Jump to content
Masatenisi.org Forum

masatenisipazar.com Satışlara Başladı

Recommended Posts

Tüm masa tenisi severleri heyecanla selamlıyoruz. 

www.masatenisipazar.com Masa tenisi malzemeleri ihtiyaçlarınız için farklı, ekonomik ve kaliteli ürünler bulabileceğiniz yeni bir masa tenisi malzeme satış sitesi. Ürünlerimiz içinde TÜRK MALI ürünlere ağırlık vermekteyiz. Şuan için yerli markamız MASTENS, KBS ve Çinli REACTOR marka ürünleri satmaktayız. İleriki günlerde ürün yelpazemiz genişleyecek ve aradığınız tüm ürünleri sitemizden güvenle temin edebileceksiniz. Satış sitemizde 2. el ürünlere de yer vereceğiz. 2 el ürünleri bizden taksit imkanı ile de alabilirsiniz. Elinizde olan ikinci el ürünleri bize gönderip sitemiz aracılığı ile satabilirsiniz. 

https://www.masatenisipazar.com/

Herkesi incelemek için www.masatenisipazar.com adresimize ziyarete bekleriz.

Tüm masa tenisi severleri sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.

KULLANILAN LOGO BANNERİ.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, umarım tutar ve iş yaparsınız.

Kısa süreli göz gezdirme sonucundaki bir iki çıkarımımı paylaşmak isterim, umarım faydalı olur. 

Gezindiğim kadarıyla; 

- Urun yelpazesi kısıtlı. 

-2. el urun sekmenizde bu 2. eller kimindir, nedir ne değildir? Naçizane, olası uyelerin, veyahut goz onunde tutulan bir masa tenisi forum sitesi:bonus::bonus: ile ortaklaşa bu bölümünüzü güçlendirebilirsiniz. 

- Top vuruş noktası çalışma aparatı. Muthiş. Youtube'da rasladığım, aliexpress'de var olan fakat Tr'de henuz gormediğim bir alet. İşe yarıyor ise çok guzel bir ürün çeşitlemesi olmuş. 

- Bilmem etmem, fakat yanılmıyorsam t.r.m diye bir marka vardı, tahtasını ve/veya su bazlı yapıştırıcısını birkaç yerde gördüm. Başka bir Türk üretici firma vb. girişimler ile koordineli çalışma ile türk markalaşma çalışmasına katkıda bulunabilirsiniz.

- Lastik çeşitleriniz sanırım reactor. Top notch bir marka değil, fakat friendsip gibi dusunuldugunde ozellikle yeni başlayanlara yonelik cep yakmayan fiyat/performans urunu tercih etmeniz de kendi fikrimce çok hoş. Yinhe, Friendship, Sword vs. marka çeşitlemesi ile yine fiyat/performans ürünleri sunabilirsiniz. 

Edit: bazı sorunsalları siz de irdelemişsiniz, gözden kaçırmışım:fildir:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar tereddüt ettim ki yazayım mı yazmayım mı diye...

Daha önce de eleştirel yaklaştım, yine aynısı olacak. Art niyetli miyim yoksa yapıcı olmaya mı çalışıyorum, siz karar verin!

Sitenize girdim, hızlı bir tur atmaya çalıştım ve çok başarılı oldum. Çünkü zaten pek ürün yok. (bu sorun değil) Olanda da hiçbir ürün açıklaması yok! Hadi onu da geçtim, 2 tane tekstil ürünü var, biri tişört diğeri etek. İkisinde de beden seçeneği yok. Ayakkabılar var, numara seçeneği yok. Ama sepete ekle düğmesi var! Sepete ekle kaderine razı ol :)

Arkadaşlar, emeğinize yazık olacak. Böyle acemilikler olursa, bir giren bir daha girmez. Sen sonradan düzeltsen bile, iş işten geçer. Hadi biraz daha gayret! Acele etmeyin, önce tam olarak hazırlanın, sonra tanıdığınız dikkatli gözlere kontrol ettirin, sonra açın ve pazarlamaya girişin!

Not: Gerçi benim uyarılarımı pek dikkate almadığınız gözüküyor. Hiç bir temeli olmadığı halde "ilk ve tek" yerli marka olduğunuz iddiasına da devam ediyorsunuz. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, esrarte yazdı:

Hayırlı olsun, umarım tutar ve iş yaparsınız.

Kısa süreli göz gezdirme sonucundaki bir iki çıkarımımı paylaşmak isterim, umarım faydalı olur. 

Gezindiğim kadarıyla; 

- Urun yelpazesi kısıtlı. 

-2. el urun sekmenizde bu 2. eller kimindir, nedir ne değildir? Naçizane, olası uyelerin, veyahut goz onunde tutulan bir masa tenisi forum sitesi:bonus::bonus: ile ortaklaşa bu bölümünüzü güçlendirebilirsiniz. 

- Top vuruş noktası çalışma aparatı. Muthiş. Youtube'da rasladığım, aliexpress'de var olan fakat Tr'de henuz gormediğim bir alet. İşe yarıyor ise çok guzel bir ürün çeşitlemesi olmuş. 

- Bilmem etmem, fakat yanılmıyorsam t.r.m diye bir marka vardı, tahtasını ve/veya su bazlı yapıştırıcısını birkaç yerde gördüm. Başka bir Türk üretici firma vb. girişimler ile koordineli çalışma ile türk markalaşma çalışmasına katkıda bulunabilirsiniz.

- Lastik çeşitleriniz sanırım reactor. Top notch bir marka değil, fakat friendsip gibi dusunuldugunde ozellikle yeni başlayanlara yonelik cep yakmayan fiyat/performans urunu tercih etmeniz de kendi fikrimce çok hoş. Yinhe, Friendship, Sword vs. marka çeşitlemesi ile yine fiyat/performans ürünleri sunabilirsiniz. 

