Jump to content
Masatenisi.org Forum

Saç Dökülmesine Karşı Neler Yapabilirsiniz

Safa Aslaner

Recommended Posts

Herkese selamlar arkadaşlar uzun yıllardır foruma girmiyordum yaklaşık olarak 6  yıl olmuş olabilir tekrardan masatenisini amatör olarak oynamaya başlama kararı aldım ve tekrardan aranızdayım.Sporcu sağlığı ve beslenme kısmında yıllar önce açtığım menisküs ve dejenere yırtıkla ilgili sürekli arayanlar soranlar oldu ne yaptın ne durumdasın diye. Bu süreçte mesleki olarak Hukuk eğitimini tamamlayıp şuan için avukatlık stajını yapmakla beraber bir yandan da sağlık alanıyla oldukça sıkı ilişkiler içerisine gidim inşallah bu Menisküs konusuyla ilgili olarak bilgilendirici bir video yayınlayacağım.Elde ettiğim bu bilgileri bir süredir instagram sayfamdan paylaşıyordum artık bir you tube kanalı açmaya karar verdim. Kanalımın ilk videosuda saç dökülmesi üzerine oldu. İnstagram hesabımdan paylaştığım videoyu you tube'a aktardım faydalı olmasını diliyorum. İyi seyirler dilerim

Video

:dans::dans::dans:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..