Jump to content
Masatenisi.org Forum

15. FORUM BULUŞMASI

Recommended Posts

3 saat önce, mkirbac yazdı:

Arkadaşlar selam 

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

Uzun süredir foruma girmemiştim. Gerçekten merak ediyorum, geçen seneki forumdan sonra somut kararlar alıp forum organizasyonu ile ilgili çalışmalar yapan arkadaşlar herhangi bir adım atıldımı acaba

Mesela organizasyon ile ilgili bir komisyon kuruldumu 

Yada forum buluşması ile ilgili eleştiriler dikkate alınarak yeni bir forum buluşması şartnamesi oluşturuldumu 

Organizasyonu yapması için alternatif şehirler ile iletişime geçildimi 

Kırmızı, Mavi, Yeşil renklerin belirlenmesi için izlenecek yol oluşturuldumu

Forum buluşmasına kimlerin katılıp kimlerin katılamayacağı belirlendimi 

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum

Saygılar, sevgiler

Sevgili mkırbac,

Ben de gerçekten çok merak ediyorum, kendi ifaden dahilinde "uzun zamandır" girmeye ihtiyaç duymadığın bir forumda, sorduğun bu soruları hangi sebeple bu kadar merak ediyorsun?

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Levend yazdı:

Sevgili mkırbac,

Ben de gerçekten çok merak ediyorum, kendi ifaden dahilinde "uzun zamandır" girmeye ihtiyaç duymadığın bir forumda, sorduğun bu soruları hangi sebeple bu kadar merak ediyorsun?

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

Sevgiler

Merhaba Levent Bey,

Bende bir forum üyesiyim. Bir forum üyesi olarak burada yorum yapmamın nedeni sizde neden böyle bir merak uyandırdı anlamadım. Ben yaklaşık 12 yıldır foruma üyeyim. Bu platformda belirli saygı çerçevesinde isteyen istediği yorumu yapabilir, istediği soruyu sorabilir. 

Dikkat edilecek tek konu SAYGI. 

Bende çok basit bir şekilde bir çalışma yapıldıysa bizi bilgilendirin lütfen dedim. Kötü bir şey söylemedim.

Alınmayın LÜTFEN 

SEVGİLER, SAYGILAR,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Bey, 

dikkat ettiyseniz aynen sizin üslubunuzu kullanarak ben de size, sizin merak ettiğiniz gibi, merak ettiğim için bir soru sordum.

Lütfen siz de alınmayın! Ancak foruma bundan önce son girdiğiniz dönemde ( geçen yıl yapılan forum buluşması sonrası) yazışmaları da hatırladığım için, ister istemez Bilal kardeşime cevaben yazmış olduğunuz açıklama "saygı" olarak üst seviyede olmasına rağmen, "samimiyet" olarak beni pek tatmin etmedi.

Ben de bunun sonucunda, aynen yukarıda yazdığınız gibi "istediğm soruyu sorabileceğimi" düşündüğümden, hiç alınmadan ve size en ufak bir saygısızlık etmekten kaçınarak, merak ettiğim soruyu sordum.

(Zaten iki defa üst üste kanını terine katıp, yoğun fedekarlık göstererek forum buluşması düzenlemiş bir kişiye ya da onun emeğine saygısızlık etmeyi hiç istemem!)

Eğer alınacak bir durumunuz yoksa, alınmayın lütfen!

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, mkirbac yazdı:

Bilal arkadaşım selamlar,

Bu konularda hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Bende sizler gibi bir forum üyesiyim. Sadece yapılan bir çalışma varsa ve buradan paylaşılırsa öğrenmiş oluruz diye sordum. Belli mi olur oyuncu olarak belki bende katılırım :)

Çalışmalar devam ediyor en kısa zamanda açıklanacak ( olumlu veya olumsuz ) bugüne kadar forum buluşmalarına katıldınız mı merak ediyorum ( düzenleme dışında ) bizde Samsun da düzenledik ama eleştirileri bakıp gönül koymadık. Forum buluşmalarında böyle şeyler olur kafaya takmaya gerek yok :thup:

İyi bayramlar..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, Bilal OLGUN yazdı:

Çalışmalar devam ediyor en kısa zamanda açıklanacak ( olumlu veya olumsuz ) bugüne kadar forum buluşmalarına katıldınız mı merak ediyorum ( düzenleme dışında ) bizde Samsun da düzenledik ama eleştirileri bakıp gönül koymadık. Forum buluşmalarında böyle şeyler olur kafaya takmaya gerek yok :thup:

İyi bayramlar..Selamlar..

Arkadaşlar neden ısrarla gönül koyduğumu iddia ediyorsunuz :) 

Ben bir forum üyesi olarak bu seneki durum hakkında bilgi almak istedim sadece. Üstüne basa basa sadece bir forum üyesi olarak diyorum. Konuyu başka yerlere çekmeye gerek yok. Sizde bende sadece forum üyesi olarak yazışıyoruz.