Edit: bazı sorunsalları siz de irdelemişsiniz, gözden kaçırmışım:fildir:

Merhabalar çok değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Her geçen gün sitemize yeni ürünler ekleyeceğiz. 

Saygılar, sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Levend yazdı:

O kadar tereddüt ettim ki yazayım mı yazmayım mı diye...

Daha önce de eleştirel yaklaştım, yine aynısı olacak. Art niyetli miyim yoksa yapıcı olmaya mı çalışıyorum, siz karar verin!

Sitenize girdim, hızlı bir tur atmaya çalıştım ve çok başarılı oldum. Çünkü zaten pek ürün yok. (bu sorun değil) Olanda da hiçbir ürün açıklaması yok! Hadi onu da geçtim, 2 tane tekstil ürünü var, biri tişört diğeri etek. İkisinde de beden seçeneği yok. Ayakkabılar var, numara seçeneği yok. Ama sepete ekle düğmesi var! Sepete ekle kaderine razı ol :)

Arkadaşlar, emeğinize yazık olacak. Böyle acemilikler olursa, bir giren bir daha girmez. Sen sonradan düzeltsen bile, iş işten geçer. Hadi biraz daha gayret! Acele etmeyin, önce tam olarak hazırlanın, sonra tanıdığınız dikkatli gözlere kontrol ettirin, sonra açın ve pazarlamaya girişin!

Not: Gerçi benim uyarılarımı pek dikkate almadığınız gözüküyor. Hiç bir temeli olmadığı halde "ilk ve tek" yerli marka olduğunuz iddiasına da devam ediyorsunuz. 

Merhaba Levend Bey çok değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Evet ilk gün için bir çok eksiğimiz var. Eksiklerimizi yavaş yavaş gideriyoruz. Örneğin ayakkabı ve tekstil ürünlerimizin beden ve numara bilgilerini girmiş bulunmaktayız :) Ürün yelpazemizi de her geçen gün çeşitlendireceğiz. Sizleri de bir gün masatenisipazar.com ve MASTENS ailesi içinde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakaladığım bir kaç hata var onları sayayım ; 
"ayakkabı" sekmesinde bir ayakkabının fotoğrafına tıkladığımda fotoğrafın büyük hali ya da direkt inceleme sayfasının yerine yine ayakkabı sekmesi açılıyor. 

Aynı şekilde "aksesuarlar" sekmesinde de aynı hata var. 

Aynı şekilde "tahta" sekmesinde de aynı hata var.

Ayrıca sitenin teması için bir tasarımcıya biraz daha para verilip daha da güzel bir şekile sokulabilir.

Mesela 1-2 moderatörü de işe alıp, sattığınız tahtaların kaçXkaç olduğunu, hangi tahtanın hangi katmanının hangi ağaçtan olduğunu, tahtanın ağırlığını, tahtanın sap şeklini vb özelliklerini yazabilirseniz bu sizin için büyük bir farklılık olur ve bence çok güzel olur.

Tahtaların başlıklarını sanki "ver bakayım bunu, hee bak 7 kat var bunda bu siyah olanlar da carbon olsa yaz bunun adını KARBON ATAK TAHTA" diye inceleyerek yazmışsınız gibi duruyor :) 

Lastik kategorisine ayrı olarak "düz,anti,kısa ve uzun pütür" olarak kategoriler de ekleyebilirsiniz. 

Eğer mastens tişörtünün renk seçeneğini de çoğaltabilirseniz hem ucuz fiyatlı hem de farklı seçeneklerde en çok satan ürünlerden biri olabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 05.10.2018 Saat: 03:50, sevimsizpütür yazdı:

Yakaladığım bir kaç hata var onları sayayım ; 
"ayakkabı" sekmesinde bir ayakkabının fotoğrafına tıkladığımda fotoğrafın büyük hali ya da direkt inceleme sayfasının yerine yine ayakkabı sekmesi açılıyor. 

Aynı şekilde "aksesuarlar" sekmesinde de aynı hata var. 

Aynı şekilde "tahta" sekmesinde de aynı hata var.

Ayrıca sitenin teması için bir tasarımcıya biraz daha para verilip daha da güzel bir şekile sokulabilir.

Mesela 1-2 moderatörü de işe alıp, sattığınız tahtaların kaçXkaç olduğunu, hangi tahtanın hangi katmanının hangi ağaçtan olduğunu, tahtanın ağırlığını, tahtanın sap şeklini vb özelliklerini yazabilirseniz bu sizin için büyük bir farklılık olur ve bence çok güzel olur.

Tahtaların başlıklarını sanki "ver bakayım bunu, hee bak 7 kat var bunda bu siyah olanlar da carbon olsa yaz bunun adını KARBON ATAK TAHTA" diye inceleyerek yazmışsınız gibi duruyor :) 

Lastik kategorisine ayrı olarak "düz,anti,kısa ve uzun pütür" olarak kategoriler de ekleyebilirsiniz. 

Eğer mastens tişörtünün renk seçeneğini de çoğaltabilirseniz hem ucuz fiyatlı hem de farklı seçeneklerde en çok satan ürünlerden biri olabilir diye düşünüyorum.

Merhabalar,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tespitleriniz konusunda düzeltmeler yapılmıştır.

Bahsettiğiniz gibi gönüllü bir moderatör olursa çalışmalarımızda destek almak isteriz.

Sadece bu konuda değil. Önümüzdeki hafta 4 ayrı ortaklık modeli sunacağız. Tüm masa tenisi severlerin ortak olabileceği çalışma modellerimiz ile büyük bir masa tenisi ailesi oluşturmayı hedefliyoruz.

Saygılar, sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..