yapacağım ve size bilgi vereceğim. 

Hiç kimse merak etmesin ki Kastamonu olmasada geçen senelerde olduğu gibi istek olmazsa ben Ankarada bu sene yine yapacağım ve gerçekten bizimle olmak isteyen forum üyelerimiz ile güzel bir buluşma için elimden geleni yapacağım. 

Karşılıklı iyi niyet, sevgi ve en önemlisi saygı çerçevesinde biz harika bir aileyiz ve bu değerlere sahip çıkarsak dahada büyük ve güçlü bir aile olarak devam edeceğiz. 

Sevgi ve saygılarımla. 

Abi hoşgeldin:)

Selamlar, saygılar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Tufan abi, dönüşümüzün aynı tarihe denk gelmesi ne güzel tesadüf :) ben de yıllar sonra cagan ın facebook paylaşımından görüp buluşma için foruma bakayım dedim ve ilk senin yazına denk geldim. Buraya uğramayalı nerdeyse 3 yıla yaklaşmış. Buluşma için uygun yer ve zaman netleştiğinde icabet etmeye calışacagım. Bu ortamları çok özlüyorum umarım gelebilirim. Bu arada bir mac sözün var bana Tufan abi, taaa Kocaeli buluşmasından kalma unutmamışsındır umarım yapabiliriz. Herkese sevgiler selamlar.

Emre Adıgüzel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın arkadaşlar, Tufan hocam bu sene içinde oluşacak buluşmayı haletti artık, önümüsdeki maçlara bakalım artık,

Yukarıda sayfasını attığım konu, Yönt, Ertan Bey in isteği doğrultusunda ben açmış oldum, İstekli olan üye arkadaşların 2020 deki buluşmayı organise etmek için komite oluşturulması üye arkadaşların isimlerini deklere etmeleri ilgisini bekliyor, 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufancım hoş geldin.. Hem gelmene hemde organizasyona el atmana sevindim.

Aramızda olamadığın zamanlarda gururumuz oldun. Tebrik ederim.

Bizim işimiz masa tenisi buluşması altında sohbet arkadaşlarını buluşturmak ve yeni arkadaşlıklara dostluklara destek vermek, 

Yaklaşık 7-8 senedir masa tenisi oynamıyorum ama tarihler uyarsa bende kuluşma için kendimi ayarlamaya çalışırım. 

Destek gerekiyorsa ayrıca konuşuruz. Bir telefon uzağındayım. ;):

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin hoşbuldum dostum. Burada ne güzel bir arkadaşlık ortamında olduğumuzu bilerek kendimizi şanslı saymalıyız. 

Yıllarca çok güzel buluşmalar gerçekleştirdik. Güldük, eğlendik, bol bol sohbet ettik, yeni yeni arkadaşlar edindik, çoook çekişmeli maçlar turnuvalar geçirdik. Bunlar unutulmaz anılar olarak kaldı ve birbirimizi buluşmalar sayesinde daha çok tanıdığımız için forum sohbetlerinde yazılarımız insanlara karşı daha duyarlı ve dost arkadaşça oldu.

Bu buluşmada yer neresi olursa olsun herkesi katılmaya  (özellikle eski dostlarımı) davet ediyorum. Yeni arkadaşlarla tanışır diğer arkadaşlarla bol bol sohbet eder, oynarız. Anılar tazelenir. Ozan, Çağan, Emre, Bilal, Bora, Selim ve birçok kişi hepsi çok sevdiğim kardeşlerim buraya gönül vermiş değerli insanlar. Bu arada buluşma içinde hepinizden yardım bekliyorum hep beraber organize edelim yer zaman bilgisini vereceğim. Eski arkadaşlarımızlada irtibatta olan varsa gelmelerini sağlayalım. Herhangi bir sebepten girmiyor olsalar bile.

Saadettin dostum forum buluşmasında Ertan abiyi de bu sefer getirmenin yollarını aramak sana bana düşüyor bunun çalışmasını ayrıca seninle konuşalım bi :lol:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben buralara geldiğimde, Tufan bey işlerinin yoğunluğu sebebi ile ara vermişti. Sonrasında ismini hem çok duydum hem de okudum, tabii hep sitayiş ile...

Sanıyorum geçen yıl da Eskişehir de tanıştık. 

Duyduklarımdan ve okuduklarımdan sonra o bu işe el attığı zaman çok iyi bir organizasyon olacağı hususunda eminim. Benim için zaten yeşil, kırmızı mavi hiç problem değil. Önemli olan turnuva ya da piar çalışması değil, gerçek buluşma olması... :thup:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Levend yazdı:

Ben buralara geldiğimde, Tufan bey işlerinin yoğunluğu sebebi ile ara vermişti. Sonrasında ismini hem çok duydum hem de okudum, tabii hep sitayiş ile...

Sanıyorum geçen yıl da Eskişehir de tanıştık. 

Duyduklarımdan ve okuduklarımdan sonra o bu işe el attığı zaman çok iyi bir organizasyon olacağı hususunda eminim. Benim için zaten yeşil, kırmızı mavi hiç problem değil. Önemli olan turnuva ya da piar çalışması değil, gerçek buluşma olması... :thup:

Çok teşekkür ediyorum güveniniz için sonuçta biz bu spora gönül vermiş kişileriz ki hatta benim mesleğim. Sadece burada değil Heryerde herkese yardımcı olabilmek ve daha çok kitlelere masa tenisi branşını sevdirmek yaygınlaştırmak zaten görevim. 

Beraber buradan birçok etkinlik yapabilir bilgi alışverişinde bulunabiliriz. Forum ana sayfasında artık güncel telefonum var. İsteyen herkes bana ulaşabilir. :thup:

• Beğen 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Tufan Yalcin yazdı:

Saadettin dostum forum buluşmasında Ertan abiyi de bu sefer getirmenin yollarını aramak sana bana düşüyor bunun çalışmasını ayrıca seninle konuşalım bi :lol:

Ertan Abiye sadece şöyle "eski günleri bir yad etsek" desek bende bizleri kırmaz..Bence kendiside özlemiştir. Yavaş yavaş şekillendirdikçe konuşuruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..