Neyse gerekli duyurular madem buradan yapılacak. Bende takip edeceğim.

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Herkese iyi Bayramlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar, benim bir önerim/teklifim var;

Gebze Teknik Üniversitesi'nin salonu var. Bu sene Süper Lig'in bir etabı, Kocaeli Kurumlar Liginin son hafta maçları ve Kocaeli Kupası orada düzenlendi. Çok güzel bir salon, ben Üniversite ile konuşurum, bölgedeki otelleride biliyorum, onlar ilede görüşürüm. Ancak organizasyonun diğer kısımları için desteğe ihtiyacım olur, bu camida da daha yeni sayılırım. Diğer kısımlarda birlikte çalışmak isteyen varsa, ne dersiniz!....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, hamza.ozer yazdı:

Merhaba Arkadaşlar, benim bir önerim/teklifim var;

Gebze Teknik Üniversitesi'nin salonu var. Bu sene Süper Lig'in bir etabı, Kocaeli Kurumlar Liginin son hafta maçları ve Kocaeli Kupası orada düzenlendi. Çok güzel bir salon, ben Üniversite ile konuşurum, bölgedeki otelleride biliyorum, onlar ilede görüşürüm. Ancak organizasyonun diğer kısımları için desteğe ihtiyacım olur, bu camida da daha yeni sayılırım. Diğer kısımlarda birlikte çalışmak isteyen varsa, ne dersiniz!....

Daha önce, yılını hatırlayamadım, Kocaeli de forum buluşması yapılmıştı, Üniversite Hastanesinin de bulunduğu  kampüste (tepede bir yerde) çok güzel bir salon vardı. Hatta KYK nın yurtlarında, yaz tatiline denk gelinmesi nedeniyle isteyenler için müsait kalacak yer de çoktu. Yemek işi dahil çok kolaylıklar vardı kampüste diye hatırlıyorum. Eğer aynı yerden bahsediyorsak güzel olur tabiki.  Ama bu arada Kırklareli nin de forum buluşmasıyla ilgili bir çalışması vardı onu da dikkate almak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, mhcvx90av yazdı:

.... Eğer aynı yerden bahsediyorsak güzel olur tabiki.  Ama bu arada Kırklareli nin de forum buluşmasıyla ilgili bir çalışması vardı onu da dikkate almak lazım.

Aynı yer değil. Arkadaşın bahsettiği İstanbul'a çok yakın bir konumda...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 19.06.2018 Saat: 15:11, hamza.ozer yazdı:

Evet bahsettiğim yer Kocaelide değil, Tuzla ile Gebze arasında (Çayırova'da). Dediğiniz gibi önce Kırklareli'nden cevap gelsin. Ondan sonra bana destek olacak tecrübeli birileri de olursa bu tarafa bakarız.

Hamza bey bugün Soner hocamla telefonda görüştüm. Kırklarelide forum buluşması olma ihtimali çok çok zor artık, çünkü Soner hocam İl Gençlik Spor yönetiminden bu konuda kendisine olumlu bir dönüş yapılmadığını ve forum buluşmasına soğuk bakıldığını söyledi bana. Bu nedenle; hem zamanın çok dar olması hem de çalışanların izin planlamalarını bir an önce yapabilmesi açısından, siz organizasyon işine hemen başlayabilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temmuz ayına girdik ama hala ortada forum buluşmasıyla ilgili hiçbir somut gelişme yok. Elbette bu durum beni ziyadesiyle üzüyor, oysa eskiden Nisan-Mayıs gibi başlayan forum buluşması süreci hep tatlı bir telaş ve bekleyişle geçerdi. Temmuza gelindiğinde katılımcıların bile netleştiği şu süreçte bu sene hala bir kıpırdama olmaması endişe verici. Çağan kardeşimin dile getirdiği " Sanırım bir gelenek yavaş yavaş yok oluyor..." sözü gerçek olmaz inşallah. Çünkü forum buluşmaları bizler için sadece maçlardan ibaret değil, o ortamları sürecin başlangıcından sonuna dek tadına vararak yaşamak çok farklı bir duygu. Yaşarken, yaşatılırken kıymeti yeterince anlaşılamayan forum buluşması geleneği yok olduğunda ne kaybettiğimizi anlarız. İnşallah bu güzel gelenek devam eder...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, mhcvx90av yazdı:

Temmuz ayına girdik ama hala ortada forum buluşmasıyla ilgili hiçbir somut gelişme yok. Elbette bu durum beni ziyadesiyle üzüyor, oysa eskiden Nisan-Mayıs gibi başlayan forum buluşması süreci hep tatlı bir telaş ve bekleyişle geçerdi. Temmuza gelindiğinde katılımcıların bile netleştiği şu süreçte bu sene hala bir kıpırdama olmaması endişe verici. Çağan kardeşimin dile getirdiği " Sanırım bir gelenek yavaş yavaş yok oluyor..." sözü gerçek olmaz inşallah. Çünkü forum buluşmaları bizler için sadece maçlardan ibaret değil, o ortamları sürecin başlangıcından sonuna dek tadına vararak yaşamak çok farklı bir duygu. Yaşarken, yaşatılırken kıymeti yeterince anlaşılamayan forum buluşması geleneği yok olduğunda ne kaybettiğimizi anlarız. İnşallah bu güzel gelenek devam eder...

