Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beylikdüzü Beylicium Masa Tenisi

Recommended Posts

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben esenyurtta oturuyorum ve beylikdüzü bana oldukça yakın kalıyor. Yaklaşık 2-3 ay önce beylikdüzünde beyliciumda ufak bir masa tenisi salonu keşfettik. 2 hafta sonudur arkadaşlarım tarafından ekilip duruyorum ve masa tenisi oynayacak birisini bulamıyorum. İsteyen olursa diye numaramı direkt olarak bırakayım buraya ve haftasonları beraber masa tenisi oynayabilir antrenman yapabiliriz.

0539 466 9877 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhaba ben de Beylikdüzü' nde oturuyorum. Esenyurt da memurum, gece çalışıyorum ve hafta içi gündüzleri müsait oluyorum.  Müsait bir zaman ayarlayabilirsek Beylicium AVM de antreman yapabiliriz.

Burayı görmezsen cep numarandan iletişime geçerim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

Herkese merhabalar. Foruma yeni üye oldum ve ilk mesajımı buraya atıyorum :)Ben Gençlik Ve Spor Bakanlığı Beylikdüzü Spor kompleksin'de 2 seneye yakın çalıştım.Mesai saatleri içinde veya dışında belli zamanlarda kapılar size her zaman açıktır. Masa tenisi cemil hoca ile görüşüp kısa zamanda bilgilendirme yapacağım..Çok güzel bir kompleks şuan 8 masa var.Özel mesajdan ulaşabilirsiniz.Gerekli görüşmeleri yapıp buluşabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Tarih: 06.09.2018 Saat: 16:06, olcay.yildiz yazdı:

Arkadaşlar son durum nedir? Beylicium AVM de oynayabiliyor muyuz? Veya Beylikdüzünde oynayabileceğimiz başka spor salonları var mı? 

Lütfen bilenler konu hakkında yardımcı olsun ve bir grup oluşturup oynamaya başlayalım.

0534 360 07 68 bende beylikdüzündeyim müsaitseniz oynayalım tanışalım yer var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..