Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Üsküdar Veteran Masa Tenisçileri Derneği Partner Arayışı

keo84

Recommended Posts

4 saat önce, takefiree yazdı:

Saygısızlık yapılıp yapılmadıgı kriterini kim berileyecek ? bununla ilgili bir kurul var mı? yoksa Bellek moderatör oldugu için kendi mi karar veriyor. Bana göre saldırı ilk burada baslamıstır.

''Şimdi, öncelikle orada oynayan VAR. merak edeni buradan beklerim, gelsin oynasın bakalım var mıymış yok muymuş görsün. İkinci olarak, bahsi geçen dernek son dönemde lokasyon değişikliği yaptı, ve bu kolay bbir operasyon değil; bu nedenle hala yapım aşamasında gibi düşününüz salonu. Yoksa oynayanı da vardır, oynayan yok diyeni 11-0 yenecek olan da. İVTTA da, fb veteran gibi, vmtd gibi, güzide bir istanbul anadolu yakası deneğidir, değerlidir.  ''

agresif saldırgan bir tavırdır. daha sonraki Tsubasanın cevabı da sakindir.Ama  bir sonraki artık  agresifleşmiş olabilir. Esrarteyi tanımam. belki gercek adını bilsem tanıdıgım biri de olabilir.

''DİKKATLİ OKUYUN Sayın Tusubasa.

Sayın esrarte den bu konuda içinde 16/04/2019 saat 24'00 kendisinden özür dilemezseniz...Sizin bu  forumda son yazınız olacak bilesiniz..  Foruma da  kalmak isteğiniz varsa lütfen özür dileyin..

Bu konuda geri adım yok ... sayın yöneticimiz Ertan Bey ......ya  beni yönetici yardımcılığından alacak...yada ben sizi üyelikten alacağım. Buyurun ....Karar sizin...''

Bu tarz ise kabul edilemez bir tarzdır. Hatta moderatör ılımlı olmalıdır. Bu tarz yazı, önceden oluşmuş bir husumetin kin beslenmiş halinin dışarı vurumudur.

Mehmet abini dedigi gibi mekan Fulya hanım ve Ferit hocamın mekanıdır. Bu siteden oraya giden kişi sayısı diger mekanlara oranla azdır.dogrudur. ücreti yuksek olabilir ama önemli olan orada kendinizi nasıl hissettiginizdir. En dogru deneyim de kendi deneyimidir insanın. Gidilir görülür begenen devam eder.

Bilal kardesim uzlastırıcı tarzından dolayı tesekkür ederim

Bu arada  Tsubasa biraz sivri dillidir.Ama burada bence agırdan almış bile diyebilirim.

Not: Kendisini ihrac etmeyi düşündügünüzde bir zahmet polemige girmeden beni de ihrac edin

saygılar

Sayın takefiree....

Yoksa oynayanı da vardır, oynayan yok diyeni 11-0 yenecek olan da. İVTTA da, fb veteran gibi, vmtd gibi, güzide bir istanbul anadolu yakası deneğidir, değerlidir. (esrarte nin ilk kurşunu atan yazısından alıntı) 

İki dakika aklı selim düşünün kendinizi rezil etmeyin...(tsubasa nın yazısından alınt... verdiği karşılık)

Evladım senin okuman yazman yok mu? .(tsubasa nın yazısından alınt... verdiği karşılık)

Tsubasanın cevabı da sakindir (yazınızdan alıntı) Yukarıda ki söyledikleri sakin hali mi!!!!!!!

.Esrarte nin yazısını çocuksu olarak algıla ve karşılığında kişiliğine aşağılayıcı yakıştırmalarda bulun, hiç bir şey olmamış gibi arkanı dön ve git..Biz tsubasaya teşekkür edelim en azından kür etmemiş diye saygıda mı gösterelim..El insaf diyeyim..

Ben kimseyi düzeltmek yada hırpalamak için burada bulunmuyorum, sadece forumdaki saygı diline bakarım...Ben insanım hocam, kimsenin kişiliğine özeline dokunamam dokundurmam...Bu benim ama hepimiz için geçerli bir kuraldır..Dilimiz sürçer hata yaparız ama özürde dileriz..Bu dil sürçmeleri fazla olursa başka arenalarda bu dil süçmelerine devam edebilir asla burada olamaz..

Ben burada olduğum sürece saygıdan yoksun bir dilli üyeyi istemiyorum...

Bu tarz yazı, önceden oluşmuş bir husumetin kin beslenmiş halinin dışarı vurumudur.(bunu bana yazdınız sayın takefaree)

Yazık..beni yanlış yorumlamışsınız...Ben kin beslemem husumet beslemem hasım olmam sadece yazı dilindeki ifadeye bakarım..Bu alanda her üye her şeyi yanlış doğru yazabilir ama kişinin özeline giremez.. Girerse sonuçlarına katlanır..Saygısızlık bana yapılmadı ama ben burada beğenirsiniz beğenmezsiniz yönetici yardımcısıyım...Ben forumu sizlerden daha iyi yönetirim derseniz buyurun talip olun..