Abi Tokat Havaalani acik oldaydi Tokat da guzel olabilirdi aslinda... Ancqk her sene tarih erken aciklqnir ve bir cok kisi ona gire yillik izin alir yada program yapardi, yqpilmayacak bu sene galiba...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fethiye talip olmuştu. Kimse beğenmedi. 6 masa , sabah erkenden gece geç saatlere kadar açık salon,  hemen yakında plaj, yakınlarda bir sürü gezecek yer...  Tam bir kaynaşma ortamı...
2018 öncesi forum kaydı olanlara yaparsın buluşmayı, mis gibi olurdu bence.

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

21 saat önce, ademyazici yazdı:

Abi Tokat Havaalani acik oldaydi Tokat da guzel olabilirdi aslinda... Ancqk her sene tarih erken aciklqnir ve bir cok kisi ona gire yillik izin alir yada program yapardi, yqpilmayacak bu sene galiba...

Ademcim bizim buranın koşullarından geçen hafta geldiğinde birazcık da olsa bahsetmiştik sanırım. Keşke sorun Havaalanını olsaydı! İl yönetiminin ilgisizliği ve bu işlere soğuk bakışı maalesef en büyük problem. İki üç kişiyle antrenman yapacak zamanı bile salondan zorla alırken üstüne bir de masa problemi ekleniyor. Sadece Cumartesi-Pazar (12:00 - 14:00 arası) çok sınırlı bir zaman diliminde oynamaya çalışıyoruz. Filesi yırtılmış, ayak dengeleri bozulmuş kırık masalarla az uğraşmadık zamanında. Daha yeni üç beş aydır düzgün ve sağlam bir masada oynamaya başladık. Tabi, bazı şehirlerde alternatif imkanlar çok olduğu için işler daha kolay oluyor ama maalesef ilimiz gibi masatenisine bakış açısının sorunlu ve ilgisizliğin üstdüzey olduğu yerlerde işler çok zor. Umarım bu ilgisizlik ve bakış açısı değişir de ilerde biz de Tokat ta forum buluşması düzenleyebiliriz. Bu bizim her sene aklımızda ama durum anlattığım gibi maalesef!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Hakan KIRIK yazdı:

Fethiye talip olmuştu. Kimse beğenmedi. 6 masa , sabah erkenden gece geç saatlere kadar açık salon,  hemen yakında plaj, yakınlarda bir sürü gezecek yer...  Tam bir kaynaşma ortamı...
2018 öncesi forum kaydı olanlara yaparsın buluşmayı, mis gibi olurdu bence.

Hala olabilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

Hala olabilir..

Fethiyeye henüz gidip görmedim ama Cengiz abiyi tanıyorum. samimiyetle yapılan teklifin ardından

'' 6 masa ile forum buluşması olmaz, en fazla birleştirip yemek yenir birlikte ''

sözünden sonra benim tekrar oraya teklif götürme yüzüm yok.

Teklif götürülse ve onaylansa yine de artık gitmem. İlk ziyaretim bu şekilde olmamalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 04.07.2018 Saat: 09:32, mhcvx90av yazdı:

Ademcim bizim buranın koşullarından geçen hafta geldiğinde birazcık da olsa bahsetmiştik sanırım. Keşke sorun Havaalanını olsaydı! İl yönetiminin ilgisizliği ve bu işlere soğuk bakışı maalesef en büyük problem. İki üç kişiyle antrenman yapacak zamanı bile salondan zorla alırken üstüne bir de masa problemi ekleniyor. Sadece Cumartesi-Pazar (12:00 - 14:00 arası) çok sınırlı bir zaman diliminde oynamaya çalışıyoruz. Filesi yırtılmış, ayak dengeleri bozulmuş kırık masalarla az uğraşmadık zamanında. Daha yeni üç beş aydır düzgün ve sağlam bir masada oynamaya başladık. Tabi, bazı şehirlerde alternatif imkanlar çok olduğu için işler daha kolay oluyor ama maalesef ilimiz gibi masatenisine bakış açısının sorunlu ve ilgisizliğin üstdüzey olduğu yerlerde işler çok zor. Umarım bu ilgisizlik ve bakış açısı değişir de ilerde biz de Tokat ta forum buluşması düzenleyebiliriz. Bu bizim her sene aklımızda ama durum anlattığım gibi maalesef!

haklisin abi, biraz nefsi dusunerek memleketimizin guzelliklerini arkadaslarinda gormesini isteyerek yazdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..