Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ayakkabının parçalanması normal mi ?

Recommended Posts

Merhaba.

Lig Monaco ayakkabı kullanıyorum 4 ayda  2 ayakkabı parçalandı ve 3. yü sipariş ettim sizce bu normalmidir ?

Her seferinde topuk ve ayak parmağı tarafı çöküyo içine bakınca kauçuk tarafına kadar gözüküyo.

kauçuğun dış kısmındada yırtılmalar oluyo acaba kalitesiz ayakkabı kullandığımdan mı yoksa bu olan herkesin başına geliyor mu ?

lqrNXk.jpg

V9XzOV.jpg

nQmNdg.jpg

v68NGR.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, sevimsizpütür yazdı:

Yaklaşık 2 yıldır lig monaco kullanıyorum. Ben de parçalansın da yeni bir tane alayım diye bekliyorum sen 4 ayda 2 tane parçalamışsın. (en ufak bir yırtığı pırtığı bile yok halen)

hocam kilonuz kaç ben 90 kg yum da acaba ondan mı diye düşünmeye başladım.

400-500 lira verip daha kaliteli ayakkabı almaktan çekiniyorum onlarda parçalanacak diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayakkabınızın taban kısmındaki kauçuk  ve topuk tabanınız, kilo ve yere ayak temasınızdan dolayı dayanamıyor. 

Ayakkabınızdaki aşırı yıpranmada aynı şekilde ayağınızı yere tam basması ve ani hareketlerde ayakkabınızın yere iyi tutunması vücudunuzun hareketliği (ayağınızın ayakkabı içinde aşırı sağa sola basınç uygulaması) ayakkabınızı burkuyor ve patlatıyor.

Ayakkabınızı zemindeki  tutunmadan bir  şekilde hafifletecek hareketler üretmezseniz alacağınız diğer alternatif ayakkabılarda aynı olur yada bir kaç ay daha uzatır.

Deprem yıkımı gibi bir şey...binanın zayıf kısmından enerjinin çıkması gibi bir durum zayıf olan kısımdan binayı yıkıyor...Sizin enerjinizde ayaklarınızın yere tam basmasından dolayı  ayakkabılarınızdan çıkıyor.

Sonuca gelin derseniz..bu ayakkabılar size dayanıklılık konusunda çok uygun değil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..