Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket önerebilir misiniz ?

Mensrea

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, 

Ortalama düzeyde masa tenisi oyuncusuyum yeni bir raket almak istiyorum ama bu profesyonel olarak ilk raketim olacak . Backhand ağırlıklı oynuyorum,defans oyuncusuyum arada 1-2 kere çakarım . Hazır raket almayi düşünüyordum ama bu forumlara bakınca görüyorum ki almamı tavsiye etmiyorlar. toplama konusunda da hiç bilgim yok. Alacakken iyi birsey almak istiyorum.150-200 tl arası en iyi combolari veya hazır raketleri bana soylermisiniz herşeyiyle 

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 08.12.2018 Saat: 09:34, Mensrea yazdı:

Merhaba arkadaşlar, 

Ortalama düzeyde masa tenisi oyuncusuyum yeni bir raket almak istiyorum ama bu profesyonel olarak ilk raketim olacak . Backhand ağırlıklı oynuyorum,defans oyuncusuyum arada 1-2 kere çakarım . Hazır raket almayi düşünüyordum ama bu forumlara bakınca görüyorum ki almamı tavsiye etmiyorlar. toplama konusunda da hiç bilgim yok. Alacakken iyi birsey almak istiyorum.150-200 tl arası en iyi combolari veya hazır raketleri bana soylermisiniz herşeyiyle 

Teşekkürler 

www.masatenisipazar.com da uygun combo raketler var tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle yeni başlıyorsun. Bu sebeple allround oyun tarzına uygun bir combo yapabilirsiniz. Bunun için ALL+, OFF- tahtaların hepsi uyar. Lastik olarak ince süngerli ucuz çin lastikleriyle başlayabilirsiniz.

Bu arada kesinlikle pütür kullanmayın.. Pütür kullanmak için öncelikle tüm vuruşlara hakim olmanız. eğer hala istediğiniz randımanda oynayamıyorsanız alternatif olarak alınabilecek bir lastik. Çoğu oyuncu zamanla refleksleri yavaşlayınca rakibin oyununu bozup oyuna ortak olmak için kullanır. Ama siz daha yolun başındasınız ve kat edeceğiniz daha çok yol var. ;):

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Saadettin yazdı:

Öncelikle yeni başlıyorsun. Bu sebeple allround oyun tarzına uygun bir combo yapabilirsiniz. Bunun için ALL+, OFF- tahtaların hepsi uyar. Lastik olarak ince süngerli ucuz çin lastikleriyle başlayabilirsiniz.

Bu arada kesinlikle pütür kullanmayın.. Pütür kullanmak için öncelikle tüm vuruşlara hakim olmanız. eğer hala istediğiniz randımanda oynayamıyorsanız alternatif olarak alınabilecek bir lastik. Çoğu oyuncu zamanla refleksleri yavaşlayınca rakibin oyununu bozup oyuna ortak olmak için kullanır. Ama siz daha yolun başındasınız ve kat edeceğiniz daha çok yol var. ;):

Çok teşekkürler yardımcı olduğun için 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Tarih: 08.12.2018 Saat: 09:34, Mensrea yazdı:

Merhaba arkadaşlar, 

Teşekkürler 

Bir çok oyuncu tarafından test edilip çok beğenilen Mastens-Pro'yu tavsiye ederiz. Ekonomik fiyatı ile 150-200 TL'lik raketler ile eşdeğer kalitede.

https://www.masatenisipazar.com/raket-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..