Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dünyanın En Iyileri

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde birkaç yıldır emek harcayıp hazırladığım 20 CD lik dünyanın en iyilerine ait maç ve antrenman görüntülerinin yer aldığı bir arşiv mevcut.Cd ler sadece bilgisayarda açılabiliyor ve yardımcı player programlar cd lerin birkaçında mevcuttur,indirilebilir.Cd ,çoğaltma ve emek karşılığı olarak bu setin fiyatı : 30 YTL isteyen arkadaşlar özel mesaj atarlarsa listeyi oluşturacam.İşte cd lerin içeriği

CD 1 : Dünyanın en iyilerinden kısa ve seçilmiş görüntüler.Kodec (tüm uzantıları açabiliyor ) player programları

CD 2 : Timo Boll-J.O.Waldner ( Atina Olimpiyatları)

CD 3 :Wang Liqin-Ma Lin ( Qatar Final 2005),A.Smirnov-V.Samsonov ( Top 12 Final),En iyiler 2

CD 4 :Çin eğitim( alt yapı antrenmanları ,teknikler),A.Simirnov-V.Samsonov( Katar 2003),Wang Hao-P.Carlsson(2003 Hırvatistan açık),J.O.Waldner-Kong Linghui ,Bayan çiftler ( Çin 2004),Ma Lin-Wang Hao

CD 5 :K.Kreanga-V.Samsonov ( 2003 ),K.Kreanga-V.Samsonov ( 2002 ),K.Kreanga-

Weixing,Kong Linghui (Antrenman-Teknikler),KimTaek Soo ( Antrenman-Teknikler )

CD 6 :Kong Linghui-J.Persson ( 2000 ),Kim Taek Soo-V.Samsonov ( 2002 Japonya açık Final ),Timo Boll-Oh Seng Eun ( 2003 Japonya açık Final ),A.Simirnov-W.Schaleger ( 2003 Qatar Open Yarı Final ),Kong Linghui-V.Samsonov ( 2004 Dünya Karması-Çin Milli Takım karşılaşması),Wang Hao-V.Samsonov (2004 Dünya Karması-Çin Milli Takım karşılaşması)

CD 7 :Kong Linghui -Jheg Qi,W.Schaleger( Butterfly;Antrenman -Teknikler),Crisan-Chaon,Oh Seng Eun-Jheg Qİ

CD 8 :Timo Boll-Wang Hao ( Dünya şampiyonası Takım Final maçı),Christian Süs ( Dünya şampiyonası Takım Final Maçı)

CD 9 :J.O.Waldner-Ma Lin ( Atina Olimpiyatları),Ma Lin - Timo Boll ( Atina Olimpiyatları ),J.O.Waldner-Ryu Seung Min,Wang Hao-Timo Boll,J.O.Waldner-Wang

CD 10:Timo Boll-M.Maze ,V.Samsonov-Ryu Seung Min ( 2005 ),K.Kreanga-Legout ( 2005 Dünya şampiyonası

CD 11: Ryu Seung Min-Matsushita ( Atina Olimpiyatları ),Ma Lin-M.Saive ,J.Persson-A.Smirnov

CD 12: 1931-1995 masa tenisi efsanesi ,Li Jao Moun-Hyung Jang ( Bayanlar Dünya Şamp.)

CD 13:Ryu Seung Min-K.Kreanga ( Kore-Dünya Karması maçı ),K.Kreanga-V.Smasonov ( 2005 Avrupa şampiyonası Yarı Final Maçı )

CD14: Ma Lin-Cheng Peng Lung ,J.Persson-Ma Lin ,J.Persson-M.Maze ,Wang Liqin-Li Jing

CD 15: Wang Liqin –Kong Linghui ( 2001 Dünya Şamp. Final),Çin-Dünya Karması ( 2004 ),J.O.Waldner-V.Samsonov ( 2005 Dünya Şamp.),Ma Long&Liu Guozheng-Kong Linghui-Cheng Qi ( 2005 Çin VW açık çift maçı)

CD 16:K.Kreanga-W.Schaleger ( 2004 Dünya Kupası ),J.O.Waldner-V.Samsonov ( 2005 Dünya Kupası),Ma Lin-M.Maze ( 2005 Dünya Kupası),Wang Liqin-Oh Seung Eun ( 2005 Dünya Kupası )

CD 17:M.Maze-Hao Shuai ( Dünya Şamp.Çeyrek Final),Wang Liqin-Ma Lin ( Dünya şamp.Final)

CD 18:P.Carlsoon-Oh Seung Eun ,Ma Lin-Liu Guesgeng,Ryu Seung Min-Hao Shuai

CD 19: K.Kreanga-Cheung Yuk ( 2006 chutat de BCN Final maçı )

CD 20:Timo Boll-Wang Liqin ( Bremen 2006 ),Timo Boll-Joo se Hyuk ( 2004 )

Not:Cd ler korumalı olduğundan kopyalanamaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CD ler DVD formatında değiller.Görüntü kalitesi gayet yüksek ve tam ekran izlenebilir görüntüler.Tam bir masa tenisi görsel ziyafeti olan seti isteyen arkadaşlar liste için acele etsinler.Listede ismi olan arkadaşların setleri hazırlanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüntülerin çoğu Divx olduğu için görüntü kalitesi açısından çok iyi ve keyif verici.DVD den pek farkı yok. toplam boyut 12 GB civarı.

Listenin son hali ;

1-Emrah

2-Asi

3-Kalyoncu Murat

4-Kagan2005

5-Omer

6-kgocer

7-Kontra

8-Azerbaycanli

9-barış

10-Baran

Bu arkadaşların setlerini göndermeye başlıyorum.

Cd leri eğitim amaçlı kullanıp sporculara dağıtmak isteyenlere korumasız cdlerden göndericem,duyrulur.

Bu arada 1 cd daha ekledim.set 20 cd den oluşuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Ben bu fiyat kısmını anlayamadım, başlangıçta açıklanan fiyat 30 lira, sonradan indirim yaptık fiyat 30 lira deniyor :o:

Başlarda 40 Liraydı talep üzerine 30 Liraya çektik.Yukarıdaki 40'ı 30 olarak düzelttim.Sadece ilk kısmı okuyan gerçek fiyatını bilsin diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

TÜM MASA TENİSİ SEVERLERİN DİKKATİNE !!!

CHAMP'IN OLUŞTURMUŞ OLDUĞU DÜNYANIN EN İYİLERİ CD SETİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.

HEM NOSTALJİK HEMDE ANTREMAN VİDEOLARI HARİKA...

TABİ Kİ MAÇLAR BAMBAŞKA....................

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben lap topumda izleyeceğim ve laptopun CD roomu bozuk onun için flaş memoriye başka bilgisayarda kopyalacağım ve bilgisayara yükleyeceğim. Oradan izleyeceğim. Onun için korumalı olursa işimi görmez. Ben meraklı bir ilköğretim müfettişiyim. Eğer korumasız gönderebilirsen telefonum 05325629475 veya 05057322761 'dır ulaşabilirsin. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..