Sayın Tsubasa ..Sayın esrarte den bu konuda özür dilemedikçe foruma bu nikle asla giremez..

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, esrarte yazdı:

ve yine evet, kimin pasif kimin agresif, kimin ne oldugunu;unuttugum ufaklıgı da koyup yine 10 yıllık sessizliğime bürünüyorum. Şurada, canınız istediğinde, ortam kıpraşmaya başladığını gördüğünüzde dingonun ahırı gibi top koşturacağınız bir ihtiyar meclisini oluşturmuşsunuz, esenlikler dilerim. 

Burası bir Veteran forumu ne bekliyordun anlamadım. Tüm dünyadaki forumlarda böyle. Pro olanlar veya yakın olanların aramızda ne işi var. Onlar asla bu forumlara takılmaz..

Çoğu zaman gülüp geçmeyi denemelisin:)) Çünkü burada kimsenin kimseyi korumasına gerek yok...Kendini savunma anlamında Tsubasa dan daha iyi kimse kendini savunamaz...Fazla takılmadan yaşamaya devam :thup:

Bu arada Moderatör olmaya talibim zaten kimselerde istemiyor :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, takefiree yazdı:

Ertan Beyin sözünün üstüne hala fütürsüzca cevap veriliyorsa, hala özür bekleniyorsa  bu forumda kalmanın anlamı kalmamıstır

Sayın takefire...

Bana arzu ederseniz bu konu içinde yada özel mesaj atarak bu düşüncenizi daha açık bir dil de yazabilir misiniz. Tam olarak anlayamadım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forumda bazı arkadaşlarımızın dili çok kaba. Şahısları eleştireceğimize,  fikirleri eleştirirsek birbirimizi kırmamış oluruz.  

Bir arkadaşımızın yıllardır bu forumda olması onu,  sonra üye olanların önüne koymaz. 

Ayrıca bir yöneticinin kaba konuşmalara müdahale etmesi normaldir.  Anladığım kadarıyla sayın bellek,  tsubasayı daha önce de uyarmış fakat benzer durum tekrar edince bellek uyarının dozunu biraz artırmış.  Bellek arkadaşımı bu konuda tebrik ediyorum.  Fakat uyarırken de üslübu bozmadan biraz daha tatlı sert olabilir,  yapmayı düşündüğü yaptırımları buradan söylemeyebilirdi. 

Herşeyi herkesin ortasında söylemek doğru değil. 

Kırmak kolay yapmak zor.  Muhabbetimiz devam etsin değerli arkadaşlar..!  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, vedaty yazdı:

Bu forumda bazı arkadaşlarımızın dili çok kaba. Şahısları eleştireceğimize,  fikirleri eleştirirsek birbirimizi kırmamış oluruz.  

Bir arkadaşımızın yıllardır bu forumda olması onu,  sonra üye olanların önüne koymaz. 

Ayrıca bir yöneticinin kaba konuşmalara müdahale etmesi normaldir.  Anladığım kadarıyla sayın bellek,  tsubasayı daha önce de uyarmış fakat benzer durum tekrar edince bellek uyarının dozunu biraz artırmış.  Bellek arkadaşımı bu konuda tebrik ediyorum.  Fakat uyarırken de üslübu bozmadan biraz daha tatlı sert olabilir,  yapmayı düşündüğü yaptırımları buradan söylemeyebilirdi. 

Herşeyi herkesin ortasında söylemek doğru değil. 

Kırmak kolay yapmak zor.  Muhabbetimiz devam etsin değerli arkadaşlar..!  

Teşekkürler sayın vedaty, hepimiz tek amacı bu spor için bilgi paylaşımı yapmak (yanlış doğru ayırımı yapmadan)..Benim yapılan paylaşımlarda tek baktığım...üyelerin özeline girilmemesi...Agresif yazmak farklı karşı üyenin özeline girecek şekilde yazmak farklı bir durum (kabul edilemez bir durum)...Hiç bir üye diğer bir üyeyi rencide edecek kadar pervasızca forumda yazamaz...Açık bir alanda yazmak dikkat ister okuyanı çoktur ( yaşça büyük küçük )..Ben kimsenin ağzının bekçisi değilim ama ağzının hesabı yapamayanı da hiç kimse kusuruma bakmasın kapatırım..Bilgiyi savunun agresifte  olabilirsiniz ama saygılı bir şekilde...

Forumda bazı kümeleşmeler dikkatimi çekiyor...Bazı arkadaşlar yazının içeriğini savunmuyor (içerik karşı üyeye bel altı bir yazı olmuş umurunda  bile değil) sadece arkadaş olduğu üyeyi savunuyor..Enteresan bir durum...

Saygıda kalalım..

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..